Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 25 sty 2015, 07:52
Ja zamierzam zasnąć...ale, jak dotąd, nic z tego ;)

-- 25 sty 2015, 07:23 --

Podejmuje kolejna próbę - może uda się tym razem :mhm: :?:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 sty 2015, 10:22
zaczarowanaaa, to sobie pomysl teraz czego wynikiem jest takie myslenie dziecka i postrzeganie Was (Ciebie i meza ) nie jako kochajaca rodzine , skad sie wzielo myslenie dziecka o tym ze maz Cie zabije.... to juz sa lęki i nic innego tylko wynik chorej relacji miedzy Toba i mezem a dziecko to widzialo i czulo.

Witajcie Wszyscy :*******
U mnie sniegu po kostki , pogoda nie zachecajaca na spacery , zimno , sypie ....
Niechze juz wiosna przyjdzie :uklon: :uklon: :uklon:

jasaw, mam nadzieje ze usnelas:*******
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 25 sty 2015, 11:21
platek rozy, ja chce śnieg i mróz :!: :!: ;)

helloo
mnie w biodrze coś boli a wczoraj noga od tego tachania w te i we wte , biore zaraz taśmę w dłonie
najpierw ide się wypluskać i włosy umyc
mama przeziębiona leży, nie poszła do kościoła :shock: <rzadkość> zrobiłam jej herbatkę z miodkiem i cytynką, sobie też i tv sniadaniowa w tle
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 25 sty 2015, 11:29
hej :papa:
A u mnie nie ma śniegu... Ale temperatura spadła to może się doczekamy :105:
Synuś dzisiaj wraca :yeah:
zaczarowana niestety, wiem po sobie, dzieci chłoną jak gąbka wszystkie nasze lęki i niepokoje. Choć to trudne musisz teraz dać małej duże poczucie bezpieczeństwa, większe niż kiedykolwiek. Może warto porozmawiać z psychologiem np. z przedszkola?
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez amelia83 25 sty 2015, 11:29
zaczarowanaaa, hej ja tez może zrobię jakies ciacho pobuszuję na
http://www.mojewypieki.com/
zawsze z tej stronki robię, jeszcze nie zdarzyło się żeby mi nie wyszło, a są też pyszne, ja uwielbiam na kruchym cieście, luknij sobie ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 25 sty 2015, 11:33
cześć kochani! :)*
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 sty 2015, 12:02
Zosia_89, Hey gdzie sie podziewalas???? :******** Jak sie miewasz?

amelia83, :******** jak samopoczucie?

Zalatana23, Hey :********* chetnie sie zamienie , oddam snieg :) ja nie znosze zimy.

Jakie plany Dziewczynki?
Ja sie wyszykowalam i ide do znajomych na kawke:)
Pozniej mam w planach robienie kotlecikow z kaszy gryczanej wg jednegoz przepisow od miruni
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 25 sty 2015, 12:13
platek rozy, dzień dobry kochna, czuję się już lepiej iż wieczorem i rano, ale sobie tak myslę, że mam prawo przezyć 'tą żałobę' po m czytałam kiedyś taki artykuł, chyba w zwierciadle, 'żałoba ta nie dotyczy wyłącznie śmierci ale ważnej dla nas straty, utraty kogoś ważnego dla Nas'

-- 25 sty 2015, 11:17 --

Zosia_89, czesc
ja się wyszuszę i polece do biedry bo nie mam papieru do pieczenia fajek i papirus do kotletów na obiad , chciałam bratową wyciągnąć popołudniu z domu zobaczymy, jet mój brat a ona ciągle z dziećmi, to może będzie miała ochote..
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 sty 2015, 12:36
Heloł!
Już do Was pisałam, ale pierdyknął mi internet i post poszedł w kosmos...eh.
U mnie zimno, brrr... Mógłoby coś sypnąc z nieba, jakoś lepiej by się znosiło tą zimnicę. Nie chciało mi się nawet iśc na mega długi spacer z psem. W cholerę z tą zimą , nie lubię jej.
Plan na dziś bardzo przyziemny - naprawic bransolkę siostrze, upiec ciasto, pomóc młodemu z nauką (codziennie ma jakiś sprawdzian, ostatni tydzień przed feriami i nie mają litości :time: ), ogarnąc przed nowym tygodniem. Dzień zleci, kolejny dzień bliżej wiosny...

Miłego dnia Kochani!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arasha 25 sty 2015, 13:41
Kochani witajcie :papa:

Dziękuję za słowa wsparcia dla mnie i wysłane fludy. Chyba dotarły, bo dojechałam ( doleżałam :mrgreen: ) i żyjem. Pospałam ... clony razem z mirtą krążyły w moim niebanalnym krwiobiegu :mrgreen: , to i spało się dobrze. Niedawno wstałam, a za oknem tyle śniegu :shock: Piękną mamy dzisiaj zimę w górach ... wyciągnę mamę na spacer ... trzeba korzystać i dać odpocząć kręgosłupowi od ciągłego siedzenia przy komputerze :P

A ... najmilsze było, jak włączyłam dzisiaj forum, a tu na mnie czekało aż 10 pw :105: Jak ja kocham to uczucie :yeah:
Że też człowiek przez 29 lat życia nie doświadczył tyle serdeczności od innych osób, co w pół roku :uklon: :uklon: :uklon:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 sty 2015, 13:44
Dzisiaj znowu awantura, nie poszłam do szkoły, żeby się na mnie nie gapiły, bo miałam czerwony nos. zresztą i tak mam w dupie zajęcia.
Jutro idę oddać terapeutce kasę za odwołaną sesję i podziękować za bardzo miłą, chociaż zupełnie nic nie wnoszącą współpracę :/ Bo depresji już nie mam, a zaburzeń osobowości nawet nie ruszyła.
A od gadania za 110 pieniędzy ani się nie skończą awantury w domu, ani problemy ze snem, ani z jedzeniem, ani z autoagresją, bo ona to zupełnie ignoruje.
Wolę żeby mi dali kieszonkowe na buty do tańca albo sukienkę niż na siedzenie i gadanie z panią magister.
Pewnie się będzie rzucać, ale ja raczej sobie radzę ze stawianiem się psychologom, "wariaci" to w sobie mają.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 25 sty 2015, 13:46
Dzieńdoberek ;)

Arasha, wolałbym żeby śniegu ani mrozu nie było ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 sty 2015, 13:56
Arasha, po clonie to nawet ja zasypiam. wzięłam przez pomyłkę połówkę i przewróciłam się na łóżko na 5 godzin w ciągu dnia.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 sty 2015, 14:16
Musiałam włożyc ciepłe skarpety i kamizelkę, tak mi zimno. Oczywiście tylko mnie w tym domu telepie, czemu jestem takim zmarźluchem...

cyklopka, tulam, mam nadzieję że nosek już z powrotem we właściwym kolorze... ;) A może po prostu zmienic terapeutę, w końcu ktoś zapewne byłby w stanie tobie pomóc.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg