Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 lut 2015, 20:25
platek rozy, bo kochana jest zupełnie odwrotnie niż ci powiedziała ciotka. Depresja i nerwica to choroba a nie słabośc, a my wspaniale z nimi walczymy i każdego dnia możemy byc z siebie dumne!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 06 lut 2015, 20:25
kosmostrada dobrze to napisałaś :brawo:
Dzisiaj latałam po sklepach jak oszalała a innym razem koszmarny lęk żeby tylko już wyjść... I od czego to zależy :bezradny:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lut 2015, 20:28
kosmostrada, Zalatana23, ja wlasnie od paru dni miewam te lęki jakies inne takie lapiace mnie znienacka :o i taka pustke w glowie mam wtedy .

A to masz niezly plan na sobote , b edzie na pewno milo:)

-- 06 lut 2015, 20:29 --

kosmostrada, tez tak sadze i gdyby sie miala mierzyc z tym z czym ja sie mierze co dziennie to na pewno by sobie medal przyznala za odwage i wytrwalosc.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 lut 2015, 20:30
Zalatana23, to ostatnio uważam za najgorsze, że nie jestem w stanie przewidziec kiedy i jak mnie dopadnie.
To fajne spotkanie będziesz miała, też lubiłam te niezobowiązujące spotkania z innymi mamami. Do dziś zresztą mam kontakt z niektórymi, mimo że nasze dzieci już nie są razem w szkole.

-- 06 lut 2015, 20:41 --

Idę z psem na spacer, opatulę się i przejdziemy się, a potem zaplanowałam miły relaks w wannie- olejek, piana, maseczka i takie tam. Później pierzynka, herbatka, książeczka, słowem klasyka w mroźny zimowy wieczór.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lut 2015, 20:56
Zalatana23, a Ty tez nie beirzesz lekarstw ?????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 06 lut 2015, 21:02
Płatku biorę, Seroxat ( paro) 20tkę, czemu myślałaś, że nie?

-- 06 lut 2015, 21:03 --

Doraźnie hydroksyzyna - odpukać, z 2 miesiące nie brałam ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 lut 2015, 21:12
kosmostrada, to właśnie ja tą klasykę częściowo mam już poza sobą - wygramoliłam się już z piany i soli, nabalsamowana i opatulona w szlafrok siedzę w fotelu. Zaraz pomyślę o kolacji.

Trafnie opisałaś tą naszą walkę i wykrzesywanie sił "ze wszystkich sił" żeby funkcjonować w pracy i poza nią.
To naprawdę jakiś cud, to są czasami niezrozumiałe wyczyny z naszej strony.
Nie tak dawno podziwiałam samą siebie, jak walczyłam z ubokami po esci, że człowiek może mieć w sobie tyle siły i wytrzymałości oraz samozaparcia, by przetrwać takie ciężkie chwile, kiedy ciało i umysł odmawiały posłuszeństwa. Każdy krok, każda myśl sprawiała masakryczny ból.
Masz 150% racji.... jesteśmy Wielkie, damy radę!!! :great:

platek rozy, taka pustka i pomroczność ciemna zdarzała mi się przed kuracją esci i mirtą. Nawet pytałam mojego doktorka o te zaniki pamięci i o to, że takie wszystko jest trudne- to powiedział, że to wszystko się cofnie i powróci lepsza pamięć. Takie objawy daje depresja i lęki.
I rzeczywiście po jakimś 1,5 miesiącu brania Elicei i mirty zaczęło być lepiej, większa jasność umysłu, coraz mniejsze lęki, a poranne napięcie i kołatanie serca odeszła dość szybko. Już się nie budzę z tym koszmarnym napięciem i lękiem, a przede wszystkim wysypiam się.

Zalatana23, to odetchnęłaś dzisiaj w dobrym nastroju, oby coraz częściej. :great:
Dziwne są te odrealnienia, taka dziwność wokół, a człowiek w stanie "ni to jawa, ni sen" :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lut 2015, 21:17
Zalatana23, bo pisalas kiedys ze odstawilas i ze nie chcesz brac :) stad myslalamz e jestes bez lekow:)

mirunia, Kochana no wlasnie na mnie zaden antydepresant tak nie dzialal :( mnie przewaznie te co moglam brac pobudzaly tak ze nie moglam sobie miejsca znalezc....
Ja czasem sadze ze jak tak sie nie moge leczyc niczym to juz kaplica , zostane w tej dziadowskiej chorobie na wieki.

-- 06 lut 2015, 21:19 --

Obrazek Dziewczynki moze w marcu bedzie lepiej:)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 lut 2015, 21:48
Cześć wszystkim,
Dzisiaj znowu udaję, że się uczę, więc najwyżej wbiję na szybko, żeby się podzielić dziwnymi rzeczami, które mi przychodzą do głowy, a ciężko mi to zachować dla siebie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lut 2015, 21:54
cyklopka, Hey :********* Kochana zastanow sie kiedy masz chwile czasu to Ci kolczyki podrzuce gdzies na miasto :)

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 lut 2015, 21:56
platek rozy, no ciężko masz z tym, że nie można Ci dopasować leków. :bezradny:
Ja też miałam ciężko, przez ponad miesiąc tłukły mnie uboki straszne. Na początku przez 2 tygodnie też mnie nosiło, pobudzało, nie mogłam spać mimo brania mirty, nie miałam apetytu, schudłam... wszystko to wprawiało mnie w lęki i panikę/telepawkę. Nie wychodziłam z domu, byłam na L4 i rodzinka mi robiła zakupy. Brat przywoził obiady... potem Bratowa wyciągała mnie na siłę na spacer, na słońce - październik przecież był taki piękny.
Powoli, powoli, wspólnymi siłami dzięki Rodzinie zaczęłam funkcjonować i leki zaczęły poprawnie działać, powrócił sen.
Ciężko było jak cholera, ale przetrwałam cierpliwie ten horror :evil:
Warto było, wróciłam do żywych. A teraz bywa różnie, miewam jeszcze huśtawki nastroju, zmęczenie itp. i ciągle się zmierzam z rzeczywistością.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lut 2015, 22:00
mirunia, Kochana ale dobrze ze masz taka rodzine kolo siebie co wspomoze , ja nie mam tak nikogo i jak mnie uboki lapaly to ja nie bylam w stanie funkcjonowac i z glodu bym umarla no bo kto mi pomoze???? :bezradny: :bezradny:Po venli np nie bylam w stanie nawet szklanki wody sama wypic a trzymal mnie ten stan po jedenj tabletce dwa dni! Dramat .
Ostatnio edytowano 06 lut 2015, 22:02 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 lut 2015, 22:00
cyklopka, cześć :papa: podziel się z nami tymi dziwnymi rzeczami, wysłuchamy Cię, a Tobie trochę ulży.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lut 2015, 22:05
smutek mnie igarnia na to moje zakichane zycie i nic wiecej dzis nie czuje , z emocji pozytywnych.

Sortuj wg