Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Cognac 28 sty 2015, 17:06
tu_i_teraz, całe szczęście :)

Witajcie!
Jestem niepocieszona, wczorajszy wieczór cały przegniłam przed kompem, a i tak późno poszłam spać:/ Wstałam o 10:30 :hide: ehhh męczy mnie ta moja niemożliwość wstania jak człowiek - chciałabym wstawać o 7 i o 8, świeża jak skowronek, zaczynać pracę. Mogłabym juz teraz iść do domu :P A tak, to dopiero połowa dniówki, dzień rozjechany, tylko się usprawiedliwiam sama przed sobą, że co mi z tego dnia, jak po pracy i tak nie mam ochoty na cokolwiek, nie mam w domu nic do roboty. Przegnite życie:/
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 sty 2015, 17:12
:)

-- 28 sty 2015, 16:17 --

Cognac, hejka, Ty przynajmniej pracujesz :) a dziś kilka osób popłudniu skrżyło się na senność, ja wczoraj wieczorem byłam jak zwłoka i poszłam spać a dziś rano już lepiej było do której siedzisz (rozumiem, że siedzisz?, czy nie? ) w pracy ? ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Arasha 28 sty 2015, 17:28
Witajcie kochani :papa:

U mnie ciąg dalszy ograniczania jedzenia ( bo od razu nie da się przejść na głodówkę ) ... dzisiaj jeszcze nic nie jadłam ( tyle, że ja późno wstaję ... po 11 ) ... wypiłam tylko zieloną kawę o smaku ananasowym i teraz popijam wodę. Pewnie wieczorem zjem zupę, tak jak wczoraj. A potem owocki w słoiczku dla małych dzieci z płatkami kukurydzianymi. Dziwne uczucie ... człowiek jest głodny, ale jak bierze coś do ręki, to mu się odechciewa i rezygnuje, a potem głód przechodzi ... na jakiś czas :?

amelia83, ja bym nie była w stanie czytać w pociągu ( denerwują mnie inni ludzie, muszę mieć idealną ciszę do czytania, ewentualnie jakąś muzykę relaksacyjną ) :bezradny: ... zwł. w trójmiejskiej kolejce :o

PannaNatalia, to zdecydowanie za krótko, żeby mówić o efektach psychoterapii ... niektórzy ludzie chodzą nawet latami, tak więc na kilka miesięcy trzeba się spokojnie nastawić ;)

Ja swoich włosów obcinać nie zamierzam ... bo chcę je wreszcie zapuścić ( a jak mi je znajoma mamy podcina, to zawsze mówi, że trzeba więcej, bo końcówki zniszczone i takie tam, w efekcie po podcięciu jestem w punkcie wyjścia ... aż do następnego cięcia pielęgnacyjnego ... więc powiedziałam sobie jeden ciul i nie zamierzam podcinać :nono: ), a krótkie miałam raz w życiu i wyglądałam jak debil ... kochana rodzinka zafundowała mi zerowe poczucie własnej wartości akurat na czas okresu dorastania, a w sklepach zdarzyło się, że zwracali się do mnie jak do chłopaka :time: Ale teraz to ja już się nie dam !
Ostatnio edytowano 28 sty 2015, 17:30 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 sty 2015, 17:30
leee zwymiotowalam . :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 sty 2015, 17:37
platek rozy, :bezradny: :****

ja tez najchętniej czytam przy jakichś chilloutach, spokojnej muzyce, dlatego chce mieć słuchaweczki na uszach, jak jest głośno to mnie rozprasza :P
a ja pije magnez po kawie, prawidłowo :D zapaliłam sobie świeczke zapachowa
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sty 2015, 17:52
Heloł Kochani!

Wróciłam z psem, poczytuję Was, robię obiadek. Niestety energii dalej dziś nie przekażę - jest marnie. Teraz już lepiej, ale noc miałam przekichaną - budziłam się w przeraźliwym strachu. Rano myślałam już , że nie pójdę do pracy, ale udało mi się zebrac do kupy i dalej jakoś poszło. Teraz oczywiście boję się pójśc spac... :hide:

platek rozy, Rzygnęłaś przez migrenę?

Arasha, a właściwie po co robisz sobie tą głodówkę?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 sty 2015, 18:46
amelia83, kosmostrada, :*********** tak przez migrene.
Pije herbate i staram sie odpoczac.

kosmostrada, Kochana ale skad ten strach???? Taki mialas nieokreslony???
Ech:( Ta choroba zawsze musiz aatakowac.
ja dzis sie balam isc do Madzi.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Zebrec 28 sty 2015, 18:53
Witajcie! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 sty 2015, 18:57
Zebrec, witaj :)))) Jak sie masz?

Spamowa wyspa

przez Zebrec 28 sty 2015, 19:01
platek rozy, witaj. Pozytywnie! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sty 2015, 19:40
platek rozy, a w cholerę z tą chorobą Kochana! Złapało mnie tak, że nie mogłam spac, co zasnęłam to znów budziło. Ja tak sobie myślę, że mój organizm już chyba się przyzwyczaił do leku i swoje odjazdy znów łapie.
Odpoczywaj Słonko, ja sobie mówię - zobacz kolejny dzień minął i jakoś go przetrwałaś... Może jutro pogoda się ustabilizuje i dobrze się będziesz czuła.

Idę do empiku, żeby się przejśc i obrazki inne sobie w głowę włożyc. Potem wezmę kąpiel, jakąś relaksację włączę, może poczytam.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 sty 2015, 19:43
noo i jesteśmy w półfinale :yeah: za dwa dni bde kibicować bo jak zaczne paczec na mecz to im dobrze idzie :mrgreen: noo noo ale naprawdę dobrze im idzie, mamy świetnych piłkarzy? w ręczną(tak się mówi ??>
zjadłam kanapeczki chlebek razowy z orzechami :105: z serem i majonezem :105: , wysłałam ważnego maila z czego jestem zadowolona ze w końcu to ogarnęłam

-- 28 sty 2015, 18:45 --

Zebrec, hejka tak trzymaj, :))

-- 28 sty 2015, 18:46 --

jusz wiem szczypiorniści :mrgreen:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sty 2015, 20:32
Wykupiłam pół Rossmanna, rzeczy do układania nowej fryzurki i czekoladki w walentynkowej puszce (Miki i Mini), jak zjem to będę mieć na przybory do szycia :great:

Herbatek na trawienie nie kupiłam, bo teraz skoro się znam na surowcach roślinnych to wiem, że nic ciekawego w nich nie ma :P

A na liście zakupów miałam "torebeczki na narkotyki" :lol: Tak na serio, chciałam nowe koraliki popakować i faktycznie resztki pokrojonych tabletek, których już nie biorę, żeby nie zawilgły ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 28 sty 2015, 20:37
Czesc wam
u mnie ciut lepiej,
jutro wizyta u psychologa
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg