Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 lut 2015, 14:36
No i kolejna przerwa. Obiadek pożarty, teraz korzystając ze światła ( marnego bo marnego, ale naturalnego) naprawię sobie bransolkę. A potem z pieskiem, chociaż okropne wietrzysko się u nas zerwało, pewnie jeszcze nasila tą zimną wilgoc w powietrzu.Brrr...
Ja chcę już ciepłoty i światła! :why:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 lut 2015, 14:54
kosmostrada, :papa: :papa: cześć Słonko! ja też kcę ciepłoty i światła :time: :time:

Siadłam i ja odpocząć, bo mam plecy mokre od "huraganu ze ścierką" po chałupie. Nieco ogarnęłam kurze i piach w przedpokoju /skąd to się bierze?/ - powarczałam odkurzaczem i przed chwilą nastawiłam dopiero pralkę.
Zaraz zasiadam do rosołu, tylko ochłonę po tym huraganie.

Kosmo u mnie lekki wiaterek, ale jest buro... może jutro słoneczko zacznie pracować, bo dziś leniuchuje :bezradny:

Lepszy mam dzisiaj dzień, więcej energii i mocy psychicznej... chciało mi się cokolwiek działać, ale po obiedzie odpocznę :yeah: zrobię sobie maseczkę na dłonie i porządek z paznokciami.

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 07 lut 2015, 14:57
Dzień dobry :papa:
Przyjemne miałam przedpołudnie :105: Kawka w coffeeheaven z mamuśkami ;)
Teraz już domowo ze ścierką i mopem :mrgreen:
Całusy dla Was :-***

-- 07 lut 2015, 14:58 --

Ach, zapomniałam napisać, że u mnie słoneczko!!! Mróźny, ale słoneczny dzień 8)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lut 2015, 15:13
Zalatana23, kosmostrada, :********* Hey Dziewczyny :)

A ja wrocilam , bylam z siostra w w carfourze na zakupach , teraz daja tam takie karty lojalnosciowe i za jedne z pieciu zakupow zwracaja kase w ebonach do nich wiec sie oplaca :)
Wiec jak mialam okazje to podjecahlam tam i kupilam kilka rzeczy , miedzy innymi wode czy papier toaletowy :D Bylysmy jeszcze w ccc i upatrzylam sobie pieeekne botki na ktore mnie nie stac :D :silence: :silence: Ale zaliczylam wyjscie i nawet chcialo mi sie za tymi butami popatrzec.

U mnie slonce sliczne ale mrozno.

Ciesze sie ze macie niezle nastroje :105: :105: :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 lut 2015, 16:15
mirunia, widzę, że u nas dzień podobny - szał ze szmatą. ;) Nawet pogodę mamy taką samą, też liczę, że jutro to słońce się ujawni, a nie znów jak do pracy będę szła. U mnie jeszcze wietrzysko łeb urywa, szłam z psem, to myślałam chwilami, że nas przewróci.

Śnieg się roztopił, psa musiałam do wanny wsadzic, bo nisko zawieszony i cale to błocko do chałupy przywlókł.

platek rozy, oj to dobrze, że butki chociaż pooglądałaś, bo to już najgorzej, jak nawet nam się nie chce rzucic okiem na ciuch, czy but.

Zalatana23, no to zmiana warty, bo my już z mirunią po porządkach. Teraz nasz czas na relaks.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 07 lut 2015, 16:21
Obrazek

-- 07 lut 2015, 15:25 --

kosmostrada napisał(a):mirunia,
Śnieg się roztopił, psa musiałam do wanny wsadzic, bo nisko zawieszony i cale to błocko do chałupy przywlókł.

:D
hejka kochani, ja jak flak, nawet nie myślę, czuję się zle...
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 07 lut 2015, 16:33
amelia83 :( uściski dla Ciebie :-***
kosmostrada jeszcze tylko podłoga w sypialni i relaksik :yeah:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez amelia83 07 lut 2015, 16:37
Zalatana23, dziekuje kochana :*** tak, bardzo potrzebuję być przytulona :( nie daje sobie rady z pustka
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 lut 2015, 16:46
amelia83, ja cię też tulam mocno! Kochana przeczekaj, bardzo niedobra pogoda u nas. Ja jak wyjrzałam rano za okno, to zaraz zabrałam się za robotę, bo wiedziałam że jak zalegnę, to nic dobrego z tego nie będzie.

Zrobiłam sobie herbatę, otworzyłam paczkę ciastek owsianych ( takie świrowanie, że niby to nie grzeszek, bo przecież zdrowe... ;) ), książka w łapę i spokojnie czekam na powrót chłopaków i na wieczornych gości (- rodzina się zwala).
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 07 lut 2015, 16:54
kosmostrada, :******* co czytasz :?:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Zebrec 07 lut 2015, 16:56
Hej. Dzisiaj mam dosyć zalatany dzień. Przed chwilą wróciłem do domu. Musiałem pojechać z mamą do pewnego gościa, bo pomyliła się w pracy i wydała inny lek. Na szczęście udało się ogarnąć! ;) Teraz czekam na obiad, a wieczorem lecę do znajomych na whisky. Miłego popołudnia! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 07 lut 2015, 16:59
Witam serdecznie :D

Wpadłam na chwilkę...

Karinko amelia83, bardzo Ci współczuję, rozumiem Cię...pozostaje nadzieja, że poprawi się, zmieni coś kochana, nie poddawaj się :!:

Jestem do niczego dzisiaj. Mój Syn miał wypadek, wprawdzie nic się nie stało, poza uszkodzeniem samochodu, ale noc była z głowy...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 lut 2015, 17:00
amelia83, Byłam w bibliotece z jakąś czarną dziurą w mózgu i stwierdziłam, że już jak jestem w takim stanie to albo coś złapię luźnego, albo wyjdę bez niczego. Więc chwyciłam Dana Browna "Zaginiony symbol" i mam nadzieję, na rozrywkę, jak nie, to i tak idę w poniedziałek do biblioteki, mam nadzieję bardziej przytomna. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jasaw 07 lut 2015, 17:02
Karinko, czytałaś coś Plebanek...wypożyczyłam 2 książki. Aktualnie nie mam czasu na czytanie, bo zajmujemy się Siostrzenicą Synowej, którą kochamy jak własną wnuczkę. Słodka Dziewczynka. Jest od środy...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg