Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zebrec 25 sty 2015, 16:47
Witajcie!

U mnie dzisiaj dosyć ciężki dzień. Rano wróciłem z imprezy. Było bardzo sympatycznie, poza jedną sytuacją. Spotkaliśmy z kolegą pewnego gościa, z którym kiedyś mieliśmy dosyć poważną awanturę. Nie obyło się bez wymiany zdań i przepychanek. Oprócz tego poznałem kilka bardzo sympatycznych osób. Teraz jestem u babci na urodzinach i mam dosyć siedzenia przy stole. Położyłem się z laptopem i przeglądam forum. Za godzinę jadę podrzucić kolegę do Warszawy. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 25 sty 2015, 16:55
platek rozy napisał(a):Zosia_89, Hey gdzie sie podziewalas???? :******** Jak sie miewasz?

wyjechałam na tydzień do przyjaciółki ;)

aż boję się głośno mówić (w sumie pisać), ale poznałam chyba kogoś na dłużej :105:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 sty 2015, 16:58
Zosia_89, :105: :105: super bardzo sie ciesze i trzymam kciukaski :********* :great: :great: :great:

acherontia-styx, u mnie nijaka niedziela , ide zaraz do sklepu tez , upieke to ciacho co amelka ,narobila mi smaka.

Zebrec, Hey witaj :papa: :papa: :papa: nie znosze takich zatargow , pozniej to przezywam :bezradny:

Bylam na kawce przed poludniem , teraz klecilam kotlety z kaszy gryczanej i oczywiscie w domu lapie smuta wielkiego a miedzy ludzmi sie czuje dobrze.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Arasha 25 sty 2015, 16:59
Zosia_89, bardzo się cieszę :great: Ja też jestem na etapie zapoznawania różnych panów ... oczywiście forumowych :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 25 sty 2015, 17:05
nie dziękuję, żeby nie zapeszyć, sama jestem ciekawa jak to się wszystko potoczy ;)

Arasha, hehe trzymam kciuki ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 sty 2015, 18:01
Zosia_89, po prostu trzymam kciuki. Co by nie było potem, grunt że są motyle w brzuchu, rozkoszuj się tą chwilą! :great:

Zebrec, Najważniejsze, że podsumowując było sympatycznie...

platek rozy, Widzę że nie tylko mi poleciała ślinka na Amelkowe ciasto. ;) Powiesz jak wyszło. Nie smutkaj się, jutro też jest dzień i znowu coś się podzieje.

Arasha, już byś się wreszcie na jakiegoś zdecydowała, cobyśmy mogli ci kibcowac. :D

Robię obiadek, bez wymyślania , chłopaki zamówili pierś z kurczaka w panierce, do tego ziemniaczki, pyszna sałatka i mam z głowy.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 25 sty 2015, 18:05
Arasha, nie jestem na bieżąco, ale czy Ty nie miałaś przypadkiem obiektu swoich westchnień, który adorował Cię nieustannie i zachwycał się Twoją niebanalną osobowością? Był, jest, będzie? Piszę pamiętnik i brakuje mi tej informacji!
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez amelia83 25 sty 2015, 18:45
hejka
u mnie była bratowa pogadałyśmy, bardzo sympatycznie jak zwykle bo mamy od wielu lat przyjacielskie kontakty
zadzwonię jutro, pojutrze na dzienny, boje się, że mogą mnie nie przyjąć i nie pokazałam na konsultacji jak bardzo mi zależy na tej terapii
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 sty 2015, 19:09
amelia83, Kochana , nie martw się na zapas! Już zaraz wszystko będzie wiadomo.

Młodego muszę jeszcze przepytac z Inwokacji, resztę zrobiliśmy.
Przyznam się, że brakuje mi bardzo takiego dnia tylko dla siebie... Nawet jak mam wolny piątek to i tak muszę się zając domem. Może w ferie uda mi się wyłudzic w pracy dzień wolny i na spokojnie w ciągu dnia poświęcic czas tylko sobie. Uwielbiam moją rodzinę i jest to skarb największy, ale dla takiego wolnego ptaka jak ja jest to też duże poświęcenie...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 25 sty 2015, 19:11
Jestem zmęczony, nie chce mi się za bardzo nic idę się położyć na godzinkę.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 25 sty 2015, 19:19
powtórzyłam połowę materiału, została jeszcze połowa, której muszę się nauczyć. a tak mnie się nie chce :bezradny:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 sty 2015, 19:43
Arasha, jak sobie wyobrażę, że miałabym za takie pieniądze chodzić KILKA lat, to mi się od razu pogarsza.

Zalatana23, moja wyciąga wnioski, ale często są to rzeczy, które albo sama wiem, albo każda bliska osoba powiedziała by mi zupełnie za darmo.

Chyba wolę sobie kupić sukienkę niż płacić za opowiadanie komuś, że mnie dzieci w szkole nie lubiły.

Przespałam się po południu i jestem przymulona. W sumie mam ochotę na piwo, ale muszę być rano w pełnej gotowości, bo czeka mnie trudna rozmowa.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Aluś 25 sty 2015, 20:03
:papa:
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Spamowa wyspa

przez jasaw 25 sty 2015, 20:33
Dobry Wieczór :D

Niedziela prawie za nami...
Troszkę popracowałam dzisiaj, bo ileż można leżeć - męczy mnie nic nierobienie ;)
Czytałam, że u Was się dzieje...

amelia83, ja też trochę martwię się, czy uda mi się jutro dostać do lekarza-mam wątpliwości, bo niektóre objawy minęły, więc zapewne pielęgniarka będzie kazała mi czekać do przyszłego piątku /6lutego/ :mhm:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg