Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Megi_ 11 lut 2015, 09:11
Witam Was :papa: ja zagladam tylko z pracy...w domu ciagle cos do roboty...
Wczoraj znalazłam wieczorem chwile na poczytanie ksiązki i coraz bardziej przekonuje sie co jest powodem mojej nerwicy :( niech no ja skończę ta książke ;)
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 lut 2015, 09:49
Witajcie Wszyscy :****** :papa: :papa:

Ja niebawem do Madzi pedze , taka szczerbata :x :roll: :why: Jutro bedzie jazda :D jak bede jechala do dentysty.

Megi_, :******* ale czas dla siebie trzeba miec wlasnie w domu i czas na wlasne przyjemnosci. Obowiazki obowiazkami ale ja zawsze znajduje i znajdowalam czas na swoje zajecia tak jak dziewczyny , popatrz na nasza kosmo :)Ma czas i na obowiazki i na przyjemnosci .
Zawsze mnie zastanawialo takie tlumaczenie z e w domu to ja nie mam czasu bo mam obowiazki :shock: :shock: :shock: :shock:

kosmostrada bardzo trafne to zdanie , ze masz juz dosc byc dumna z rzeczy ktore dla innych sa tak oczywiste i normalne . Mam dokladnie tak samo :********
Ostatnio edytowano 11 lut 2015, 09:50 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 11 lut 2015, 09:49
chciałam się przywitać i dać wszystkim wielkiego buziaka :* :D
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 lut 2015, 09:51
Zosia_89, :*********** a gdzies Ty sie Slonce podziewala? :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Megi_ 11 lut 2015, 09:56
platek rozy, i własnie to jest mój problem :why: ze ja nie potrafie odpoczywac i zawsze szukam sobie roboty.... wiem ze musze to zwalczyc bo to mnie niszczy

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 lut 2015, 10:00
Megi_, ja tez nie lubie siedziec bezczynnie ale nie latam ze sciera po mieszkaniu stale , zrobie co mam zrobic a ze mam juz wszytsko w malym paluszku b o umiem naraz i gotowac i czytac ksiazke albo sluchac muzyczki i sobie spiewac przy tym merdajac w garach :) a dwa czytanie ksiazki czy w moim przypadku tworzenie bizu to tez zajecie ale dla przyjemnosci a nie dla utyrania .

Spamowa wyspa

przez Megi_ 11 lut 2015, 10:05
platek rozy, tez nie latam stale, ale nawet jak sobie na chwile usiade to juz mysle co dalej, zamiast odpocząć, posiedziec tak po prostu. Najgorsze ze ja jeszcze zmuszam reszte rodziny do ciagłego utrzymywania porządku. Jestem w ciagłej gotowości- to męczy. Nawet jak gdzies siadam ( na to mi mąz zwrócił uwage) to nie na luzie ale sztywno na koncówce krzesła

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 lut 2015, 10:21
Megi_, i to by trzeba wlasnie przepracowac na terapii bo z tego tez sie biora stresy i koniec koncow lęki oraz frustracje.
Ja wyszlam z zalożenia ze nie bede sie zarzynala i nie mam idealnego ladu , to znaczy kurze mam poscierane , poprane , gary wymyte na biezaco ale mam mase bibelotow , ksiazek i po prostu jesli np ksiazke czytam to lezy ona na stoliku nie chowam jej na polke , po kazdym przeczytaniu ilus tam stron . Lubie zreszta takie bibeloty rozne i rzeczy ktore okreslaja wlasciciela , nie znosze sterylnej , szpitalnej przestrzeni , taka jest moja ciotka i widze jak sie z tym meczy chociaz ona tego nie dostrzega . Ona wlasnie stale lata ze sciera a zadnego bibelota u niej nie uswiadczysz bo wszytko musi byc na glanc i pochowane. Dla mnie to smutne i mysle czasami jakie ona musi miec smutne i bezbarwne zycie .

Spamowa wyspa

przez Megi_ 11 lut 2015, 10:28
platek rozy, dokładnie wczoraj do mnie to dotarło. Wczesniej te gdzies to tam siedziało, ale po przeczytaniu ksiązki jestem juz pewna ze to moj problem nad którym musze mega popracowac, bo inaczej nigdy nie zaznam spokoju

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 lut 2015, 10:31
Megi_, Koniecznie , a myslalas o terapii?

Ja zaraz wychodze , esh jak sie zle czuje z tym ukruszonym zabkiem :-|

Spamowa wyspa

przez Megi_ 11 lut 2015, 10:42
platek rozy, nie raz myślałam...ale na fundusz u nas nie mam szans....
Nie myśl o ząbku ;) miłego dnia :*********

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 11 lut 2015, 11:16
Cześć :papa:
Nuda... Nie mam specjalnych planów na dziś , a nic nie robienie mi nie służy :bezradny:
Na CVki zero odzewu :(
Ech...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 lut 2015, 12:24
Ja selerzę, bo ostatnie parę dni musiałam wstawać, a dzisiaj dopiero lekcję z dziewczynką o 15.
A jak wrócę, to się pouczę chemii i będę grać w grę. Ambitne i dalekosiężne plany ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 11 lut 2015, 12:28
czesć kochani :)
męczę się ze sobą, wzięłam afobek, nie mam siły nawet siedzieć, pije capucino waniliowe, nie wiem co mam pisać, pustka, nicmisieniechcizm , zadręczam się myślami o sobie o terapii
chyba przedzwonię na ten oddział dzienny bo mam kilka pytań
czytam świetna książkę o bezdomnej chorej na dwubiegunowówkę

-- 11 lut 2015, 11:30 --

cyklopka, hej, masz obowiązki, praca, nauka, to nie jest wcale mało ;) :****
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg