Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 sty 2015, 21:08
Aluś, to cieszę się że u Ciebie dobrze :))
czemu do nas tak rzadko zaglądasz ? :P nie czujesz się dobrze na naszej spamowej wyspie? :pirate:

a u mnie dla odmiany po 'nowemu' :idea: ale nie wiem czy to dobrze czy zle :roll: ale jest nawet niezle już/
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Aluś 28 sty 2015, 21:11
amelia83, a nie bywalem bo ostatnio bardzo malo czasu mozna powiedziec ze tylko na sen.A co to za zmiany jeżeli można wiedzieć ?
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 sty 2015, 21:12
tosia_j, hej Tosiu ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sty 2015, 21:12
cyklopka, jak miło, że dziś chichota masz! ;)

platek rozy, nic sobie w empiku nie kupiłam, pooglądałam, młodemu teczkę i linijkę z działu przecenowego.

Różne też były przecenione gadżety na małą kreatywnośc - krepina w dziwne wzory, filc, pianki, kartoniki cudaśne (pewnie do scrapbookingu). Nie mam teraz za bardzo czasu na takie zabawy, a jak już mam, to jest późny wieczór i nie ma światła. Ledwie temat koralikowy ogarniam w weekendy.
W rossmanie kupiłam sól do kąpieli i dostałam ichną gazetkę do poczytania, więc zestaw do poplumkania mam. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 sty 2015, 21:16
Aluś, ty jak zwykle zapracowany...u mnie sporo zmian jak na jedną Wigilię...w wigilię rozstaliśmy się z moim partnerem, przeprowadzka, jestem bez pracy i przerwałam szkołe, taki lipton...ale żyję dalej walczę...choć nie miałam na to najmniejszej ochoty
biegasz jeszcze?

-- 28 sty 2015, 20:20 --

kosmostrada, daleko masz do empiku ? :))
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Aluś 28 sty 2015, 21:21
amelia83, oj to przykro mi z tego powodu :cry: ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło ostatnio na silownie chodzę rzadko biegam po plucha wszechogarniająca ;/ a zaraz ide pocwiczyć na fitball
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sty 2015, 21:58
amelia83, empik mam bliziutko, więc mogę taką szybką akcję sobie zrobic. Jechac gdzieś to by mi się nie chciało, po to żeby okładki pooglądac. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zebrec 28 sty 2015, 23:46
Dobry wieczór kochani! Tak sobie przeglądam forum na tablecie i dochodzę do wniosku, że ciężko się przestawić z laptopa.

Jutro rano muszę jechać na uczelnię, napisać kolokwium. Jeszcze dzisiaj coś obejrzę i lecę spać. Spokojnej nocy!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2015, 10:42
To ja dzisiaj pierwsza mówię dzień dobry?

Zaraz się zwijania na shoppen ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 sty 2015, 11:18
Dzień dobry!!!

Wzięłam dziś wolne w pracy, żeby spokojnie ogarnąc chałupę, spakowac nas, bo wyjeżdżamy w weekend i przyjeżdża moja siostra zając się psem. A że będzie urzędowac z koleżanką plus dwoje dzieci, to muszę naszykowac pościele i przygotowac wszystko dla gości. Jutro nie mam chwili czasu.
Od rana walczę ze szmatą, było ponuro, ale teraz chwilami zza chmurzysk wychodzi słoneczko. Chyba zrobię sobie przerwę i pójdę z psem złapac trochę fotonów.
Noc dziś w miarę, budziłam się, ale nie aż tak strasznie jak wczoraj. Może to dzięki relaksacji puszczonej przed snem? Wiem już, dlaczego to się dzieje - wyjeżdżamy i mam mega lęka. Muszę jakoś dac radę, choc czuję ten ściśnięty żołądek i ogólnoustrojową galaretę przez cały czas.

Miłego dnia wszystkim!

cyklopka, hej hej! Koniecznie napisz, co żeś upolowała na shoppingu.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 sty 2015, 11:22
Hej! U mnie dziś w miarę,tylko od wczoraj chodzą mi po głowie myśli żeby rozstać się chłopakiem..
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez tosia_j 29 sty 2015, 11:26
kosmostrada, mopem megaleka i do wc
Witam Ludki
outsider

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2015, 11:54
Hey Dziewczyny :******** :papa: :papa: :papa:

kosmostrada, :********* a na pewno an wyjezdzie bedzie fajnie :) Zreszta jak sie zle poczujesz zawsze mozecie wrocic? Ale bedziesz sie czula dobrze i niezle sie bawila , zobaczysz:)

A ja dzis chodze jak pijana , nie wiem czy to od cisnienia na dworze bo jest niskie , czy od migreny ... chodze i sie obijam po scianach a slaba jestem jak nie wiem ... Plakac mi sie chce na to samopoczucie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Cognac 29 sty 2015, 11:55
Hej!

PannaNatalia, dlaczego? Co się dzieje?
Samotność to nie stan. To cecha...
Mój blogowątek na forum.

Sortuj wg