Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 27 sty 2015, 22:18
zjadłam czekolade :105: w książkę myślałam, ze się wgryzę jak w tą serię kwiatową Michalak a tu jakieś czarownice, księciu na czarnym koniu :time: ja pierdziele to nie dla mnie , mam dwie książki rozgrzebane ale jakoś motywacja mi spadła na czytanie...
cyklopka, zarobiłaś coś ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 sty 2015, 22:25
platek rozy, spamilan to ponoć łagodny lek i nie uprzedzaj faktów... nie nastawiaj się negatywnie. Trzeba spróbować i dać się przekonać oraz ... chciej sobie pomóc.

Padam już ze zmęczenia i idę pod kołdrę... dobranoc wszystkim :papa:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 sty 2015, 22:40
Będę teraz kończyć pisać recenzję płyty.

A jutro będę z uczennicą oglądać bajkę, ale żeby nie było samej przyjemności przygotowałam jej formularz do analizy rozwoju akcji :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Arasha 27 sty 2015, 22:47
Znajomy z forum i z mojego miasta zaprosił mnie na kawę na jutro, ale w związku z nasileniem lęków musiałam odwołać dziś to spotkanie ... a on mi odpisał
( chociaż mnie nie zna ), że zachowałam się jak każda inna panienka. Przykro mi, bo nie traktuję ludzi instrumentalnie, ale przecież się nie wścieknę :(
Niech mnie ktoś pocieszy ...

A w ogóle to ciekawie by to wyglądało, gdybym do kawiarni przyszła z własną szklanką ... bo się boję zarazków :hide:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez amelia83 27 sty 2015, 23:09
dobrej nocy :***** kochani :papa:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 sty 2015, 23:12
Arasha, no nie brzmi to dobrze. Na dodatek w kawiarni wyparzają filiżanki, więc wątpię, że ta z domu miałaby mniej zarazków :bezradny:

Ale fajnie by było zacząć chodzić ze szklankami z koszyczkiem z kawą z fusami, żeby zawstydzić hipsterów.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Arasha 27 sty 2015, 23:17
cyklopka, ale mnie nie chodzi ogólnie o wszystkie zarazki, tylko konkretne :bezradny: Ja mam emetofobię i boję się jelitówki :silence:

Nie wierzę, że w każdej knajpie parzą szkło :o
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez Cognac 27 sty 2015, 23:17
Arasha, wiesz, jeśli wrażliwy gość i np. się przygotowywał mentalnie do tego spotkania, to miał prawo czuć się "wystawiony do wiatru", więc pewnie to tylko emocjonalna reakcja jego, a nie to, co naprawde o Tobie myśli! Nie przejmuj się! Jak tam z Twoją terapią, bo coś mi się o oczy obiło, ale nie dokopałam się do żadnego wątku, w ktorym o tym piszesz.
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 sty 2015, 23:19
Arasha, ale nie wiesz jakie zarazki masz w domu albo w torbie... zresztą nie będę ci tego racjonalizować, bo przy tego typu lękach logika nie działa, wiadomo.

Lepiej się zajmę moją recenzją.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Arasha 27 sty 2015, 23:32
Cognac, jestem umówiona na konsultację pod koniec lutego w 2 miejscach w Krakowie, a w 3 czekam na tel. ( nie pisałam tego na forum, raczej na priv i ktoś musiał wspomnieć ).

Gdybym chciała kogoś wystawić, to bym go o tym nie zawiadomiła, nie ? A on z tą propozycją wyszedł 2 dni temu, więc bez przesady. Ja rozumiem, że on już nerwicę ma za sobą ( bo raz pisał ), ale nie znaczy to, że każdy ma podobnie. Dla mnie wyjście z domu jest mega wyczynem, ale naprawdę chciałabym się przełamywać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez exodus! 28 sty 2015, 00:50
Arasha napisał(a):Znajomy z forum i z mojego miasta zaprosił mnie na kawę na jutro, ale w związku z nasileniem lęków musiałam odwołać dziś to spotkanie ... a on mi odpisał
( chociaż mnie nie zna ), że zachowałam się jak każda inna panienka. Przykro mi, bo nie traktuję ludzi instrumentalnie, ale przecież się nie wścieknę :(
Niech mnie ktoś pocieszy ...

A w ogóle to ciekawie by to wyglądało, gdybym do kawiarni przyszła z własną szklanką ... bo się boję zarazków :hide:
szkoda że poleciałem do ignor'a no cóż, ewidentnie zraniłaś chłopaka uczucia, teraz on sobie myśli że to z jego powodu, bo napewno nie pomyślał o Tobie, spotkaj się z nim, przecież to tylko kawa, ale żadne szklanki tylko kawa w kubkach papierowych, uratujesz chłopakowi dumę i sama się lepiej poczujesz, w taki sposób udowodnisz że nie traktujesz przedmiotowo inne osoby, odważ się! masz obawy z bliskością, spotkajcie się w miejscu publicznym dla Ciebie przyjaznym... to tylko kawa, pogadacie, kto wie, szukasz przecież kogoś kto wie, przeżył, rozumie jak to jest!
exodus!

Spamowa wyspa

przez Arasha 28 sty 2015, 01:49
exodus! napisał(a):poleciałem do ignor'a no cóż,

Do jakiego ignora :shock: ?

Nie mam problemów z bliskością, mogę się z nim spotkać nawet sama w lesie ... mam problem z fobią i lękami. Mam nadzieję, że po głębszym zastanowieniu dojdzie do wniosku, że starałam się być szczera, a nie sprawić mu przykrość. Zresztą zaproponowałam zmianę terminu spotkania na jakiś późniejszy, a nie olałam go zupełnie, nie podając żadnych przyczyn.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez exodus! 28 sty 2015, 02:19
Arasha napisał(a): Zresztą zaproponowałam zmianę terminu spotkania na jakiś późniejszy, a nie olałam go zupełnie, nie podając żadnych przyczyn.
no to jeśli tak, to dziwny koleś, że nie zrozumiał. :bezradny:
exodus!

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 28 sty 2015, 02:24
Wszyscy jesteśmy tu przeczuleni na własnym punkcie, taki charakter choroby lub innych dolegliwości osobowościowych. Skoro kolega napisał Ci, że zachowujesz się jak każda inna panienka, to może nie warto zaprzątać sobie nim głowy... Inne "panienki", być może, wyczuły problem nosem. ;)
i_am_a_legend

Sortuj wg