Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 02 lut 2015, 11:12
Witajcie Kochani :papa:
Jadę zaraz po wypis i zwolnienie do pośredniaka zawieźć. Mąż w pracy, młody w szkole, a ja na kanapie ... :why: Muszę czym prędzej znaleźć jakąś pracę bo znów wpadnę w kanapowy marazm. Bardzo brakuje mi terapii... Pewnie bardziej tego rytmu, jakiegoś obowiązku i spotkań z ludźmi...
Trza działać nie marudzić ;-)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Megi_ 02 lut 2015, 11:17
Zalatana23, dokładnie! Im sie wiecej siedzi w domu tym gorzej z tego wyjść :( Ja o wiele lepiej czuje sie w tygodniu kiedy chodze do pracy. Zawsze w weekend dopadają mnie lęki :(

płatekróży, dzięki :) juz szukam, żeby zakupic
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez izaa 02 lut 2015, 11:37
Zalatana23, nom, trzeba działać :)
Ja staram się bagatelizować lęki, chociaż jest ich sporo ostatnio, ale jak to bywa ze stresem i lękiem, nic nie trwa wiecznie i obniżają się, jest wyciszenie i podnoszą się za jakiś czas. Także jak są, to są, jak nie ma to jeszcze lepiej :) Mi pomaga fakt, że nie tylko ja sie np stresuję. A jak ktoś mi mówi: eeeeeee, przecież to takie proste jest, to szybko się zestresuję i włącza mi się perfekcjonalizm i złość na własne emocje. Także nie ma co. Warto zaakceptować siebie i swoje emocje, nawet te negatywne, nie bać się ich, a zaczną opadać :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 lut 2015, 12:01
czesc kochane :***
ja jak mam depresje to nic mi nie pomaga, po prostu musze to przeżyć i zazwyczaj dzięki bliskim powolutku staję na nogi,
ja Was podziwiam, ze mimo wszystko potraficie pracować, uczyć się, ja tak nie umiem :cry: , kiedyś terapeutka powiedziała mi o ' wyuczonej bezradności' ten schemat powielam , trwa to u mnie kilkanaście lat...może ta terapia grupowa mi pomoze na jakiś czas :mhm:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez izaa 02 lut 2015, 12:19
amelia83, trzeba wierzyć, że pomoże :) no i być bardziej upartym :D

Spamowa wyspa

przez Megi_ 02 lut 2015, 12:40
izaa napisał(a):Zalatana23, włącza mi się perfekcjonalizm i złość na własne emocje. Także nie ma co. Warto zaakceptować siebie i swoje emocje, nawet te negatywne, nie bać się ich, a zaczną opadać :D

pieknie to ujęłas :) ja coraz częściej zauważam, że za duzo od siebie wymagam i to mnie niszczy. Zawsze jestem nie dość dobra, dokładna itp. (choć oczywiscie przesadzam)
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 lut 2015, 12:50
Dzieńdoberek :papa:

Będę się zabierał za picie herbaty po kosteczce czekolady.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Zebrec 02 lut 2015, 13:52
Witajcie kochani! ;) Miałem bardzo ciekawy, imprezowy weekend, ale niestety czas powrócić do rzeczywistości. :?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 lut 2015, 15:10
Zebrec, miaec miliony na koncie to nie trzeba by było do rzeczywistości powracać.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 lut 2015, 15:19
byłam w bibliotece, zarejestrować się do mojej rodzinnej na czwartek bo w pt chcę zrobić badanie krwi, teraz wróciłam ze spacerku z psiakiem sympatyczna pogoda, słoneczko u mnie...
mój brat ma jutro operacje i się tym tez denerwuję ale musi być dobrze!! nie ma innej opcji, po operacji może nawet do 2 tygodni leżeć w szpitalu...teraz czytam sobie biografię sylvi plath

jak Wasze samopoczucia? ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 lut 2015, 15:36
Witam serdecznie wszystkich :papa: :papa:

Niedługo kończę pracę i pędzę do domku, po drodze jeszcze małe zakupy w osiedlowym. Trochę mi się dłużyło dzisiaj i było tak nijak, ale wysiedzieć trzeba i coś pchnąć robotę do przodu.

platek rozy, jak tam samopoczucie dzisiaj... migrena sobie poszła? Myślę, że u Madzi było Ci trochę raźniej i nie tak samotnie, poza tym głowa zaprzątnięta obowiązkiem. W domku odpoczniesz, zrelaksujesz się.
Też mnie dzisiaj chwilami łapały małe lęki, ale szybko je odpierałam... są i nie ma, różnie bywa, już tak chyba zostanie :bezradny:

amelia83, brawo :brawo: sporo dzisiaj pozałatwiałaś, trzymasz się Dziewczyno :great:
To chyba normalne, że stresujesz się sytuacją u brata, będzie dobrze, trzeba w to wierzyć. Trzymamy jutro kciuki :great:
U mnie dzisiaj też ładnie, teraz słonka już nie ma, wlazło za chmurki, ale już dzień dłuższy i jest widniej. Oby do wiosny :D

Spamowa wyspa

przez Cognac 02 lut 2015, 15:57
witajcie:)
amelia83, trzymam kciuki za brata :)

mirunia, a ja jeszcze długo dziś siedzę:P do wieczora bo późno przyszłam, bo jechałam z daleka.

smutno mi bo się zwolniłam i jakos tak... pustka została... i poczucie, że skoro mnie tu nikt nie zatrzymywał, nie proponował, bym została, to może moja praca była kompletnie nieważna, a ja byłam piątym kołem u wozu:( mam nadzieję, że szybko coś nowego znajdę...

w dodatku tak jakby coś mam z uchem, takie uczucie słyszenia spod wody, albo jak po ogłuszeniu uderzeniem. za chwilę przechodzi. martwi mnie to. pewnie znów to psychosomatyczne:(
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 lut 2015, 16:12
mirunia, Cognac, dzięki kochane :***
w rossmanowym skarbie artykuł o depresji
Zalatana23, :*****
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Cognac 02 lut 2015, 16:38
Zalatana23, no to szukamy pracy razem ;) Nie ma co smutać, trzeba działać, dziewczyny dobrze mówią :)
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Sortuj wg