Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 10 lut 2015, 14:55
PannaNatalia, Zalatana23, Dziękuję!! :*** kiedyś też chodziłam na terapię grupową chętnie, ale terapia pomoże mi na mój wyprany mózg :why: , nie chce takiego życia, od kilku dni mam takie'nieczucie, wszystko jest płytkie, szare, bez emocji, ja nijaka, kłębek lęków nad którymi nie umiem zapanować :(
PannaNatalia, czytaj kochana :)
Zalatana23, mnie w zeszłym tyg brzuch bolał, takie silne skurcze w jelitach
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez JERZY62 10 lut 2015, 15:25
PannaNatalia, Zalatana23, amelia83, Hej ;)

amelia83, dla mnie jesteś w porządku OK ;)

Zalatana23, <tulę>
Ostatnio edytowano 10 lut 2015, 15:30 przez JERZY62, łącznie edytowano 1 raz
®

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 lut 2015, 15:29
JERZY1962, cześć :papa: amelia83, zaczęłam od Poradnika pozytywnego myślenia,całkiem przyjemnie się czyta
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 16:07
Witajcie Kochani:******* :papa: :papa:
ja wrocilam do domku niedawno , bylam na terapii , pozniej chwile na miescie , zrobilam zakupy i wrocilam cala przemoczona bo pada snieg z deszczem , na ulicach jest blocko ze sniegiem i kaluze a to wszysko jeszcze w dodatkuz aczyna przymarzac ... Masakra a nie pogoda. Buty mi przemokly.
Na terapii bylo ok chociaz mialam taka wielka niechec zeby na nia isc.
Znow zaczynam nabierac wiary w jej sens w moim przypadku.
Ale za to , zebym nie miala w zyciu za slodko i za przyjemnie to jedzac bulke jak wrocilam , ulamal mi sie zab i to jedynka u gory :why: :why: :why: :why: nie mam 1/ 3 zeba :shock: :shock: :shock: :x
Obdzwonilam pol Krakowa zeby zapisac sie na fundusz do dentysty ktory takze zeba by wyrwal w razie ewentualnosci takiej.
I teraz sie zastanawiam nad :
1) skad ja wezme kase na koronke??????????
2) jak ja u dentysty wysiedze ???? :shock: ( chociaz mam nadzieje ze jakos sie uda tak jak z tymi tomografami w szpitalu)

No dramat mowie Wam :hide: :hide: :hide: jak nie urok to sraczka .

Obrazek
Ostatnio edytowano 10 lut 2015, 16:08 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez comatom 10 lut 2015, 16:08
hej
wszystkim :papa:
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 lut 2015, 16:11
platek rozy, ja powinnam iść do dentysty bo robi mi się mała dziurka w zębie a drugi jest do wyrwania ale panicznie się boję.Codziennie sobie mówię,że jutro się zapiszę ale jakoś nie mogę się zebrać

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 16:11
comatom, Hey :******* jak sie masz????? :) :smile: :smile: :smile:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez comatom 10 lut 2015, 16:12
platek rozy, bez zmian zaraz jade do domu
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 16:12
PannaNatalia, ja tez sie bojam jak cholera jasna :time: :time: :time: :time: :time:

-- 10 lut 2015, 16:12 --

comatom, no a ja juz sie pobeczalam :cry: :cry:

-- 10 lut 2015, 16:15 --

amelia83, Kochanie Ty musisz na terapie isc wlasnie zeby moc nad soba popracowac bo jak nie masz miec lekow jak Ty w ogole sie nie akceptujesz:********** Kochana i dasz rade , zobaczysz. Ja to wiem.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 lut 2015, 16:15
platek rozy, ja mam traumę związaną ze stomatologią,jak miałam 7lat dentystka przycięła mi język wierłem i przez jakiś czas sepleniłam,od tego czasu panicznie się boję...

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 lut 2015, 16:16
amelia83, to co powszechnie u niektórych uznaje się za "życie", wcale życiem być nie musi.

Ech, wróciłam od psychiatry, nie zdążyłam wszystkiego opowiedzieć, zamknęli mi drogerię po drodze i teraz już nie wiem, gdzie kupić klej do rzęs, bo w Rossmannie nie ma. To są problemy zaiste. Kupiłam tylko hennę, na dobry początek.

PannaNatalia, JERZY1962, Zalatana23, cześć.

Teraz w planach mam, hmmm, przygotować materiały na lekcję, pograć w grę, poczytać książkę, pouczyć się na chemię, jechać do klientki... a mam ochotę położyć się na pancerzyku i machać odnóżami.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 16:17
PannaNatalia, no to sie nie dziwie wcale :( :( pozniej ciezko to przeskoczyc i czlowiek sie boi bo gdzies lek w nim zostaje .
Ja tez sie bojam bo raz mi tak 8 usuneli ze dziasla cieli , zszywali , a pozniej jeszcze mi to spaprali i mi sie nie goilo , ponad miesiac dzienw dzien na opar\trunki i ponad dwa tygodnie antybiotykow :(

-- 10 lut 2015, 16:19 --

cyklopka, a ja . a ja :papa: :papa: :papa: :**********

-- 10 lut 2015, 16:21 --

Juz sie jesc az bojam :shock: :shock: :shock: skoro zeby na bulkach sie lamia :shock: :roll: :roll:

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 lut 2015, 16:23
cyklopka, hej :papa: platek rozy,po tym co napisałaś jestem przerażona...boję się też,że dentysta nie da mi znieczulenia bo biorę leki

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 lut 2015, 16:24
PannaNatalia, a to sie wykluczaja antydepresiaki z przeciwbolowymi i znieczulajacymi? chyba zastrzyk mozna dac normalnie.

Sortuj wg