Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zebrec 26 sty 2015, 02:29
platek rozy napisał(a):Zebrec, Hey witaj :papa: :papa: :papa: nie znosze takich zatargow , pozniej to przezywam :bezradny:

Ja też nie lubię, ale niestety czasami się zdarzają. Co poradzić...

Obejrzę jeszcze jeden odcinek serialu i lecę spać, bo rano trzeba wstać. Dobranoc i spokojnej nocy! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 02:50
Straszna konkurencja w tym konkursie piękności, będzie słabo.

Pograłam godzinkę w grę, trochę tam scenariusza odblokowałam. Teraz selerzę. Nie chce mi się spać, bo pospałam po południu. Kłuje mnie pod mostkiem. No i się stresuję jutrem, bo muszę jakoś wymówić ładnie, żeby nie zdenerwować, nie zrobić przykrości, ale też się nie dać zmanipulować, że o rety nie wolno przerywać, czeba czekać na efekty. No nie będzie to miłe, choćbym się postarała
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 26 sty 2015, 04:40
Arasha, PannaNatalia też słodziutką dziecinką jest :lol: i ma pekińczyka :mrgreen:

-- 26 sty 2015, 03:43 --

cyklopka, ale gusty są różne...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 sty 2015, 09:38
heloo
miałam isć do koleżanki 2 pietra nizej na kawe, ale jednak jej nie pasuje, a ze odczytałam dopiero rano smsy, bo mam w modemie karte z tel to przyszły mi wiadomości dopiero dziś

mam do odebrania leki z apteki o których sobie wczoraj przypomniałam...tylko kasy na nie nie mam, znow musze od rodzicow ciągnąć, noo ale nie mam wyjścia :oops: :bezradny:

-- 26 sty 2015, 08:42 --

Arasha, z ciekawości wlazłam na ten konkurs miss i owszem nasza Cyklopka jest a ciebie ni ma :o
w ogóle same laski :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sty 2015, 10:01
Hey Kochane :**********
Ja pedze do Madzi , ale nastroj mam ciulowy nadal. Jest tak szaro i snieg sypie ze mam ochote nie wylazic spod koldry.
Cos zgubilam nastawienie poztywne . W sumie terazs nie mam jakiegokolwiek ktore byloby chociaz troche lepsze od slowa beznadzieja.

Obrazek
Nawet ta motywacje sobie wrzucilam , moze mnie troche ruszy.

Milego dnia Wam zycze.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Rico 26 sty 2015, 11:07
Co ten TVN, godzina 10 i rozmowy o masturbacji, treningi masturbacyjne WTF xd
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 26 sty 2015, 11:20
hej :papa:
Pierwszy dzień bez terapii... Ciężko. Źle spałam, serce mi waliło jak oszalałe :bezradny: Mam nadzieję, że to przejściowe. Póki co pakuję się do Wawy ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 26 sty 2015, 12:23
jasaw,dzięki :D
Cześć wszystkim! Wczoraj przespałam pół dnia,chyba bierze mnie jakieś przeziębienie.Dziś od rana tragedia,autobus nie przyjechał,spóźniłam się na terapię,zapomniałam kluczy od pracy-jakaś jestem zakręcona dzisiaj :shock:
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 13:07
Wypowiedziałam terapeutce dalszą współpracę, zadowolona nie była :roll: W piątek mam potwierdzić, czy przybędę jeszcze czy nie przybędę.

Nie mam siły, raz mi mówi, że jestem "chora", innym razem mi wali głupie rady jak zdrowemu, że powinnam się więcej zająć swoim życiem, mieć więcej godzin w pracy i więcej się spotykać z przyjaciółmi. Niech mi jeszcze zorganizuje te godziny w pracy i tych przyjaciół, to będzie git.
A nawet mi nie powie, co za straszną "chorobę" mam, że potrzebuję "wielu lat terapii".
Ja jej dam wiele lat piniędze :evil:

Ładuję drugą kawusię, zaraz lekcja, wieczorem warsztaty :105: A jak wrócę to będę pić piwo i grać w grę, bo kto bogatemu zabroni :great:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 sty 2015, 13:20
Rico napisał(a):Co ten TVN, godzina 10 i rozmowy o masturbacji, treningi masturbacyjne WTF xd

:D jakiś czas temu w niedziele o 8 rano w szkole babka puściła nas film z sekcji zwłok :hide:

-- 26 sty 2015, 12:35 --

cyklopka, to fakt, szkoda pieniędzy na terapię z której w ogóle nie jesteś zadowolona i czujesz, ze nie pomaga Zalatana23, PannaNatalia, hejka

-- 26 sty 2015, 12:48 --

Zalatana23, i jak się czujesz w związku z końcem terapii?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 26 sty 2015, 13:54
amelia83 rozbita jestem... Staram się nie nakręcać, większość osób po tak ma. Zaplanowałam sobie intensywny tydzień, po południu zabieram się z mężem i młodym do Wa-wy. Mam nadzieję, że dam radę :zonk:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 sty 2015, 14:16
Zalatana23, kumam o co chodzi ;) po terapiach przychodzi podświadomie lęk że to już koniec i teraz mam sama sobie radzić, ja tak miałam ;) dlatego próbuje się aktywizować pacjentów na terapiach i pomóc na dalszej drodze
a Ty na pewno dasz sobie radę tak czuję ;)
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 17:03
amelia83, przykro mi trochę, mam czas do piątku do namysłu. Ale skoro nie rozumiem ani nie widzę, jak ta terapia działa, nie wiem na co mnie "leczą" :bezradny: to co się może zmienić :(

Zalatana23, PannaNatalia, miłego dnia :smile:

-- 26 sty 2015, 16:13 --

Znalazłam śmieszny artykuł o zielonookich aktorach
http://zpopk.pl/a-oczy-bedzie-miec-ziel ... ansow.html
chciałam wysłać koledze, który ma zielone oczy (jest jedną z dwóch zielonookich osób jakie znam), ale nie chciałabym, żeby to odebrał jako jakiś komplement, za dużo słodzenia w tym artykule.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 sty 2015, 17:19
cyklopka, to przemyśl na spokojnie...ja chyba na Twoim miejscu poszukałabym innego terapeuty :mhm:
M. Luther King

Sortuj wg