Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 lut 2015, 23:13
cyklopka, znam wielu, co bardziej się użalają nad sobą niż ty...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 lut 2015, 23:32
Mnie nawet nie chodzi o trucie dupy na forum, tylko o to, że kiedy tylko płaczę łzami, to płaczę nad sobą, bo to ja się boję, to mnie ktoś zrobił przykrość, to mnie coś boli, to ja jestem zła na siebie. Nigdy nie płakałam łzami nad tym, że komuś się coś dzieje.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 10 lut 2015, 01:45
Nareszcie jestem już w łóżku, piję melisę i zaraz włączam film. ;)

Takie nietypowe pytanie - macie może pomysł, co można kupić rodzicom na rocznicę ślubu? ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 lut 2015, 02:03
Zebrec, ja zwykle nie kupuję, bo to ich święto, nie moje ;) Ale na 25-tą się wyjątkowo szarpnęłam na tę figurkę, bo skojarzyła mi się ze zdjęciami rodziców ze ślubu. Nie pamiętam czy tyle dałam za nią co tu piszą, czy mniej, bo to było parę lat temu, w zwykłym sklepie, w innej walucie. Se stoją na komódce.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 10 lut 2015, 02:06
cyklopka, z tym świętem, to masz rację. Tak się składa, że moi też jutro mają 25-tą rocznicę. ;)

-- 10 lut 2015, 01:10 --

Całkiem ładna ta figurka, ale wolę bardziej praktyczne prezenty, np. bilety do kina, obiad w restauracji. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 lut 2015, 02:12
A to może jakiś karnecik wellness np. sauna + masaż, bo filmy są gupie :P
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 10 lut 2015, 02:15
cyklopka, to już lepszy pomysł. ;) Zaraz zobaczę w necie. Może coś uda się znaleźć.

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Follow_ 10 lut 2015, 02:19
Zgadzam się, że prezenty takie na odnowienie więzi są dużo lepsze... na gruponie można kupić jakąś kolację w miarę tanio :P tak, że nawet na bilety starczy
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 lut 2015, 02:42
A ja się jeszcze na dobranoc pożalę, że mi chyba leki tak wyregulowały receptory, że troszkę inaczej odczuwam emocje, wydaje mi się, że bardziej na chłodno, co oczywiście ma pewne plusy. Ale oczywiście różne scenariusze sobie tam w głowie opowiadam, choćby dzisiaj ze wzruszeniem postanowiłam, że na ślubie pierwszy taniec będzie do "Wind of Change" Scorpionsów. Tak że wam oświadczam.

Gorsza rzecz, dlaczego zwracam uwagę już wyłącznie na byty nie ze swojej kategorii wiekowej. Ostatnio na minus pięć kończyłam, teraz w zasadzie od tych roczników zaczynam.

I najgorsza rzecz, czemu jakieś bardzo dawno nie widziane osoby z przeszłości muszą być akurat w tym samym fanklubie, co osoby, które bym chciała lepiej poznać. Zacznę przeklinać posiadanie specyficznych zainteresowań, bo po paru latach się wdeptuje w to samo.

Cały wic polega, żeby ten przypał, z którym się kiedyś spotykałam, a który mnie nie poznał, dalej mnie nie kojarzył. Oczywiście będę rżnąć głupa, że go wcześniej nie znałam. Na ile to jest w ogóle możliwe, nie wiem. Ważne, żeby mi nie zrobił żadnej chryi przy nowych kolegach. A więcej ze spotkania nie ucieknę. Można by powiedzieć, że emocje sięgałyby sufitu, ale mam dobre leki, więc chwilowo jestem w stanie się zdobyć najwyżej na uprzejmą ciekawość wobec zaistniałej sytuacji. Terapeutce nic nie mówiłam.

Rozumiecie, dajmy na to chcecie kogoś bliżej poznać, bo jest przystojny i inteligentny, czekacie cierpliwie do kolejnego spotkania, w między czasie on poznaje kogoś, z kim się spotykaliście kiedyś, a wolicie się nie przyznawać. I oni już są kolegami.

Idę sobie z żałoby brwi wyskubać.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Follow_ 10 lut 2015, 02:51
boże ja też sobie wyskubuje brwi z nerwów ;/

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 lut 2015, 03:27
Follow_, ja zwykle nie, ale postanowiłam skubać konstruktywnie, czyli, żeby się skubaniem upiększyć, nie zaś oszpecić ;)
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Follow_ 10 lut 2015, 03:53
aaaa :P
takie buty :P

Spamowa wyspa

przez Enii 10 lut 2015, 09:39
Zebrec napisał(a):cyklopka, z tym świętem, to masz rację. Tak się składa, że moi też jutro mają 25-tą rocznicę. ;)

-- 10 lut 2015, 01:10 --

Całkiem ładna ta figurka, ale wolę bardziej praktyczne prezenty, np. bilety do kina, obiad w restauracji. ;)

Zdecydowanie kolacja w dobrej restauracji,przed tym jakies kino :)
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez Infinity 10 lut 2015, 09:50
Hejka
Niedawno co wstałam a już jestem zmęczona. Może od neta. Wyjątkowo źle znoszę. Oczy pieką, bolą nawet po pół godziny.
Eych... Muszę dziś drewno poprzenosić z podwórka do szopki i porąbać. Wczoraj rąbałam 2 godziny i w jeden dzień poszło. Wszystko trzeba jak najdrobniej bo mokre to z chodzi. Poza tym napalić, wyprać, posprzątać. To ostatnie najgorsze bo zaczęłam szczotą ryżową czyścić podłogę, umęczyłam się a tylko kawałek zrobiłam.
Jutro mam umówioną wizytę u lekarza rodzinnego z wynikami krwi. W czwartek komisja o rentę :!:
W przyszłym tygodniu prawdopodobnie spotkam się z prawnikiem. Psycholożka ma mnie dziś umówić. Podpowie co jak z bratem z sprawie przymusowego leczenia.
Jakoś leci. Nie jest źle. Nastrój chwiejny, ale nie zwala z nóg.

Sortuj wg