Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2015, 20:25
platek rozy, Kochana daj sobie czas, dziś nie, ale może jutro, a może za miesiąc, uda się nabrac dystansu. Ja tak sobie powtarzam. Że nauczę się cieszyc z tego, co aktualnie w danej chwili mam i osiągam. Tak, już nie będzie jak kiedyś, ale siłą rzeczy tak jest, nie tylko z powodu choroby, ale i dlatego, że się starzejemy. Dotyczy to każdego na tej planecie. Nie patrzmy na to jak na zmianę na gorsze, tylko po prostu jak na zmianę i kropka.

-- 26 sty 2015, 20:26 --

cyklopka, To też jesteś zodiakalnym Byczkiem?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 20:36
kosmostrada, tak. W gwiazdozbiorach byk, w chińskich latach drewniany bawół. Podwójna krowa.

Nie wierzę w horoskopy, ale podwójna krowa mnie bawi. I to, że faktycznie ciężko mnie zmienić :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2015, 20:42
cyklopka, Też specjalnie w astrologię nie wierzę. Ale całe życie pytałam się otaczających mnie ludzi o znak zodiaku. I ciekawostka - jeżeli z jakąś babką mam chemię i lubię ją tak od razu za nic, to okazuje się Bykiem, albo Skorpionem. Może jednak coś w tym jest... Więc twój znak zodiaku specjalnie mnie nie zdziwił. ;)
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 sty 2015, 20:45
Wieczór dobry Dziewuszki :papa:

kosmostrada, dobrze prawisz , jak zwykle zresztą! Zmieniamy się z wiekiem i z tym trzeba się pogodzić, zwalniamy tempo, wiele spraw widzimy inaczej. A do tego dołączają się jeszcze nasze zaburzenia i wszystko wygląda teraz inaczej .
Miło mi Kochana Kosmo - możemy sobie podać Byczkową łapkę /raczej kopytko :mrgreen: /
Też kocham wiosnę najbardziej ze wszystkich pór roku, począwszy od kwietnia do czerwca, tą świeżość i tysiące odcieni zieleni ... a później... no też ładnie, ale inaczej.

platek rozy, rozchmurz pysia Słoneczko, przyjdzie jeszcze lepszy okres i lepsze samopoczucie, tylko daj szansę im przyjść.
Ja też dzisiaj w pracy miałam ze dwie godziny horroru ze sobą. Po wzięciu esci po śniadaniu w pracy, tak z jakąś godzinkę po, dostałam jakiegoś dziwnego stanu odrętwienia i nijakości, jakieś odrealnienie, że nie wiedziałam gdzie jestem, co mam robić :silence: :hide: ...ale przeszło. Pograłam sobie w tym czasie w pasjansa /ukradkiem/ pooddychałam i minęło. Też byłam przerażona. A w domu jest ok.

-- 26 sty 2015, 20:49 --

O, i cyklopka Byczek! To corridę czas zacząć! :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 20:49
kosmostrada napisał(a):cyklopka, Też specjalnie w astrologię nie wierzę. Ale całe życie pytałam się otaczających mnie ludzi o znak zodiaku. I ciekawostka - jeżeli z jakąś babką mam chemię i lubię ją tak od razu za nic, to okazuje się Bykiem, albo Skorpionem. Może jednak coś w tym jest... Więc twój znak zodiaku specjalnie mnie nie zdziwił. ;)

Ponoć rysuje się trójkąty, co 4 znaki i one się lepiej dogadują. Byk, panna i koziorożec.
Wszyscy niedoszli mężowie* - panny, nowa koleżanka - koziorożec. :bezradny:

*a jeden to już mistrzostwo, bo wg. chińskiego metalowa małpa, a słuchał/grał metal i miał brodę o taką:
Obrazek
Ostatnio edytowano 26 sty 2015, 20:51 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2015, 20:49
mirunia, Hej Słońce!!!! Boszsz, to już nas jest 3 byczki. Wiedziałam Mirunia, po prostu wiedziałam!!!
To faktycznie dziś ci główka niespodziankę zrobiła w pracy. Ale cieszy mnie twoje stoickie podejście do tematu, jakbyś mówiła - dostałam nagłego niespodziewanego ataku kaszlu, ale przeszedł... :great:

-- 26 sty 2015, 20:52 --

cyklopka, tak wiem, że niby z tymi znakami mamy się najlepiej dogadywac, ale u mnie się nie sprawdziło. Wręcz odwrotnie, a teoretycznie powinnam się z dala trzymac od Baranów, a spod tego znaku jest mój mąż i dajemy radę.... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 20:54
Moi rodzice oboje bliźnięta i często widzę, że oczekują od siebie nawzajem tego samego i przez to za nic się nie idzie dogadać.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2015, 21:00
cyklopka, co jeszcze zaobserwowałam przez te wszystkie lata dopytywań - mężczyźni Byki są zupełnie inni od babek Byków, a wszyscy których spotkałam byli porażająco pasywni.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 sty 2015, 21:03
kosmostrada, jak to swój swego pozna :mrgreen: nawet wirtualnie :D
A znajomości ze Skorpionami to oczywistość... mam 2 koleżanki i zawsze Im dokuczam, że się zadaję z takim podłym, jadowitym pajęczakiem :mrgreen: ale dobrze nam ze sobą.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sty 2015, 21:25
mirunia, kosmostrada, Dziekuje Wam kochane za pocieszenie. Umylam sie i zrobilam kolczyki z nutka egipska:)

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 26 sty 2015, 21:33
siemacie :mrgreen:
cyklopka, kosmostrada, mirunia, ja też żem byczek :twisted:

a tak poza tym padam na twarz :roll: chyba wskoczę zaraz do wanny coby się zrelaksować :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sty 2015, 21:39
A ja raczek :smile:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2015, 21:44
platek rozy, Kolczyki jak zwykle mistrzowskie! :105: Dobrze, że się zmobilizowałaś! Jaki jesteś znak zodiaku?

acherontia-styx, no nie wierzę... :great: Jeszcze się okaże , że to najbardziej zaburzony znak. :mrgreen:

Skończyły mi się papierosy... A ja już w piżamie... Kiedyś z psem wyszłam w kurtce narzuconej na piżamę, ale to było o 3ej w nocy... Raczej w spożywczaku kraciasta flanela się rzuci w oczy :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 sty 2015, 21:50
a to ja się wyłamię bom rybka :P
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg