Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 29 sty 2015, 12:02
Dzieńdoberek wszystkim spamowiczom ;)

platek rozy, prawdę mówiąc ja też dupowato się czuje, nie jestem słaby ale drgają we mnie nerwy :?
Może później będzie lepiej.
Idę zjeść coś słodkiego i napije się później gorzkiej herbaty.
Uwielbiam gorzką herbatę po zjedzeniu czegoś słodkiego.
®

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 sty 2015, 12:14
Dzień dobry :papa:

Jak dobrze siedzieć w ciepłym pokoju, gdy za oknem zawierucha i kurzawa! Od 3 godz. sypie śnieg i wieje, więc typowy krajobraz zimowy z zawieją, a ja w zaciszu służbowego pokoju zamiast z książką przy kominku :105:

kosmostrada, no kochana, nic nie mówiłaś/pisałaś, że gdzieś wyfruwasz na weekend, a myślę, że na dłużej.
Uszczknij rąbka tajemnicy i zdradź, gdzie się wypuszczasz na wywczasy... na długo?
Bardzo Cię rozumiem, że masz reisefieber przed wyjazdem i stąd te kłopoty ze spaniem i takie ogólne roztelepanie. Jak już siądziesz do samochodu, to wszystko minie i poczujesz się bezpiecznie... a na miejscu będą czekać miłe wrażenia. :great:
Oczekuj więc dobrego samopoczucia na nowym miejscu i fajnego relaksu.

cyklopka, tosia_j, :papa: :papa:

-- 29 sty 2015, 12:17 --

platek rozy, hej kochana :papa: Ja dzisiaj czuję się podobnie, też mną huśta na lewo i prawo. Mam zaburzenia równowagi, ale grzecznie siedzę za biurkiem, żeby się nie przewrócić. To pewnie pogoda i nerwy razem wzięte, może póxniej minie... taka nasza zasrana dola!!! :? :?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 sty 2015, 12:21
Cognac, nie wiem sama co się dzieje..na początku było dobrze,naprawdę myślałam,że mnie rozumie ale chyba się pomyliłam.Teraz jak pyta jak się czuję i napiszę mu,że średnio albo mam lęki to wcale nie odpisuje albo pisze dobranoc(nawet jak jest wcześnie)Nie mogę mu nawet powiedzieć jak się naprawdę czuję bo on zaraz ucina rozmowę.Zapytałam go wczoraj czy nie wie co ma mi powiedzieć w takiej sytuacji i dlatego woli mnie zostawić z tym samą,napisał,że dokładnie tak.Mam wrażenie,że on chce być ze mną tylko wtedy gdy jest ze mną ok.Powiedziałam mu,że wolałabym żeby rozmawiał ze mną o byle czym,nawet jeśli miałby gadać głupoty niż gdy nagle urywa nam się rozmowa(kontaktujemy się tylko przez fb bo jest za granicą).Nie wiem sama o co mu chodzi,czy moja choroba go przerasta..sam namawiał mnie na terapię ale chyba myślał,że po kilku wizytach problem będzie rozwiązany.Ja nie wymagam od niego wiele bo dobrze wiem,że komuś kto nie miał doświadczenia z nerwicą jest ciężko się odnaleźć w związku z taką osobą jak ja ale na miłość boską rozmawiać trzeba..
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Megi_ 29 sty 2015, 12:31
PannaNatalia, to niestety tak juz jest, że jak ktoś nie przezył tej choroby to nie zrozumie...Mam podobnie z mężem...Chciałby niby pomóc, ale wyglada to tak ze ciagle sie mnie pyta jak moze mi pomoc po czym stwierdza ze on nie moze mi jak widac pomoc... Nie wie co ja przezywam co czuje wiec jedyne co potrafi to powiedziec ze mam wyluzowac :why: już sie robi :(

JERZY1962, ja uwielbiam cos słodkiego po dużej wyżerce ;) ale herbaty bez cukru to nie da rady :)

platek rozy, :papa: pamiętam Cie z moich wizyt sprzed ponad roku :* nadal sie widze udzielasz :) milo Cie przeczytac :*

u mnie dzis słońce i nawet ciepło. Niezła wiosna tej zimy :yeah:
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 sty 2015, 12:37
Megi_, mój chłopak nawet nie pyta o to jak mi pomóc,nawet nie mówi,żebym wyluzowała.Wystarczy,że dam sygnał,że się trochę słabiej czuję i on już albo milczy albo mówi,że idzie spać.Czuję jakby mnie olewał..a w związku chodzi o to żeby być razem jak jest dobrze i jak jest źle.Nie wiem jak mam z nim porozmawiać o tym

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Zebrec 29 sty 2015, 12:55
Witajcie ludziki!

Przed chwilą wróciłem ze szkoły. Na szczęście udało mi się poprawić trudne kolokwium. :yeah:

Nie lubię rano wstawać, ale fajnie tak czasami wcześniej zacząć dzień, załatwić do trzeba i później mieć wolne. ;) Miłego dnia!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2015, 12:57
mirunia, Slonce :********* to widocznie ta pogoda tak wplywa na nas :( no mnie juz rece opadaja , bylam teraz po chlebek i normalnie szlam jakbym wypila pol flaszki :shock: nogi sie plataja , od razuy mnie lapie lek czy gdzies nie glebne po drodze.... No szkoda slow.

Megi_, Hey :) a bo ja pisze tu z roznym natezeniem , lubie tu porozmawiac z ludzmi i wpadam na ploteczki , u mnie sa raz lepsze dni raz gorsze ... nie biore lekow bo nie moge tylko na terapie chodze.

A Ty widze ze masz nawrot? :(
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Megi_ 29 sty 2015, 12:58
PannaNatalia, rozumiem. Widocznie Twoja choroba go przerasta :( nie wie jak reagowac wiec woli siedziec cicho. Moze mu powiedz czego od niego oczekujesz ...

Zebrec, gratuluje !!! mało kto lubi rano wstawac ;)
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2015, 12:58
JERZY1962, Jerzyku :******** bardzo mi przykro ze sie tak czujesz. Widac ta aura ze tyle osob narzeka na samopoczucie...
Jakie slodkosci zajadales?:)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Zebrec 29 sty 2015, 13:00
Megi_, dziękuję. Niestety z porannym wstawaniem od kiedy pamiętam miałem problem. Mogę siedzieć do rana, ale później muszę się wyspać. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 sty 2015, 13:11
Megi_, ale ja już mu mówiłam,że nie musi nawet nic mówić na temat mojej choroby tylko niech tak nie milknie.Naprawdę źle się czuję z tym jak zaczynam mu coś mówić a on nagle znika z fb,a nie mamy innego kontaktu.Próbuję dojść z nim do porozumienia ale ona nawet mi nie odpowiada

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2015, 13:12
PannaNatalia, przykre to strasznie , wsparcie bliskich jest ogromnie wazne.... Sama go nie mam za wiele wiec wiem jak to boli i jakie to ciezkie.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 sty 2015, 13:16
platek rozy, nie wiem,może za dużo sobie wyobrażałam,na początku było tak dobrze...teraz przez takie urywanie rozmów z jego strony wpadam w dołki,strasznie się tym przejmuję i zadręczam.Nie wiem co mam robić,nie chcę mu się narzucać i pisać skoro on i tak nie odpowiada ale nie chcę też siedzieć i się smucić

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez JERZY62 29 sty 2015, 13:16
platek rozy, teraz sobie zjadłem 1/3 Góralki Orzechowej a później napiłem się herbatki, uwielbiam taką kompozycje :smile:
Staram się ograniczać ze słodkościami żeby nie przybierać na wadze.
®

Sortuj wg