Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lut 2015, 16:30
Infinity, nie bój się tycia, nie ma reguły. Nie wiem jakie doświadczenia ma jasaw, ale u mojego męża nie odnotowaliśmy zmian w wadze, tylko trochę włosów mu wyleciało na początku leczenia. A dostaje kopa hormonalnego, bo w efekcie tarczycę mu wycięli i musi brac tabsy już zawsze.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jasaw 11 lut 2015, 16:30
Infinity, Kasiu, niedoczynność tarczycy może dawać takie objawy także...

-- 11 lut 2015, 15:36 --

kosmostrada, u mnie leczenie przebiega bez tycia...
Mam dodatkowo stwerdzoną chorobę Hashimoto.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 lut 2015, 16:37
Hey Dziewczynki :********
Ja wrocilam do domku , ale mam nerwa przed jutrem :roll: jak ja na tym fotelu wysiedze????
kosmostrada, ktory kremik z Loreala kupilas? ja kiedys uzywalam takiego z jakims roslinnym botoxem ale spektakularnych efektow to on nie dal , kremiki sa za slabe . :bezradny:
Teraz mialam spokoj z klopotami z cera ale od kiedy znow mam wiecej stresu zas cera to odzwieciedla.,

jasaw, Hey Aneczko :********* dobrze czytac ze jestes szczesliwa :105: :105: :great:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lut 2015, 16:37
Infinity, no jeśli to jest związane z tarczycą, to twoje wyniki są dobrą wiadomością, bo dostaniesz leki i odżyjesz. Może nawet nie będziesz musiała brac żadnej innej chemii. Umawiaj się do tego endokrynologa, bo to może byc zbawiciel twój! :smile:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arasha 11 lut 2015, 16:38
Hej wszystkim :*

Też się tak jakoś nijako czujecie ?

jasaw, a Ty Aniu, co bierzesz na tarczycę ? Wiem, że masz jeszcze H. Pytam, bo moje wyniki też skaczą ... raz są w normie, a raz podwyższone :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Infinity 11 lut 2015, 16:40
kosmostrada, włosy :why: przecież i tak mam tylko 3 na krzyż

jasaw, z oczami? Kiedyś nosiłam minusy, ale wydaje mi się że wzrok mi się poprawił i lepiej widzę bez tylko mam tą nadwrażliwość na światło z urządzeń. Pójdę do okulisty, w najbliższym czasie. Moim postanowieniem na ten rok było zrobić przegląd i zadbać o zdrowie nie tylko psychiczne.

Spamowa wyspa

przez jasaw 11 lut 2015, 16:42
platek rozy, witaj Kamilko...biedna Tyś, współczuję wizyty u dentysty, ale gdy nie ma wyjścia, trzeba to znieść.. Ja :hide: i boje się okropnie...swoje przeszłam również...

kosmostrada, z tą wizytą nie będzie łatwo, ja w grudniu zapisałam się na marzec i dzwoniłam od rana do południa... Podejrzewam, że wszędzie w Polsce jest ten problem...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 11 lut 2015, 16:42
Witajcie! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 11 lut 2015, 16:42
Przypomniałam sobie,że mam konto na naszej klasie,weszłam tam,żeby je usunąć...zebrało mi się jednak na czytanie starych wiadomości.Boże jaka ja byłam szczęśliwa w wakacje2008r.Miałam swoje grono przyjaciół,pisaliśmy do siebie,spotykaliśmy się-nie było między nami żadnych tajemnic.Później poszłam do liceum i wszystko się zmieniło,nie potrafiłam się odnaleźć w nowej szkole,nikogo nie znałam w nowej klasie,przyjaciele poszli w swoją stronę,zostałam sama-rok później zmarł mój brat,nerwica się nasiliła.Najbardziej jest mi żal urwanego kontaktu z najlepszą przyjaciółką,jak czytałam wiadomości od niej to aż poleciały mi łzy..mieszkałyśmy niedaleko siebie,od podstawówki do końca gimnazjum chodziłyśmy i wracałyśmy razem ze szkoły,zawsze razem-wiedziałyśmy o sobie niemal wszystko-a teraz nie mam nawet jej numeru telefonu,nie wiem gdzie mieszka,co się z nią dzieje.

Nie wiem dlaczego to tu piszę..ale poczułam jakiś ogromny smutek,mam łzy w oczach,tęsknię za tą beztroską,w miarę stabilnym życiem.Tylko Wam mogę powiedzieć co mnie boli,nie mam znajomych,z mamą nie będę romawiać o takich rzeczach bo co jej powiem?Że brakuje mi przyjaciółki?Przecież ona ma swoje życie...
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez jasaw 11 lut 2015, 16:44
Arasha, ja łykam Euthyrox 88ug
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Arasha 11 lut 2015, 16:45
platek rozy, nic się jutrem nie przejmuj, jesteśmy wszystkie z Tobą :great: Tylko pamiętaj - nie daj sobie wmówić, że ząb na straty :nono: Wyrwanie to ostateczność ! A daleko masz do tego dentysty ? Pożyczysz samochód, czy ktoś Cię zawiezie :roll: ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lut 2015, 16:48
platek rozy, Hej Słońce! Wysiedzisz Kochana, bo wyjścia nie masz... Jak już zasiądziesz, to skorzystaj i niech ci przegląd od razu zrobią. Najwyżej poprosisz o przerwy ( ja tak robię, jak jest np.płukanie, to proszę o chwilę odsapnięcia). Będę trzymała za Ciebie kciuki!
Kupiłam Revitalift, bo był akurat w bardzo dobrej cenie. Poważnie to cudów nie oczekuję... Jedynie trochę może nawilżenia po kaloryferach.
Mam to samo z buzią, przez tą głupią prolaktynę od leku mam problemy i nawet kupiłam antybiotyk do smarowania.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 lut 2015, 16:49
jasaw, ja mam klatwe nad glowa , juz doszlam do takiego wniosku , wsie plagi na mnie spadaja :roll: :time: :time: :time:

Arasha, :******** HeY PannaNatalia, Zebrec, :*********

-- 11 lut 2015, 16:51 --

kosmostrada, o to ponoc dobry kremik jest :) :********* a jaki antybiol wzielas?
Kurcze ze ja nie mam co wziac przed tym dentysta :lol:

-- 11 lut 2015, 16:53 --

Ale skoro wylezalam 20 minut pod tomografem nieruchoma t o moze wysiedze i tu? tyle ze tam mnie nie bolalo nic .... :hide: a tu na sama mysl mam lęki .

-- 11 lut 2015, 16:56 --

Arasha, Kochana daleko :( dziekuje :********* ale jade ze znajomym , samochodem na szczescie , boshe normalnie sie przekrece .

-- 11 lut 2015, 16:58 --

Tylko tak sobie mysle ze oni tam chyba przyzwuyczjeni do panikarzy....? Zamierzam uprzedzic ze choruje na depresje z lękami i musze miec przerwy...
Chyba rtg mi powinni zrobic przed zrobieniem czegokolwiek nie?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez jasaw 11 lut 2015, 16:58
platek rozy, właśnie...ja zawsze myślę w takich sytuacjach, że ludzie gorsze sytuacje przeżywają, więc dlaczego nie ja...?

Kamilko, to żadna klątwa, nie wmawiaj sobie tego....po prostu co jakiś czas coś wysiada, szwankuje-takie jest życie!!!
Na pewno dasz radę...będziemy z Tobą :D
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg