Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 sty 2015, 13:10
Dzieńdoberek ;)

Właśnie przed chwilą zjadłem drugie śniadanie i będę pił herbatę ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 sty 2015, 13:25
A ja odsypiam stresy z ostatnich dwóch tygodni :cry:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 27 sty 2015, 13:31
Hej wszystkim :papa: ja siedzę sobie w pracy,czekam da dostawę,w międzyczasie słucham radia i przeglądam forum ale chyba już czas na cappuccino
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 sty 2015, 13:38
Witajcie Kochani :**********
Wrocilam z terapii ale nie czulam sie dzis na niej dobrze, omawialysmy wczorajszy dzien i co moglo spowodowac takie samopoczucie.Poza tym rysowalysmy drzewo genealogiczne mjej rodziny i omawialy moje realcje (znikome zreszta ) z rodzina. Powiedziala ze mam bardzo malo bliskich osob kolo siebie a moje relacje rodzinne z dalsza rodzina nie istnieja. Z bliska tez mam je tylko z kilkoma osobami. Niestety po smierci mojej mamy relacje z rodzina dalsza sie kompletnie urwaly i to nawet nie z mojej winy bo ja wtedy jeszcze chodzilam do szkoly wiec bylam malolata.Rodzina nie odzywala sie i chyba jak to okreslila psycholozka dlatego ze nie wiedzieli jak sie zachowac a moze i nikt nie chcial brac odpowoedzialnosci za czyjes dziecko....Zesmutalo mnie to jeszcze bardziej.Po prostu uswiadomilam sobie ale juz tak z cala wyrazistoscia ze nie mam na kogo liczyc , i moze dlatego tez tak sie dzwigam jak sie dzwigam bo ejstem sama jak palec z tym wszytskim.

I oczywiscie wyleknilam sie a dawno juz na terapii tak nie mialam.
Teraz na 16 ide do psychiatry , nie powiem zebym miala wielka chec sie tam udac.
I tak nic mi z lekarstw nie pomoze.

-- 27 sty 2015, 13:44 --

Czasami są takie dni, że "brakuje” Ci miejsca, powietrza i poczucia czegoś... Choć trzymasz się na powierzchni, to jednak czasem czujesz, że coś chce Cię koniecznie ściągnąć na jakieś takie dno...
Dlaczego?…Bo czasem najzwyczajniej w świecie brak Ci siły...
Ja chyba po prostu, tak zwyczajnie, tak po ludzku…jestem tylko trochę bardzo zmęczona…I nawet emocje mi się zmęczyły..."
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 27 sty 2015, 13:45
platek rozy, głowa do góry! Ja na ostatniej terapii też nie zbyt dobrze się czułam,wyraziłam wątpliwości co do pewnej metody mojej T a ona na to odpowiedziała,że ja nie chcę się pozbyć lęków bo jest mi z tym dobrze i mam z tego korzyści.Jedyną korzyścią jeżeli można to tak nazwać to większa uwaga ze strony mojej mamy i siostry(i to też nie zawsze bo ja sama nie chcę się im narzucać)

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Arasha 27 sty 2015, 13:47
amelia83 napisał(a):a to ja się wyłamię bom rybka :P

To się wyłamujemy razem, bom wodnik :pirate:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 27 sty 2015, 13:49
Arasha, o co chodzi z tymi znakami? :D

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 sty 2015, 13:49
PannaNatalia, A lapia Cie takze lęki na terapii? Ja dzis mialama juz dawno , dawno tak nie mialam . Boshe jakie korzysci mozna miec z nerwicy? Chyba jestemw tym wzgledzie malo swiadoma bo ja bym oddala ta france z calym dobrodziejstwem jak tylko by byla taka mozliwosc. :?

-- 27 sty 2015, 13:50 --

Spac mi sie chce.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 27 sty 2015, 13:54
platek rozy, no ja właśnie też nie wiem jak mogę mieć korzyści,T powiedziała,że nad tym popracujemy i znajdę conajmniej 3duże korzyści.Ciekawe jakie? Nikt mnie nie zwalnia z pracy,z obowiązków domowych,z niczego.Ja miałam dopiero 2sesje indywidualne i 1 grupową,póki co nie miałam lęków ale ostatnio się wkurzyłam i T to zauważyła.

Mi ostatnio cały czas chce się spać,nie wiem dlaczego.Chodzę spać o 21,wstaję o 6 i jestem cały dzień zmęczona.

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 sty 2015, 13:56
PannaNatalia, to ciekawa jestem cow ynajdzie , jakie korzysci jak czlowiek czuje sie za przeproszeniem jak kupa go....a w tej chorobie.

Spamowa wyspa

przez Arasha 27 sty 2015, 14:18
JERZY1962 napisał(a):Właśnie przed chwilą zjadłem drugie śniadanie i będę pił herbatę ;)

Ja jeszcze pierwszego nie jadłam ... staram się ograniczać jedzenie, żeby w końcu przejść na głodówkę :?

-- 27 sty 2015, 13:19 --

PannaNatalia, o to, kto jest jakim znakiem zodiaku ?

Podobno jestem miss republiki bananowej ... nie wiem, czy to dobrze, czy nie :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 27 sty 2015, 14:36
Arasha, masz zamiar się głodzić? :shock:

Mój znak zodiaku to Rak

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Cognac 27 sty 2015, 14:53
Arasha, o kurcze, dlaczego przechodzisz na głodówkę?

platek rozy, dużo siły :* Kochana, a kto tak naprawdę ma solidne wsparcie od rodziny/przyjaciół, eee nie znam nikogo takiego, prawda jest taka, że jak coś się dzieje złego, to wszyscy "uciekają" i człowiek zostaje na placu boju sam. Albo sypią złotymi radami "weź się w garść" albo "przestań wymyślać sobie problemy" itp. Trzeba liczyć na siebie. Dobrze, że mamy forum i dobrze, że mamy specjalistów. Wiele lat dałam sobie wkręcać, że jestem gorsza, bo nie mam kuzynek, ciotek albo przyjaciół. Guzik prawda.....

PannaNatalia,
A co dają choroby, co dają nerwice? Przede wszystkim samoświadomość... Bardzo wiele się wtedy uczymy o sobie, o swoich potrzebach... Tak, wydaje się, że to żadna pociecha... Ale jest to bardzo ważne... Druga korzyść to pewna taka wewnętrzna siła. Zawsze chce mi się śmiać, jak widzę jak "zdrowi" nagle maja jakiś pierdołowaty problem i nagle jest wielka panika i płacz - a ja stoję i się w duszy śmieję, bo gorsze problemy przerabiałam, z trudniejszymi kłopotami musiałam sobie radzić - zwłaszcza tymi w swojej głowie...

Hehe również jestem rak ;) Śmieją się ze mnie często, że przez to się 'wycofuję' z wielu rzeczy.
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 sty 2015, 14:57
PannaNatalia, ja tez jestem rak :D

Cognac, hey :********* niestety czlowiek zostaje sam chociaz znam osoby ktore maja duze wsarcie od bliskich , ja nie mam za wielu bliskich zeby miec wsparcie a najblissza mi rodzina (siostra mamy) nie rozumie mojej choroby i wlasnie daje rady typu wez sie wgarsc albo nie wymyslaj sobie chorob.

Niebawem pedze do lekarki chociaz nie chce mi sie ni w zab.

Sortuj wg