Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez izaa 03 lut 2015, 10:40
amelia83, egzamin to pikuś :D boję sie go w takim stopniu jak inni, w południe mam :D
bardziej boje sie swoich myśli, że wszystko zniszczę co mam

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 03 lut 2015, 13:18
hej :papa:
U mnie wiosna :mrgreen: Świeci słońce i nawet pachnie wiosną. Okna pootwierałam i wdycham :lol:
Zaliczyłam dzisiaj o mój ulubiony lumpeks i obkupiłam synusia za 9 pln :shock: Jeansy z H&M, spodnie z Zary i bluzę z Cubusa. Jak nówki :yeah:
Mała rzecz a cieszy :mrgreen:
Jutro przyjeżdża koleżanka, ogarniam mieszkanie i muszę coś upichcić dobrego :zonk:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 03 lut 2015, 14:05
Hej :papa: u mnie dziś tragedia,muszę się wygadać

Poszłam do psychiatry bo skończyły mi się leki ale pani doktor Ś. odmówiła przyjęcia mnie(przez dłuższy czas chodziłam do jedego psychiatry Ch.,raz zdarzyło się,że miała ona za dużo pacjentów więc poszłam do innej Ś.[chciałam się do niej przenieść na stałe].Byłam u niej raz,ale gdy udałam się na następną wizytę nie było jej[mimo,że miała mieć dyżur]dlatego przyjęła mnie jeszcze inna pani doktor B.)Dziś chciałam iść znów do pani Ś.,zarejestrowałam się,weszłam do gabinetu i się bardzo rozczarowałam,otóż pani Ś.zdziwiła się,że przyszłam do niej,(a namawiała mnie na psychoterapię,wypisała leki)powiedziała,że widziała mnie raz na oczy,nie wie o co chodzi,jest zmęczona,nie ma siły czytać mojej karty i najlepiej by było gdybym chodziła do psychiatry w ośrodku w którym mam terapię.Tłumaczyłam jej,że przyszłam bo skończyły mi się leki,że też jestem zmęczona i przyszłam do lekarza po pomoc...ona na to,że nie powinnam chodzić od jednego do drugiego lekarza(ale co miałam zrobić skoro wcześniej jej nie zastałam mimo ustalonego grafiku)nie wypisała mi leków,nie wiedziałam co mam zrobić i się rozpłakałam,poszłam ponownie do rejestracji,na szczęście były tam bardzo miłe panie i udało im się mnie wcisnąć do jeszcze innego lekarza,pani D.Swoją drogą pani D też jest miła,uspokiła mnie,pogadałyśmy,powiedziała,że mam prawo chodzić do jakiego chcę lekarza i zmieniać kiedy chcę,mam nadzieję,że uda mi się zostać już u niej...chociaż w tej przychodni lekarze przyjmują jak chcą a nie według grafików

Przepraszam,że tak chaotycznie napisałam ale kjestem trochę zdenerwowana,nigdy nie zdarzyło mi się,żeby lekarz olał mnie w ten sposób,mówiąc,że jest zmęczony i nie chce mu się czytać karty pacjenta.Ja też pracuję i też jest mi czasami ciężko,mam lęki,bywam zdenerwowana ale nie pozwalam sobie,żeby moje samopoczucie odbijało się na klientach...
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Megi_ 03 lut 2015, 14:12
PannaNatalia, co za baba!!!!jeszcze byłabym w stanie zrozumic babinke ze sklepu spozywczego, że zmeczona i jej sie nie chce( choc nie wierze zeby klientowi tak powiedziałA), ale lekarz!!!!!!!!!???????? Psychiatra!!?? niech zmieni zawód jej sie coś nie podoba. Profesjonalista nie moze sobie pozwolić na takie teksty.Masz prawo byc zdenerwowana :************
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 03 lut 2015, 14:16
PannaNatalia koszmar!!!
Co za podejście! Gdybyś przyszła prywatnie to może by się Pani chciało... Straszne jak w tym kraju traktuje się pacjenta, który płaci składki i ma prawo być potraktowanym jak człowiek.
Tyle z tego dobrego, że już wiesz że Panią Ś. trzeba omijać szerokim łukiem.
Napij się herbatki i nie stresuj :-*
Najważniejsze, że druga lekarka Ci pomogła.

-- 03 lut 2015, 14:19 --

Moja wiosna znienacka zamieniła się w zimę :shock: Śnieg pada :shock:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 03 lut 2015, 14:26
Hej ;)

A moja lekarka to nie chce mnie leczyć bo jej mówię że zawsze się źle czuje.

U mnie słońce świeci.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 03 lut 2015, 14:27
Megi_, straszna jędza,jeszcze jak wychodziłam już z poradni to na korytarzu mnie zaczepiła i powiedziała:Widzę,że znowu do innego lekarza pani poszła
Ja:Musiałam,bo skonczyły mi się leki Ona:Przecież ja mogłam panią przyjąć :evil: Zalatana23,już jestem spokojniejsza,pogadałam z siostrą przez telefon

Jeśli chodzi o pogodę to u mnie jest nijak,wcześniej było trochę słonka,teraz jest jakoś tak nieprzyjemnie...czekam cały czas na wiosnę :105:

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez JERZY62 03 lut 2015, 14:35
PannaNatalia, bez tego słońca teraz było by dużo gorzej.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 03 lut 2015, 14:41
JERZY1962, nie lubię pogody w kratkę.Przed chwilą było szaro-buro,teraz znowu świeci słońce

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Cognac 03 lut 2015, 14:50
PannaNatalia, omg co za babsko....... Współcz! Nie przejmuj się babsztylem....
służba zdrowia to porażka, jak mam tam iść to jestem chora... albo raczej stwierdzam, że ok nic mi nie jest :/
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 03 lut 2015, 15:06
Cognac, teraz w sumie jestem wściekła na nią ale w gabinecie byłam totalnie zagubiona i zdołowana,skończyły mi się leki i ona o tym wiedziała...szkoda gadać

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez amelia83 03 lut 2015, 15:13
PannaNatalia, co za baba jędzowata...

dzień dobry, bo chyba się dziś nie witałam z Wami
ja byłam na herbatce, ale kiepsko się czuje, chodze, ziewam, chyba małego kawulca sobie walnę

-- 03 lut 2015, 14:17 --

moja psychiatra do której chodziłam kilka lat temu prywatnie oznajmiła mi ze ona przy mnie też depresji dostanie i z łaską wypisała receptę
przestałam do niej chodzić

-- 03 lut 2015, 14:29 --

ja niekomfortowo i lękowo czuje się jak jestem wśród więcej niż 3 osob, kiedyś tak nie miałam
tez ktoś z Was tak ma? :-| :oops: :?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 03 lut 2015, 15:31
amelia83, hej :papa: mi też chyba się przyda kawa...prawie nie spałam w nocy i jestem strasznie zmęczona.Muszę jeszcze wyskoczyć na chwilę z pracy do apteki,nie chce mi się

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez amelia83 03 lut 2015, 15:51
PannaNatalia, siorbiemy kawke ? :mrgreen:

-- 03 lut 2015, 14:57 --

Obrazek
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg