Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 28 sty 2015, 12:47
JERZY1962, mam terapię grupową i indywidualną-dopiero miałam po 2 spotkania,może za wcześnie żebym się negatywnie nastawiała,sama nie wiem Megi_, Też chciałabym zrezygnować z leków ale psychiatra mówi,że to za wcześnie
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Megi_ 28 sty 2015, 12:52
PannaNatalia, u mnie był juz niby ten czas. Na psychoterapie nie moge sie dostac. Byłam na jednym spotkaniu z psychoterapeutą po czy okazało sie ze musze sie zapisać za 3 miesiące na 3 miesiace i juz mi nie nie udało :( prywatnie nie pójde, bo mnie nie stać...
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 28 sty 2015, 13:00
Megi_, ja miałam to szczęście,że dostałam skierowanie od psychiatry do ośrodka pomocy i terapii uzależnień.Nie musiałam czekać,nic nie płacę,obie terapie są na NFZ

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Cognac 28 sty 2015, 13:02
Infinity, Sporo kilometrów, wow :) Nie ma co się przejmować jakoś specjalnie opinią otoczenia. Ech ja wiem, łatwo mi się gada, bo mieszkam teraz w Kraku, a sama "uciekłam" z małej miejscowości (wcale znów nie tak małej, bo 15-tysięcznego miasta), z powodu wstrętu do takiego wiejskiego gadania i wytykania ludzi palcami, to jest okropne i chyba wielu z nas sobie zdaje sprawę, jak truje życie :(
Samotność to nie stan. To cecha...

Spamowa wyspa

przez Megi_ 28 sty 2015, 13:03
PannaNatalia, zazdroszcze :) mnie tylko przekierował do pokoju obok do psychologa. Sama sobie terapie musze robic codziennie- walczac. Powiem Ci szczerze, że w sumie nie wiem czy terapia by mi pomogła bo tez mam jakies złe nastawienie do takich spotkań. To chyba trzeba od poczatku miec nastawienie zeby sie na maksa otworzyc i wtedy moze cos to da

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 28 sty 2015, 13:14
Megi_, skoro już dostałam szansę to postaram się ją dobrze wykorzystać,to moja pierwsza terapia,zobaczymy-może po jakimś czasie pojawią się efekty

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Infinity 28 sty 2015, 13:15
JERZY1962, ponad 10, zajęło 2 godz. więc myślę że 12-13.

Megi_, właśnie zimą gdy mało słońca powinno się spacerować bo to przeciwdziała sezonowej depresji.

Cognac, uwielbiam moją wieś a zwłaszcza las, ale te "łatki", obgadywanie, plotki bywają ciężkie tym bardziej że leczę się u psychiatry.

Spamowa wyspa

przez Megi_ 28 sty 2015, 13:17
Infinity, mam dwa psy to tez troszke spaceruje, ale dosłownie troszkę bo w miescie to nie bardzo jest gdzie...

-- 28 sty 2015, 12:19 --

PannaNatalia, mocno trzymam kciuki :)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 sty 2015, 13:35
Infinity, mnie by tak się przydało codziennie przejść trzy kilometry :-|
®

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 28 sty 2015, 13:38
Megi_, dziękuję :smile:

Kurczę,chyba znowu muszę zacząć nosić okulary.Ostatnio szybko męczą mi się oczy

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sty 2015, 15:23
Dzień dobry!

Śnił mi się dzisiaj ten pan. Chyba znak, że dawno nie byłam na koncercie. Albo że lubię Niemców z siwymi włosami na klacie.

Dzisiaj będę miała fajną lekcję, bo planuję użyć disney'owskich księżniczek jako materiałów dydaktycznych.
A potem mam po drodze takiego dużego Rossmanna :mrgreen:

A jutro jeśli będzie mnie miał kto podrzucić, to zaatakuję ciuchy w Carrefourze, bo w ogóle mam jakoś mało ubrań, 2 lata ponad prawie nic nie kupowałam :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 sty 2015, 15:53
dzień dobry :)) ja dzisiaj lepiej :yeah:

tak tu podczytałam, pisałyście o terapii i tak sobie myślę jak to będzie z moją
w srodę mam 2-ga konsultację rano a potem umówiłam się z koleżanką, bo ma akurat wolne więc bardzo się cieszę
na terapię będę miała 60km w jedną stronę i tak codziennie prez 3 miechy a mi bardzo zależy na tej terapii będę miała czas po drodze czytać :yeah:

dziś wstałam ok 8 , siostra wpadła na śniadanko i kawkę, potem się plumknęłam wysuszyłam i poszłam do siostry na chwile do pracy coś jej zanieść, w sumie dzisiaj to ze wszystkimi moimi siostrami się widziałam a mam ich 3 :D
wróciłam i zrobiłam sobie małą kawkę, bo jakoś mnie zmuliło jak wyszłam
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 28 sty 2015, 15:59
amelia83, przeglądałam sobie dziś z nudów Zdjęcia Ludzi z forum-wpadłam akurat na Twoje,bardzo ładnie Ci w krótkich włosach :smile: ,ja bym się chyba nigdy nie odważyła sciąć na krótko.

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 sty 2015, 16:02
PannaNatalia napisał(a):Megi_, dziękuję :smile:

Kurczę,chyba znowu muszę zacząć nosić okulary.Ostatnio szybko męczą mi się oczy

właśnie ubrałam okularki, też nosze a le ja bardziej do ozdoby :pirate: , od kilku lat marzyły mi się okulary, kiedys, kiedyś jak byłam u okulisty on zalecił mi okulary a wtedy to nie chciałam nosic, w zeszłym roku trafiłam do okulisty-optyka bo badanie wzroku miałam za darmo i wybrałam sobie okularki, mam wadę -0,5 , na poatku nosiłam non stop, a teraz leżą i czasem do kompa lub książki
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg