Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2015, 14:42
Nienawidzę przymierzalni jednak, jestem gruba, mam idiotyczną fryzurę i źli ludzie na mnie krzyczo :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2015, 14:57
cyklopka, :******** oj tulam . Fryzurke masz bardzo fajna i Ci ladnie a gdzie TY gruba jestes???? :shock: :shock:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 sty 2015, 15:09
kosmostrada, ja będę tęsknić :**
tak sobie Was poczytuje od jakiegoś czasu, czytam jak mądrze rozmawiacie, mądre rady, wskazówki i czuję, że odstaję, znowu czuję, że odstaję, ja dziś mam jeden wielki chaos we łbie kiełbie we łbie,
chciałabym cos doradzić, tak jak Wy jesteście dla mnie kiedy tego potrzebuję i nie potrafię, nie olewam Was
czuję, że nie jestem kompetentą i na tyle wiarygodna osobą by udzielać rad
jak sama sobie ze sobą nie radzę i nie ogarniam tego zycia :roll:

piję capucino słucham muzy 'czwórki' :105: poskładałam pranie, zrobiłam sobie kanapki, herbate...to tyle co dziś zrobiłam..a i poskładałam łóżko...robię to co rano..jak mi poradziła naszaKamilka zebym się nie kładła w dzień , nie kładę się w dzień, lepiej spie w nocy, jakas moja doktor też mówiła, że to jest dobra metoda, bo czasami łóżko 'kusi' -bezpieczne miejsce
nie mogę się skupic na książce :? ale nie będę się zmuszać, będę dla siebie wyrozumiała...dzisiaj
snuję się do chacie jak w jakimś zawieszeniu

-- 29 sty 2015, 14:13 --

cyklopka, tez nienawidzę przymierzalni, często kupuje ciuchy bez przymierzania, nawet rok temu kupiłam sukienke na sylwestra bez mierzenia :lol:
gdzieś Ty gruba tez Cie widziałam i Twoją fajna fryzurke
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 sty 2015, 15:17
amelia83,Ty też nie raz wspierałaś ludzików na spamowej :smile: dziś chyba jest taki dzień,ja siedzę w pracy i nawet mi się nie chce z krzesła wstać.Ostatnio ciągle jestem śpiąca i jakaś zdołowana.Mogłaby być już wiosna. W wiosnę i jesienią zawsze czuję się lepiej
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2015, 15:20
platek rozy, parę kilo po lekach i jakoś te ubrania inaczej leżą :bezradny: I nie wiem już jaką chcę fryzurę, pomyślę za przysłowiowe 6 tygodni.

W ogóle taka sytuacja przedwczoraj, że pierwsze co słyszę, że na jelito drażliwe to tabletki z kopru włoskiego i modlitwa do św. Hildegardy :shock: Chyba komuś radio zabiorę...
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 sty 2015, 15:20
PannaNatalia, :*** niech ci dzionek w pracy szybko zleci, ile Ci zostało do końca? :)
ja mam czasami jeden dień lepszy drugi gorszy
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 sty 2015, 15:22
amelia83,jeszcze dwie godzinki i domku. :105:

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Arasha 29 sty 2015, 15:23
amelia83, witaj Słonko :*
Ja mam bardzo podobne do Ciebie odczucia, że nie radzę sobie sama ze sobą :roll: A co najdziwniejsze jest, że nieraz doradzam ludziom w kwestii różnych leków ( których sama praktycznie nie biorę ! ) ... niedawno odezwał się chłopak i napisał, że mu jesienią bardzo pomogłam, jak zaczął odstawiać benzo ( teraz już 4 miesiące nie bierze :great: i różnie się czuje :? ), a ja nadal biorę, ale póki co nie widzę innego rozwiązania :bezradny: Postanowiłam jakoś rozwinąć z nim znajomość ( intuicja :mhm: ) i trochę piszemy ze sobą ... mam już nawet jego zdjęcie i jak dotychczas, to Wam powiem, że :105: :105: ... nie wyklucza przyjazdu kiedyś do mnie, jak będzie się lepiej czuł ... ja też ( kiedy to będzie ?! ) ... fajnie by było, bo to jednak to samo województwo, chociaż jakieś 130 km :bezradny:

Ja w przymierzalniach ostatnio łapałam ataki paniki :hide: ... bo wyobraźcie sobie, człowiek ma na tyłku jakieś spodnie, własne leżą w kącie, przymierzalnia zazwyczaj w głębi sklepu, tu się trzeba jakoś ubrać, pozbierać klamoty i jak najszybciej wydostać, nie wzbudzając podejrzeń ochrony :pirate: ( bo przecież oni nie biorą pod uwagę, że ktoś może być zaburzony, a nie złodziejem :mrgreen: )

platek rozy, amelia83, nie skusiłybyście się dziewczynki na udział w konkursie :mhm: ? Nadajecie się !
Ostatnio edytowano 29 sty 2015, 15:25 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 sty 2015, 15:24
cyklopka, ja też nie wiem jaką chcę fryzurę.Miałam włosy prawie do pasa i ścięłam na boba,teraz mi wolno rosną a chcę już mieć długie

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 sty 2015, 15:31
Arasha, PannaNatalia, :D
ja zapuszczam i chciałabym mieć dłuższe ale zapuszczam az nie obetne, ale dobrzemi w krótkich włosach, dobre się czuję i wygoda ;) tylko jak nie mam ucha za bardzo odsłonietego :P

-- 29 sty 2015, 14:32 --

Arasha, ja tam nie idę na żadne konkursy :P
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2015, 15:45
PannaNatalia, ja mam teraz boba bez grzywki i trochę mi przody lecą na twarz.

Się kiedyś wkurzę i sobie zrobię na platynowo i mocno wycieniowane przody, jak wiedźminka czy jakieś zakichane anime :evil:

-- 29 sty 2015, 14:46 --

Arasha, ej, ale też jak jesteś w sklepie, to myślisz, że oni myślą, że chcesz coś ukraść, bo na pewno się, ich zdaniem, dziwnie zachowujesz?
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Cognac 29 sty 2015, 15:48
cyklopka, eeeeeeej śniło mi się dziś, że miałam taką fryz, ale z grzywką, że patrzę w lustro i łooo. Może to znak?:] Ale mam chyba za mało włosów na takie zabawy jak "grzywka" :(

Arasha, dobrze dziś brzmisz :)
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 sty 2015, 15:49
Byłam na chwilę w biurze po dokumenty, wzięłam psa, coby się przeszedł. Jakiś mały przykurcz bez smyczy go zaatakował, jatka na całą ulicę, musiałam wykazac się refleksem i złapałam go za szelki, oderwałam od mojego psa i tak w górze trzymałam, dopóki właściciel nie raczył dobiec. Człowiek nie może z domu nogi wystawic, bo od razu emocje. :bezradny:

cyklopka, bardzo ładnie wyglądasz w nowej fryzurce. Lepiej napisz, czy coś udało ci się w tym amoku kupic.

amelia83, fajna dziewczyna jesteś, tylko dziś masz taki dzień , że słabo to zauważasz...
Ty widzisz jaka u nas wiosna? :shock:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 sty 2015, 15:52
Witajcie ponownie Spamowiczki :papa:

Tym razem już z domu, bo zwolniłam się dzisiaj wcześniej z pracy... nie dałam rady usiedzieć, tak mną woziło i bałam się, że wpadnę w jakieś lęki mocniejsze, więc póki co lepiej mieć je w domu.
A w domku spokój, zjadłam gorącą zupę i poodpoczywam... już mi trochę lepiej, chociaż zawroty mam nadal... taki pijany zając :bezradny:

kosmostrada , pewnie, że stęsknimy się za Twoim świergotem :D 5 dni to dla "tęsknicy" kawał czasu! Ale baw się dobrze, nie rozrabiaj i oddychaj głęboko innym powietrzem, łap optymizm pełną piersią i wracaj do nas na ciepłą herbatkę i ciepłe pogaduchy ! :blabla:

amelia83, krótkie włoski są wygodne i twarzowe, można je myć nawet codziennie, a w upały nie grzeją dodatkowo po szyi :D

Sortuj wg