Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lut 2015, 19:36
amelia83, jeju jaka pychotke masz ! az bymz checia do Ciebie przyszla :) :105: :105: :105:

mirunia, Nie mozna tylu porzadkow robic z naszymi kregoslupami , tylko wszystko trzeba po troszku , pomalutku :) My z Ania jasaw juz tak dbamy o nasze kregi ze nie forsujemy ich az tak! :nono: :nono: :nono:
Pozniej latwo o pogorszenie ale o powrot do formy trudno. A cwiczysz w ogole?????
Pewnie nie a to podstawa.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Arasha 07 lut 2015, 19:55
Witajcie kochane :papa:

Chciałam w tym miejscu bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które głosowały na mnie w konkursie :uklon: :uklon: :uklon: ... nawet nie wiecie, ile dla mnie to znaczy :mhm: Wiem, że może się wydawać duperelą, ale dla mnie nie jest ! Normalnie aż psychika mi lepiej działa :shock:
Jasne, że żaden tytuł mnie nie uzdrowi, ale staram się czerpać przyjemność z małych rzeczy ... na większe też przyjdzie czas ;)

To dla Was ... stawiam na zdrowie owocową naleweczkę internetowej roboty :mrgreen: z porzeczek z tegorocznych zbiorów. Mam nadzieję, że lubicie :D

Obrazek

amelia83, niebawem Ci wyślę obiecane zdjątko ciotki Arashy :mhm:

-- 07 lut 2015, 18:57 --

platek rozy, jakie buciki oglądałaś :105: ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 lut 2015, 19:57
platek rozy, starałam się robić te porządki powoli i z myślą o kręgosłupie, ale widocznie za dużo na raz. :hide:
Czasami się zapominam, jak się lepiej poczuję :zonk:

Mogę wykonywać jedynie ćwiczenia izometryczne, innych mi nie wolno. Masaży również nie wolno, oprócz hydromasażu.
Znowu chyba wybiorę się do lekarza po skierowanie na zabiegi: laser, magnetronic i ten hydromasaż w wannie. I swoje trzeba odczekać w kolejce :time:
Założyłam kołnierz i poleguję z wysokim podparciem pod plecy.

-- 07 lut 2015, 20:04 --

Arasha, super naleweczka, dzięki, z chęcią wychylę kielicha za Twoje i nas wszystkich zdrowie :great:
Gratuluję Misseczko lokaty i dobrego nastroju :great:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lut 2015, 20:10
mirunia, dokladnie o izometrycznych pisze , ja co dzien wykonuje dwie serie cwiczen :) nie pocwicze ze trzy dni i juz kregoslup boli wiec one dzialaja i na mnie najlepiej , zadne zabiegi mi tak nie pomagaja bo najwazniejsze sa cwiczenia.

Arasha, super ciesze sie ze tak wysoko zaszlas !!!!!:********* :great: :great: :great:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 lut 2015, 20:31
Arasha, u mnie to laboratorium nalewek na okrągło ;)

platek rozy, powiem, że owszem, szkoła mi dużo dała, poznawać nowe koleżanki, próbować nowych rzeczy i móc powiedzieć, że coś się jednak robi.

A wy jesteście wszystkie dzielne.

Ja się trochę martwię, co będę w następnych miesiącach robić. Chciałabym już żyć trochę inaczej niż 10 lat temu, a jestem mniej więcej w tym samym punkcie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Arasha 07 lut 2015, 20:36
cyklopka napisał(a):Arasha, u mnie to laboratorium nalewek na okrągło ;)

W jakim sensie :shock: ? Wiem, że miałaś nawet kiedyś w podpisie :?

cyklopka napisał(a):Ja się trochę martwię, co będę w następnych miesiącach robić. Chciałabym już żyć trochę inaczej niż 10 lat temu, a jestem mniej więcej w tym samym punkcie.

To możemy sobie łapkę podać :bezradny:

-- 07 lut 2015, 19:40 --

mirunia, co robić, bierzemy leki ... to sobie możemy jedynie wirtualnie wychylić :mrgreen:

Potwierdzam, dziewczyny, że ćwiczenia są bardzo ważne ... żeby tylko jeszcze siły do nich znaleźć :time: Ja całą szkołę przechodziłam na gimnastykę korekcyjną i zupełnie inaczej się czułam. Nie ma to jak regularny ruch ! Będzie się trzeba zmusić, choćby na siłę :?

-- 07 lut 2015, 19:43 --

platek rozy, czytałam, że zaczęłaś brać Spamka ... jak się czujesz ( wiem, głupie pytanie :hide: ) ? Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej i choć trochę pomoże Ci uciszyć lęki. Nie masz uwrażliwionych receptorów przez branie benzo, to powinno zaskoczyć :great:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 lut 2015, 21:01
Arasha, jedna nalewka domowa i jedna ze sklepu gotowe do spożycia, a mirabelki i gruszki ustalają gradient stężeń w słoju i tak chyba do jesieni.

Czytam sobie książkę, bo nie mam nic na jutro, ale mi jakoś niewesoło. Bo nie podoba mi się to, co widzę w przeszłości, a w przyszłości nie chce mi się kolejny raz zaczynać.
A to wszystko dlatego, że ktoś mi dał nadzieję na inne życie.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 07 lut 2015, 21:07

Yuna - Lullabies
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez ala1983 07 lut 2015, 21:14
Czesc Wam. Cieszycie sie, ze za miesiac wiosna? :yeah:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 07 lut 2015, 21:15
Hej, nieee, chcemy zimy. :) Niech komary wymrą, bo nam latem żyć nie dadzą!
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lut 2015, 21:19
Arasha, Kochana a kreci mi sie po nim w glowie , jeszcze nie dotarlam do dawki 3 tabletek i poki co biore poltorej bo Zaczynam pomalu :) Mam wrazenie ze mi nasila lęki ...
cyklopka, :******** ja sobie to samo pytanie zdaje co TY ... co bede porabiala w najblzszych miesiacach .

Gotuje kapuste kiszona na jutro :roll: zrobie sobie taka zasmazana bo dawno nie jadlam a mam ogromna ochote.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 lut 2015, 00:01
Tak zrobiłam, że kiedy potrzebowałam sobie ustalić cele, to czekałam na kogoś, albo że samo się zrobi.
A teraz celów już nie mam.

Ale sobie kupiłam spray do włosów, który chytrze i potajemnie rozjaśnia włosy po wierzchu. Praktycznie nie czuć zapachu utleniacza, tylko kokos. :105:

-- 07 lut 2015, 23:09 --

Obrazek
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 08 lut 2015, 09:52
Pierwsza mówię dziś DZIEŃ DOBRY :-)
Moja ulica zasypana i śnieg pada nadal. Bajkowo jest :105:
Dobrej niedzieli Wszystkim :papa:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 lut 2015, 10:10
Hey Kochani :********
U mnie tez sypalo w nocy chociaz snieg jeszcze byl i gdzie niegdzie lezal.
A jak snieg sypie ja mam migreny wiec oczywiscie i lęki zas w kosmos wyj....e za przeproszeniem :silence: :silence: :silence:
Niechze juz ta wiosna przyjdzie!
Mam zamiar mimo tego bolu i zawrotow (jakze los łaskawy dawno ich nie mialam bo az tydzien temu) usmazyc sobie pancaksy na sniadanie.

Mialam jechac na targi jedzeniowe , jesli migrena nie minie to pojade ale do dupy.

Co dzis porabiac bedziecie?

Przepraszam za moj ton i przeklenstwa ale juz mi rece opadaja na te francowate migreny.

Sortuj wg