Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 17:23
Pierwsze to ja chciałam przerwę.
Wkurzona jestem, że ona mi mówi o "latach" "leczenia" "choroby", czyli chce ze mną przerobić całe życie.
A nie rusza zaburzeń odżywiania, autoagresji, problemów ze snem, jakby to były tylko objawy, których nie ma sensu ruszać bez przerobienia całego życia.
Albo, że to kaprysy dziecka.

Z drugiej strony ciężko by mi było zacząć pracę z całkiem nową, mi nieznaną osobą.
Ale chciałabym zobaczyć co się dzieje na innych typach terapii. Takich z zadaniami, ćwiczeniami, pracą do wykonania.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 sty 2015, 17:24
u mnie sytuacja opanowana, spadł mi netbuk i wypadła bateria, jeszcze nigdy mi nie spadł i bałam się, że nie zadziała ...ale jest wszystko okeeeee uff
pomalowałam paznokcie pękającym :pirate:

jak u Was :?:

jakąś mam dziś 'ciężką głowę'

-- 26 sty 2015, 16:26 --

cyklopka, to jest psychoanalityczna :?:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 17:28
Psychodynamiczna, która się niby wywodzi z psychoanalizy.

Żydowskie metody, odpowiadanie pytaniem na pytanie :bezradny:

-- 26 sty 2015, 16:36 --

Obiecałam koledze odkupić od niego kilka książek, powiedziałam, że przyjdę pod szkołę jak skończy lekcje, żeby je odebrać :mrgreen: Ale mnie to bawi, jakieś schadzki z licealistami :lol:
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2015, 17:36
Heloł!!!

Mam dziś taki se dzień, muszę ze sobą gadac, żeby się ogarniac. Dziś jestem pogodzona z moim stanem, mam nadzieję, że jutro też się uda. Cyklopka zarzuciła temat terapii, więc zastanawiam się o czym jutro z T. pogadac. A właściwie to bym chciała, żeby ona tym razem trochę pogadała, a nie tylko ja mielę ozorem.

W ramach dawania małych kreatywnych zadań mojemu mózgowi znalazłam sobie podpis. A może niedługo avatara sobie wymienię, dojrzewam do tego.
Wczoraj dokształcając się psychologicznie w necie znalazłam parę fajnych stronek po angielsku. Polecam wam calm.com - fajna relaksacja.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 17:44
Ja od terapeutki w sumie żadnego info, tylko pytania retoryczne. Mówię wam, żydowska szkoła psychoterapii.
A żeby nikt się w domu nie czuł winny, to trzeba zwalić na Żydów.

Dalej nie wiem co mi jest i jest mi przykro z tego powodu.

Najadłam się naleśników, za godzinę wychodzę na warsztaty, nie wiem jak się dotoczę :uklon:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 sty 2015, 18:00
cyklopka, nooo, chodzilo mi o psychodynamiczną :)

ja po 18 ide do siostry na herbatkę :yeah:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 18:45
Pierniczę, nie idę na warsztaty, wstawiam piwo do lodówki, machnę jakiś artykuł albo odpalę grę :105:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2015, 19:01
cyklopka, ja też pierniczę. :D Wykąpałam się już, wlazłam pod kołdrę i przeczekuję zimę. Generalnie powinnam nastawic pranie i takie tam pierdoły. A leżę i pachnę jak batonik (mój balsam czekoladowy). Mój pies też generalnie ma gdzieś, leży na plecach zakopany w pościeli, tylko łapy wystają.
Zanim sobie uwiłam gniazdko, powinnam była zrobic herbatkę. A tak muszę się wymotac i iśc do kuchni. :P Przy okazji nałożę sobie maseczkę na dłonie, o!
Czemu nie mogę chodzic do pracy na tzw. drugą zmianę. Rano bym coś porobiła korzystając ze światła, a potem do pracy. A tak wracam i zaraz jest ciemno, a ja wpadam w hibernację.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sty 2015, 19:01
Bylam dzis u fryzjerki , ja jej dalam 2 pary kolczykow a ona mnie obciela:) Niestety tak sie tam zle czulam , chociaz nie wiem czemu bo jak bylam ostatnim razem to sie czulam normalnie a dzis malo tam nie fiknelam z nerwow :bezradny: co tylko popsulo mi humor z nowej fryzurki.
Pozniej czulam sie juz niezle ale tam brrrrrr , chyba juz nigdy nie bedzie w pelni dobrze.

Teraz odpoczywam bo niedawno wrocilam do domu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 19:05
Przyszła mama oglądać Klan i jeść jogurt, no to tyle z mojego pisania recenzji :shock: (Niezbyt lubię pracować na słuchawkach).
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2015, 19:06
platek rozy, Cześc Kochana!!!! Co zrobiłaś z włoskami, podcięłaś?
Smutno brzmisz Plateczku, serce mi się kraje... Kiedy masz teraz terapię?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sty 2015, 19:14
kosmostrada, Tak podcielam inaczej troszke jak mialam , mam krotszy tyl a dluzszy przod , cos takiego jak dluzszy bob taka fryzurka .

Obrazek

Jutro ide na terapie. Jakos mnie nie napawa nic dloslownie optymizmem.
Nie cieszy to ze mimo slabosci , dalam rade w losy obciete , ze u Madzi bylam , ze w sklepie zrobilam zakupy , ze pojechalam za rura do odkurzacza bo mi sie popsula. Nic to nie cieszy bo przez 5 minut u fryzjera mialam uczucie ze zemdleje.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 sty 2015, 19:15
ja oglądałam z mamą końcowke meczu polska szwecja w ręczną, nasi są w ćwierćfinale wygrali 24-20 ale emocje :brawo:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sty 2015, 19:17
A dawniej fryzjer mnie cieszyl , dawniej jak bylam zdrowa na umysle :> :comone: :comone: :comone:

Sortuj wg