Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 sty 2015, 21:14
Wpadła do mnie sąsiadka z talerzykiem świeżutkich rogaliczków krucho-drożdżowych z powidłami.... mmmhhm, pyyycha!
no to jestem już po kolacji, bo wszystkie pożarłam :mrgreen:

platek rozy, coś w przyszłym tyg. lub w tą sobotę wymyślę z tym szpinakiem, może właśnie taki makaron, a część zostawię, bo mi się marzy omlet ze szpinakiem. A to jest spory worek.

amelia83, nawet tak nie myśl o sobie, po to tam idziesz, żeby sobie pomóc, a nie się pognębiać! :time:

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 sty 2015, 21:26
iza nonono :)))
mirunia, pycha kolacja, moja siostra tez robi te rogaliki pychota, ja zjadłam musli z orzechami z mlekiem :)) mój serial :mhm:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2015, 21:42
amelia83, Slonce tak jak Ci mirunia pisze idzies z zeby sobie pomoc i idz z tym nastawieniem:*********

miruniaaaaa smaka robisz :P
Omlet ze szpinakiem tez jest pyszny!

ja wlasnie wymylam w kuchni i posciagalam ze suszarki szklaneczki bo jutro maja mi zakladac wodomierze :hide: i zas bede musiala z a to zaplacic. Spoldzielnia wszytskim zaklada takie same i nie mamy nic do gadania.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 sty 2015, 21:55
platek rozy, u nas dziś byli sprawdzać wodomierze spisać liczniki :D
wzięłam już tabletki pojde wcześniej spac, moze jutro wstane wcześniej i będę miała bardziej produktywny dzień :))
oglądałaś wczoraj do końca 'kłamstewka' na dwójce? mi się baaaaardzo podobał, ja uwielbiam kino francuskie i Audrey Tatou kocham :105: stąd też mój nick :D
Ostatnio edytowano 29 sty 2015, 22:00 przez amelia83, łącznie edytowano 1 raz
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 sty 2015, 21:58
platek rozy, wysłałam ci coś na fb, ile będziesz placic za to?
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Aluś 29 sty 2015, 21:58
:papa: amelia83, platek rozy, mirunia,
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2015, 21:58
amelia83, ja jutro do Madzi ide:******** obym sie lepiej czula niz dzis.

Kochana Dobranoc:******** spij dobrze , ja ide sie plumkac.

-- 29 sty 2015, 21:59 --

amelia83, 600 zl bo musze miec wymieniane obydwa.
Aluś, :papa: :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2015, 22:00
amelia83 napisał(a):macie tak czasami, że Wam się wydaje, ze powinniście się urodzić w innej epoce? :shock: :?:

Tak. Z tym, że w innej epoce umarłabym na zapalenie oskrzeli w wieku 4 lat, więc w sumie, co by mi to dało :bezradny:

-- 29 sty 2015, 21:00 --

platek rozy napisał(a):Kolega ode mnie poszedl przed chwila ale bylo bardzo sympatycznie. Przyniosl mi kilka ksiazek do czytania:

No to dzisiaj Światowy Dzień Kolegów z Książkami :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 sty 2015, 22:03
Aluś, dobry wieczór ;)
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Aluś 29 sty 2015, 22:04
co slychac ziomalki ciekawego :)
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Spamowa wyspa

przez comatom 29 sty 2015, 22:05
HEJ WSZYSTKIM :papa:
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 sty 2015, 22:05
cyklopka, ja to się smieje z siebie bo dla mnie ta cała technologia, ajpady ajfony srony inne cuda, na komputerze tez metoda prób i błędów, mi to wszystko niepotrzebne, kilka lat wzbraniałam się ze nie będę miała tel komórkowego bo nie chce nie potrzebuje i nie chce być jak na smyczy :mrgreen:

-- 29 sty 2015, 21:07 --

wogoóle nie ogarniam tego swiata, on pędzi, wszystko pędzi, ludzie pędzą...dla mnie to życie jest za szybkie :mrgreen:
Aluś, a noo jak widać...chciałbyś żyć w innej epoce? ;)
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Aluś 29 sty 2015, 22:08
comatom, cześć koma
Obrazek

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2015, 22:08
kosmostrada napisał(a):cyklopka, bardzo fajne marzenie. W zasadzie chciałabym takie miec, bo ja już chyba nie mam marzeń, choróbsko mnie z nich odarło. Może dzięki terapii znów coś mi zakwitnie w głowie...

W ostatnich latach i w sumie w związku tak miałam, że energia szła w te najmniej realne plany, dostawałam mega wsparcie w takich zupełnie wymyślonych kwestiach (bukuj bilety do Ameryki, pisz ten scenariusz, idź do Mam Talent!, bierz kredyt na kawiarnię, dzwoń do Maćka Stuhra), i absolutnie gówno w tym, co miało być tu i teraz. Tak że wiesz, próbuję odwyknąć.

Bo jednak ciężko jest komuś bez doświadczenia znaleźć budżet, producenta, międzynarodową obsadę, zaplecze techniczne, promocję i milion innych rzeczy potrzebnych do zrobienia filmu z rozmachem. Ale sukienkę na rozdanie Oscarów już miałam wybraną :105: I jak przekonać mojego ulubionego wokalistę do zagrania nazistowskiego naukowca, "bo szukam Niemca o inteligentnej twarzy i oryginalnej urodzie, nie takiego jak w każdym innym filmie".
Ostatnio edytowano 29 sty 2015, 22:13 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg