Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 lut 2015, 22:10
No i akcja szlafrok rozpoczęta. Już mnie trochę nudzi pachniec czekoladą, ale nabyłam wielki słój balsamu do ciała, trzeba zużyc. Teraz zrobię sobie pyszności herbatkę i zapalę w domu. Coby nie śmierdziało załączę świecę, wywietrzę, ale co pogrzeszę to moje... ;)

platek rozy, Zdradźcie, jakie kolczyki wybrała Cyklopka?

Chyba jutro po porządkach powyjazdowych zrobię kolejną odsłonę wejścia do szafy i przeglądu ciuchów. Późno wieczorem przyjeżdża moja siostra, to znów się na coś załapie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lut 2015, 22:13
kosmostrada, wybrala nefretete tez z piorkami ktore slie Miruni podobaly :) w odcieniach fioletu i szafiru ze zlotem:) o te:

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 lut 2015, 22:13
platek rozy, rozumiem cię i tulam kochana. Idź się wyplumkaj i połóż się spać, wypocznij.
Jutro też jest dzień i być może lepszy.

Ja też jutro gotuję rosół, kupiłam w kaulandzie różne mięska i świeże warzywa. Dawno już miałam rosół, teraz ugotuję duży gar, to później będzie pomidorówka :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lut 2015, 22:15
mirunia, a na czym rosolek robisz? ja mialam kawalek wolowego (mops by sie za glowe zlapal) ale zaplacilam za niego naprawde niewiele bo wzielam tylko 2o deka i kuraka mialam :)

-- 06 lut 2015, 22:18 --

mirunia, Slonce ja to tak wieczorkami jestem spokojna i mam wtedy swoje ladowanie akumulatorkow :) wczoraj ze sąsiadką siedzialam do 23 i plotkowalysmy malujac pazurasy a tak zawsze cos czytam , ogladam , slucham muzyczki , gadam przez telefon , roziwazuje krzyzoowki i chadzam spac zazwyczaj miedzy 12 a 1 w nocy :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez comatom 06 lut 2015, 22:20
:papa:
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 lut 2015, 22:24
platek rozy, Pamiętam, są super. Będzie w nich bardzo fajnie wyglądała, zwłaszcza w nowej fryzurce.
Tulam cię też Plateczku i wierz mi mam też takie myśli, ale przecież życ trzeba. I jak ma Zebrec w podpisie - zając się trzeba życiem, albo umieraniem. A umierac jeszcze szkoda, bo przecież nasza choroba jest nieprzewidywalna i może wszystko się zmienic prawie z dnia na dzień, chocby dlatego że hormony zaczną nam inaczej funkcjonowac. Dopóki znajdujemy choc tylko chwile dobre, musimy się trzymac. Nie daj się wciągnąc tej czarnej dziurze qrefskiej choroby.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lut 2015, 22:24
comatom, jak tam ?:*********

-- 06 lut 2015, 22:26 --

kosmostrada, tak odnosnie wlasnie tej choroby to mi sie cytay z Zulczyka przypomnial "To nie ma żadnego znaczenia. Jeśli ktoś lub coś ma cię zaskoczyć, i tak to zrobi, nieważne, jak nerwowo będziesz się rozglądał, jak cicho będziesz szedł, na ile zamków będziesz zamykał drzwi.”

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 lut 2015, 22:28
platek rozy, bardzo ten cytat do naszej sytuacji pasuje, oj bardzo...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lut 2015, 22:34
kosmostrada, jeszcze mialam kiedys taki jeden ale to na jutro poszukam a propos czerpania radosci z rzeczy malych :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 lut 2015, 22:47
A propos czerpania radości z rzeczy małych, właśnie się ekscytuję gładkością swoich pięt po tarkowaniu po kąpieli :D Pazurki u nóg zrobię jutro, bo dziś nie ma światła i stópki piękniaste bedą... Nie wiem, jak wy, ale ja na zimę nie maluję paznokci u nóg, daję im odpocząc, poza tym to dla mnie taki symbol przyjścia wiosny i lata, że czas na kolor na stopie. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 lut 2015, 22:52
platek rozy, mirunia, dzięki za dobre słowo.

Śmiesznie dzisiaj było w szkole, bo rozwiązywaliśmy zadania do testu wspólnie, a ja się gapiłam na odbicie w oknie
Wspominałam, że twierdzę, że na moich lekach nie można się zakochać (i bardzo dobrze!). Ale można chyba kogoś bliżej poznać.
I dajmy na to, kolega, którego chciałabym poznać zapuścił nieco włosy, ja obcięłam i przez to zaczęłam się dopatrywać podobieństwa, kiedy patrzę na odbicie w szybie.
Na cóż mi jednak to podobieństwo?

No i jeszcze mi się przypomniało, że jak miałam długie włosy to planowałam se zrobić zdjęcie a la Conchita Wurst i całkiem zapomniałam. W ogóle nie mam zdjęć z zeszłego lata ani nic.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 lut 2015, 23:01
platek rozy, kosmostrada, dobra, Wy tu Dziewczynki o cytatach... rzeczach wyższych piszecie - mądrych słowach; :105: :105: :105: ...............................

................. ale Płatuś zadała mi pytanie a`propos rosołu :D kupiłam 3 rodzaje mięs drobiowych /kaczki, indyka i kurczaka :D jutro pichcę.

sorry za wkręcenie się z prozą życia ;) ;)

Idę lulu, dobrej, spokojnej nocy :zzz: :zzz:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lut 2015, 09:47
cyklopka, :******** tez miewalam takie zawieszki w szkole , czasami , teraz chetnie bym do szkoly poszla znow , gdziekolwiek byle byc zdrowa ...
Chcialas takie zdjecia z broda porobic?

mirunia, :******** a to pyszny rosolek Ci wyjdzie :105: ja dzis moj bede zajadala i na drugie miesko z niego ...
Chodzi za mna zrobienie pysznej kapusty kwaszonej , gotowanej i zasmazanej.

kosmostrada, :********* tez mam soute panokcie u nog :D jakos tak wyszlo ze nie maluje ich tej zimy ... :smile: za to u rak mam pomalowane prawie zawsze .

Wstalam , gdzies ktos robi remonty i strasznie sie tlucze a ja w niepokoj wpadlam . Ten spamilan mnie tylko podkreca nie w ta strone co potrzeba .
I tak nie biore jeszcze dawki pelnej ale z moja wrazliwoscia to jak wezme jedna tablete to sie czuje jakbym wziela ze 3 :bezradny:

Co bedziecie porabiac?

-- 07 lut 2015, 10:43 --

Gdzie się podziały moje siły? Wcale nimi nie szafuję. A wieczorami padam jak nieżywa i patrzę w sufit. Tak teraz żyję - na pół gwizdka. Tak się śmieję, płaczę, tak się modlę. Czerpię energię po troszeczku - ze szklanki soku, czekoladki, rozmowy z obcym, ale miłym człowiekiem. Łapię wiatr za pazuchę, zbieram liście na zapas. Kolekcjonuje uśmiechy przechodniów. Gdzie jest dawna ja? To ten cytat ktory mialam wczoraj zamiescic ... Pochodzi wlasnie z "Milosci oraz innych dysonasow"Oddaje mnie idealnie.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 07 lut 2015, 10:54
malowanie kopytek....rany julek :(
dzien dobry
outsider

Sortuj wg