Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 09 lut 2015, 19:27
mirunia, to. Jusz nie jest odpoczynek lenistwo :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 lut 2015, 19:28
Dalej mi się marzą rzęsy z piórek. Mam umowę, że coś podeślę na wieś, a mnie podeślą piórka z kur i kaczek.
Wystarczy klej do sztucznych rzęs.
Tylko pytanie, czy wyjście do baru z kolegami to odpowiednia okazja, czy zbyt oczywista próba zwrócenia na siebie uwagi :mrgreen:

http://makijaz.wieszjak.polki.pl/wszyst ... -foto.html
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 09 lut 2015, 19:40
Fajny makijasz :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 lut 2015, 19:52
kosmostrada, nie zakładaj tak pesymistycznie, że to nie wróci... nie przywołuj i nie pielęgnuj takich myśli. :nono:
Wiem, lepiej się nie rozczarować, ale pozytywne myślenie przywołuje pozytywne działanie.

Synuś Ci rośnie i dojrzewa, ale masz Go jeszcze dla siebie i fajnie, że masz z Młodym dobry kontakt. Trochę za szybko te dzidziusie dorastają :D

-- 09 lut 2015, 19:58 --

cyklopka, możesz spróbować zaszaleć z tymi piórkami /byle delikatnie/, póki jest karnawał. Ale chyba na jakiś bal bardziej by pasowały... a poza tym młodym wszystko pasuje. Tylko nie mrugaj za często :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 lut 2015, 20:24
Nastroju nie mam , z lekarzem ogolnym sie poklocilam , nie chcial mi ani Betahistiny zapisac alnbi jakiegos benzo na wypadek zeby miec.
Betahistine mam w karcie szpitallnej ktora mu dalam skserowana i wielki klopot byl wiec nie mam tego leku.

Normalnie chyba na zle chwile to sobie maryske z amowie skoro lekarze nie chca Ci zapisac lekarstwa.

-- 09 lut 2015, 20:34 --

cyklopka, piekne te rzeski :105: :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 lut 2015, 20:37
Nie wiem czy zdążę przed końcem karnawału, ale i tak planuję tylko pojedyncze kosmki, żeby lekko przedłużyć, nie pawie pióro na pół twarzy ;)
Na bale niestety nie chodzę, a muszę sobie znaleźć jakąś okazję, żeby sobie raz na czas oko zrobić.

Jak to jedna koleżanka spytała drugiej, która zawsze chodzi w wyprostowanych, rozpuszczonych włosach: "A jak się czeszesz na wesela?"
Długo mi zajęło przetworzenie :shock: jakie, /cenzura/, wesela, bo chyba z 6 lat nie byłam.
Na studniówkę też mnie żaden kolega nie zaprosił ;)

A teraz robię bardzo fajną rzecz, porządkuję zdjęcia na fejsbuku, bo gdybym np. kogoś poznała, kto by chciał mi przegrzebać przeszłość, to nie wszystko muszę mieć na widoku, a świat jest zajebiście malutki ;)

-- 09 lut 2015, 19:43 --

platek rozy napisał(a):Normalnie chyba na zle chwile to sobie maryske z amowie skoro lekarze nie chca Ci zapisac lekarstwa.

Ja jestem ciekawa jakby mojej mamie zapodać :twisted:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 lut 2015, 20:49
cyklopka, to zalezy jakby sie upalila :D czy na wesolo czy na smutno :D :D :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 lut 2015, 20:52
Ja osobiście bym się bała nasilenia lęków u siebie, bo tak się zdarza. Ale mama reaguje na leki zupełnie inaczej niż ja, to może by jej właśnie popuściło.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 lut 2015, 20:58
platek rozy, wcale się nie dziwię, że nie masz nastroju, przykre to, jak lekarz odmawia przepisania leku. :bezradny:
A czym to tłumaczył? Rozumiem, że nie chciał dać Rp na benzo, ale betahistina?
Płatku, idź do innego rodzinnego, najlepiej kobitki.
Jak długo brałaś ten lek, i czy widziałaś poprawę po nim?

-- 09 lut 2015, 21:01 --

platek rozy, zapomniałam.... fajny masz teraz avek! poprzedni też był :great:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 lut 2015, 21:05
cyklopka, tez sie troche boje ze wlasnie mi lęki nasili .... ale poki co to sie nie martwie bo jej nie mam nawet :D :D :D

mirunia, :*********** kaazal mi isc do laryngolozki , ja sie chyba wypisze z tego osrodka bo juz tam chodzilam do kobiety lekarki i byla taka sama . Klopot z kazda recepta nawet jak daje kartki od specjalistow.

tak Betahistyina mi pomaga na blednik bardzo.

-- 09 lut 2015, 21:06 --

mirunia, tez mi sie ten avek podoba :D :D :smile:

-- 09 lut 2015, 21:09 --

mirunia, ledwo sie wysilil ze mi skierowanie na rtg dloni dal bo mnie tak stawy bola ..... i jeszcze sie tlumaczyl ze to powinien ortopeda :? :? :?

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 lut 2015, 21:24
platek rozy, a dał skierowanie do laryngolożki? A tak w ogóle to dobrze byłoby iść do niej z tym błędnikiem.
Pierwsze leczenie bólu stawów to prowadzi lek. rodzinny, a nie ortopeda, a tak w ogóle to reumatolog.
Zdjęcia rtg pokażą Ci Płatku co tam się dzieje, może nic takiego wielkiego, czasami na zmiany pogody stawy dokuczają.
Kup sobie maść borowinową /tania/ i smaruj nią dłonie na noc, a w ciągu dnia żelem p/zapalnym bez recepty.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 lut 2015, 21:26
mirunia, Kochana ale ja chodze do niej tylko ze terminyz awsze sa dluzsze i teraz mam dopiero na polowe marca .... :cry: :cry: :cry:

-- 09 lut 2015, 21:30 --

mirunia, i obliczylam sobie ze mi braknie tej bietahistiny ... no i chcialam zeby mi zapisal jedno opakowanie to nie dal recepty , nie wiem jak ja to teraz kupie ???? Bede musiala isc sie prosic chyba zeby mnie przyjela wczesniej laryngolozka.

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 lut 2015, 21:35
platek rozy, rozumiem, to musisz poczekać niestety... takie realia w służbie zdrowia :( :bezradny:
a tymczasem smaruj dłonie, nie będą tak bolały. Są jeszcze takie żelki w aptece do stosowania ciepłych lub zimnych okładów. Ja je stosuje na kręgosłup szyjny, wkładam do wody i podgrzewam, a później na szyjkę :D

Spamowa wyspa

przez jasaw 09 lut 2015, 21:36
Witajcie :D

platek rozy, Kamilko, zmniejsz dawkę po prostu, podziel tak, by wystarczyło Ci do nastepnej wizyty...nic się nie stanie.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg