Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 10 lut 2015, 19:29
Cześć wam
a jutro na praktyki jade :why:
a psychiatra chciała mi dac dzis zwolnienie lekarskie z nich ale ja głupia odmówiłam :why:
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 lut 2015, 19:38
platek rozy, Kochana wyjątkowo nastawiłam się na takie przyjemne pobuszowanie w bibliotece, pogrzebanie i upolowanie czegoś fajnego, więc listy nie mam. Zresztą co przyjdę z listą, to albo nie mają, albo wypożyczone i potem wychodzę zła i z jakimś badziewiem złapanym z brzegu.
Zobaczymy co ci wymyślą z tym ząbkiem, na razie nie martw się na zapas.

Byłam dzisiaj wracając od kosmetyczki w hm -ie, popatrzyłam sobie na ciuchy, spodobały mi się nawet jedne spodnie. Ale obiecałam sobie, że bez względu na finanse, nie kupię sobie niczego, dopóki nie zrobię kolejnych porządków w szafie. Taka jestem twarda! ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 10 lut 2015, 19:53
kosmostrada, Ahma, hejka
kosmo no to miałas aktywny dzionek :great:
wytłumaczcie mi proszę jak to jest z tą refundacją zębów? co jest refundowane? bo ja myślałam, że u dorosłych to prawie nic nie robią na nfz
jak miałam pracę to chodziłam prywatnie, a ja mam dużo do zrobienia u dentysty

ja nie chcę iść na terapię, boje się...
nie mam nawet siły siedzieć od kilku dni i chodze spac z kurami
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 lut 2015, 20:02
amelia83, Kochana może Twój organizm snu potrzebuje i życzy sobie wcześniej chodzic spac. Jeśli funkcjonujesz i nie kładziesz się w ciągu dnia, to wszystko jest ok.
Nie wiem jak to teraz jest dokładnie z zębami na nfz, bo od kilku lat chodzę tylko prywatnie. Wiem, że normalnie miałam robione plomby, tylko za znieczulenie musiałam płacic, a protetyka była w ramach funduszu chyba do czwórki. Chętnie bym nie buliła mojej dentystce, ale ufam jej, nie mam już sprawdzonego lekarza na nfz ( a mam bardzo problematyczne zęby, duże wyzwanie).
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez sailorka 10 lut 2015, 20:06
Ja nigdy nie byłam u dentysty na NFZ. Nawet nie wiem, czy to w ogóle jest refundowane.
Cześć, jestem czubkiem

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 20:07
Dziewczyny bo prawie nic nie jest refundowane.
aaaaa ja sobie pocwiczylam http://motywatordietetyczny.pl/mala-dys ... ramy-leca/ patrzcie sie jakie super cwiczonka w formie dance bollywood :D
Ostatnio edytowano 10 lut 2015, 20:12 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Arasha 10 lut 2015, 20:08
A ja od kilku dni ciągle na Clonie :bezradny:

amelia83, co chcesz konkretnie wiedzieć w sprawie zębów, bo jestem w temacie :D Napisz na pw :mhm:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 20:11
Arasha, to ja chce wiedziec bo ulamala mi sie jedynka gorna i ide we czwartek dod entysty na fundusz z racji ze nie mam pieniazkow teraz .

-- 10 lut 2015, 20:24 --

U pacjentów dorosłych korony i mosty nie są refundowane przez NFZ. Wyjątkiem mogą być sytuacje np. wypadku, w którym doszło do złamania zębów i w celu refundacji poniesionej szkody pacjent powinien zgłosić się do NFZ ze stosownym wnioskiem i dokumentacją.

takie cos znalazlam wiec bede musiala placic , nie wiem skad wezme na to kase bo chyba cena to od 300 zl w zwyz.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 lut 2015, 20:24
platek rozy, dzięki za cwiczonka, wyglądają fajnie i nieobciążająco, już sobie zapisałam. Jutro wypróbuję , bo dziś już sobie pocwiczyłam na rehabilitacji, poza tym jestem zmęczona.

Idę do wanny, może zejdzie ze mnie to napięcie z całego dnia.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arasha 10 lut 2015, 20:27
platek rozy, wiem, czytałam i strasznie mi przykro, że kolejna przeszkoda na drodze :pirate: Więcej pw
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 lut 2015, 20:28
platek rozy, powiem, że to jest skandal z tym brakiem refundacji teraz. Przecież to nie jest tylko kosmetyka i ładny wygląd.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 20:37
kosmostrada, Arasha, dlatego ludzie jak ich nie stac na dentyste maja zeby zaniedbane bo na fundusz nie masz prawie nic . do zebow od 1 - 3 masz plomby chemoutwardzalnej a nie swiatloutwardzalne a te chemo sie wyplukuja i wylatuja , raz mialam taka w dwojce to mi wypadala trzy razy az w koncu zaplacilam i zaloazylam normalna plombe swiatloutwardzalna . A najgorsze jak idzies do dentystya ten marudzi ze masz zeby nie takie a nie kazdego stac zeby wszytskie zeby pieknie zrobic jak ma niskie zarobki.

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 lut 2015, 20:39
platek rozy, amelia, to co znalazłam w necie:

http://www.tipy.pl/artykul_19442,jakie- ... e-nfz.html

kosmostrada, cześć Kochana :papa: paskudny dzień dzisiaj miałam. Ból głowy, wyjście służbowe, później siedzenie w papierach i dzierganie w nich, aż tępota ogarniała mnie czasami :D ale poszło nawet dobrze.
Nawet na tym służbowym wyjściu i rozmowie z panią dopadł mnie komplement (bo dowcipkowałam, chyba chciałam nadrobić niedyspozycję). Pani powiedziała, że chciałaby mieć dzisiaj taką barwę jak ja. :D Też nie była w formie :bezradny:
Dzięki za pamięć o mnie, chyba czułam Ciebie i pchałam dzień do przodu.
Ty Kosmo też, jak czytałam miałaś nieźle wypełniony dzionek, sporo tego było,super :great: masz prawo być zmęczona, ale i dumna.
Pogoda nam dzisiaj nie sprzyjała, a mimo to....
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 lut 2015, 21:21
mirunia, już trochę mam dosyc byc dumna z tego, co powinno byc takie normalne. Ale ja dziśiaj jestem jęczliwa - zmęczona i wyczerpana po terapii. Na razie terapia mi dowala, a nie pomaga. Może trzeba było wybrac grupową...
Ale ty to naprawdę możesz byc dumna - tak źle się czułaś, a dałaś radę nawet chwilami z uśmiechem , nawet jeśli był wypracowany. Pełen szacun Kochana!

Ja już w szlafroku, zrobię małe bruschetty i oglądamy z chłopakami odcinki.
S. Beckett

Sortuj wg