Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 lut 2015, 17:06
halo zyje chociaz ledwo bo dzis dla odmiany wymiotuje :bezradny: kaj czort mnie chwycil to nie wiem.
u Madzi dalam rade chociaz latwo nie bylo , bo jestem ciagle w oczekiwaniu na migrene i byle mnie w glowie zakuje to ja juz lęki lapie.
mirunia, Kochana:******** caluski a lepiej juz?
Co dzis masz smacznego>?
U mnie taka jakas pluchaza oknem a ja wlasnie obiad gotuje a pozniej maja wpasc znajomi na herbatke.

amelia83, Ile zalatwilas :********* bardzo dobrze :great: :great:

izaa, dobrze to ujelas , tylko ja sie tych lękow nie umiem przestac bac :time: :time:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zebrec 02 lut 2015, 17:08
JERZY1962 napisał(a):Zebrec, miaec miliony na koncie to nie trzeba by było do rzeczywistości powracać.

Coś w tym jest. :smile:
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 lut 2015, 17:15
platek rozy, wysłałam Tobie i Madi fotke z dziś :mrgreen:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 lut 2015, 17:56
platek rozy, oj Płatuś niedobrze, że wymiotowałaś, ale może teraz Ci lepiej... (?)

Co dobrego gotujesz na obiad?
Ja dziś miałam makaron z sosem pieczarkowym słodko-kwaśnym. Sama wymyśliłam, z miodem i koncentratem pomidor. i cebulą... nawet smaczny wyszedł.
Mam nowy patent na coś innego niż zwykle :mrgreen: obżarłam się fest :yeah: teraz gorąca herbatka.

Umyłam głowę i zaraz muszę ułozyć włosy, ale najpierw parę łyków gorącej herbaty ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 lut 2015, 17:58
platek rozy, jejciu, to masz przeboje migreny, wymioty, współczuję :**
siostra przyjechała, wzięła tośkę ze sobą, bo jutro nie wyjezdza, szkoda :bezradny: , lubie jak są psiaki w domu
i tydzień mam prawie zaplanowany, środa rano konsultacja na oddział dzienny, potem spotykam się z przyjaciółką
czwartek najprawdopodobniej będę jechła z siorka do poznania nie specjalnie mi się chce bo byłam z nią już w styczniu, jak pojade to przełoże wizyte u rodzinnej i w przyszłym tyg zrobie wyniki krwi
pisałam do m kilka dni temu, nie odpisał pytałam ogólnie co słychać i co u mnie
co robicie kochani wyspowicze ;) :?: :!:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez chcezyc 02 lut 2015, 19:26
Duzo czasu wam zajmuje codzienne sprzatanie i dbanie o mieszkanie? Mam wrazenie ze u mnie domowcniy i goscie generuja ponadprzecietny syf.
Jak się nudzisz to możesz napisać coś miłego. :)
"zmieniasz to jak widzisz siebie, zmieniasz absolutnie wszystko" Oxon - Zmieniasz siebie

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 lut 2015, 20:08
chcezyc, hahaha zależy od dnia i kto jaki robi syf ;)
mój brat nie będzie operowany , inny lekarz nie zlecił operacji tylko dalszy etap leczenia :D
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 02 lut 2015, 23:40
Witajcie :-)
Wyczekałam się w tym pośredniaku ponad 2 godziny. Plus taki, że dostałam ofertę o skierowanie. Wyslalam CV i czekam...
Poza tym, dzień w miarę. W środę odwiedza mnie koleżanka z Wawy, może uda mi się wkręcić w jakieś szkolenie i zarobić parę groszy :-)
Amelia83 trzymam kciuki za brata :-***
Płatku, biedactwo, mam nadzieję, że jutro poczujesz się lepiej :-***
Kolorowych snów :papa:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Zebrec 03 lut 2015, 02:28
Witajcie kochani! ;) Ostatnio rzadziej wchodzę na forum, bo mam sporo obowiązków na głowie. W weekend byłem u znajomych w Warszawie i poznałem bardzo fajną dziewczynę. Zaprosiłem Ją na wesele w lipcu, ale bardzo chciałbym jeszcze wcześniej się z Nią spotkać. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, bo od wczoraj myślę tylko o Niej. Trzymajcie za mnie kciuki! Ciekawy jestem, jak rozwinie się ta sytuacja. ;)

Przed chwilą wróciłem ze sklepu, kupiłem sobie 2 piwka i przeglądałem listę kontaktów, z kim tu jeszcze można pogadać, ale niestety o tej porze ciężko z kimś się zgadać. Piszę, bo nie lubię być sam ze swoimi myślami. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 03 lut 2015, 03:11
Zebrec, witam Cię, ja również rzadziej zaglądam...z różnych powodów, ale wieczorem, przed snem, zwykle wpadam na Spamową, by poczytać co się tutaj dzieje :lol:

Życzę Ci, by ta znajomość spełniła Twoje oczekiwania, będę na pewno trzymała kciuki :D
Jednak zachowaj ostrożność, byś był jedynie pozytywnie zaskoczony...

Ja także często lubię opisać swoje myśli, niezależnie, czy to kogokolwiek zainteresuje, czy też nie... ;)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Cognac 03 lut 2015, 09:41
Zebrec, no no, trzymamy kciuki :)
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez amelia83 03 lut 2015, 10:19
dzień dobry kochani!!! :)) Cognac, hejka jak tam?
ja obudziłam się z lękami, mówie sobie ze to po prostu @ , jutro jade na druga konsultacje na dzienny, potem najprawdopodobniej spotykam się z kolezanka, dzwoniła ze ma nietypowa sytuacje w pracy i ściągnęli ją z urlopu ale może uda nam się spotkać, poznam jej psiaka Edka, przed świetami nie udało nam się spotkać a psiak jest od grudnia
wczoraj z mama rozmawiałam jak damy radę finansowo jak dostanę się na terapię, dojazd codziennie 60km w jedna stronę ale mama mi kazała się na razie tym nie martwic
odezwałam się do kolegi którego poznałam kupę lat temu na terapii
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez izaa 03 lut 2015, 10:33
amelia83, będzie dobrze :)
Ja mam natrętne myśli, że wszyscy mnie zostawią, że sie do niczego nie nadaję, przyjęłam postawę ucieczkową. Chce mi sie płakać. Gorzej czuje sie od 1,5 miesiąca, chyba czas wskakiwać na antydepresanty

Spamowa wyspa

przez amelia83 03 lut 2015, 10:37
izaa, ;) jak czujesz, że sa Ci potrzebne leki to się nie wzbraniaj i podeprzyj się nimi (lekami), czytałam, ze masz dziś egzamin .ja za ciebie trzymam kciuki mocno ok tórej masz ten egzam? :***
M. Luther King

Sortuj wg