Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 24 sty 2015, 11:58
ja mam jedną ścianę szarą a pozostałe jaśniejsze.. ładnie to wygląda :)

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2015, 12:16
Witajcie kochane Dziewczynki :papa:

To i ja melduję się przy sobocie. Wyspałam się dzisiaj do 8.30 i już zaliczyłam sklepy... zakupy zrobione. Brzydko na dworze, ciemno, pochmurno.
Teraz druga kawka na rozruch i do jakiejś roboty się zabiorę. Jak zwykle przy sobocie.

Widzę Dziewczynki, że szykujecie jakieś małe remonty/malowania w domu, oj to będzie mały sajgon przez pewien okres, ale później czyściutko i świeżo.
Chyba nikt nie lubi w domu remontów.

Amelia, cieszę się, że u Ciebie poprawa nastroju i plany. Takie zmiany będą sprzyjać... terapia, malowanie, to odskocznia od codzienności i nudy.
Dobrze jest coś sobie zaplanować, co cieszy i później to realizować. Za terapię trzymam kciuki :great:

platek rozy, a to malowanie to sama zrobisz? Może ktoś by Ci pomógł... uważaj Kochana na kręgosłup szyjny, ja remont w domu odchorowałam później, bo się też rwałam do pomocy /drzwi malowałam/ i musiałam chodzić do fizjo na zabiegi, żeby mnie "naprawił".

Zalatana23, super :great: że miałaś udany wieczór i odskocznię. Taki relaks potrzebny.

zaczarowanaaa, zrób coś dzisiaj miłego dla siebie i córci, coś innego niż zawsze! Uda się!

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 12:19
zaczarowanaaa, ja rano w kolejności :banan lub cosik innego, tabletki, kawa i papieros ogarnianie sie jak wychodzę od razu, drugi papieros i mogę wychodzić jak nie wychodzę z domu to ten sam rytuał i łaże w tym czym śpię, :D

-- 24 sty 2015, 11:25 --

tez nie lubiłam remontów, ale teraz czuję, że łapię wiatr w żagle i mam siłę, by wiele rzeczy zmienić w moim zyciu,
pozbywam sie chaosu w głowie i wokół siebie :angel:
mirunia, u mnie słonecznie ale dziś postanowiłam nigdzie nie wychodzić... :D
chyba ze do piwnicy i do śmietnika i jak jak ostatnio do pojemnika caritasu :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2015, 12:33
amelia83, masz super postanowienia do realizacji :great: tak trzymaj i niech ten wiatr Ci sprzyja! Powodzenia :brawo:

A ja kupiłam pyszne faworki i właśnie się opycham do kawusi :mrgreen: a sadło rośnie :shock:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 sty 2015, 12:36
Dzień dobry Wszystkim!!!

To i ja wpadam się przywitac, widzę dzisiaj jesteśmy prawie w komplecie, tylko chłopaków jeszcze nie ma. ;) Dzisiaj macie lepsze głosiki, co mnie bardzo cieszy.
A ja niedawno wstałam :shock: , nie pamiętam kiedy tyle gniłam w wyrze, coś mnie głowa cmi, czy doszła do mnie fala migrenowa, czy też po prostu za długo spałam.
Nie mogę się ogarnąc, jeszcze nie wiem, co będę robic, zaraz ustalimy plana przy późnym śniadaniu. Na razie tylko wiadomo, że energii ze słońca nie poczerpiemy, bo go znów nie ma .

amelia83, jak dobrze że ci lepiej. Zwykle taka chęc zmian, porządków w otoczeniu następuje przy zmianie, czy też potrzebie zmiany w ogóle. Czyli idzie u ciebie wyraźnie ku lepszemu, nie tkwisz w stagnacji i super.

mirunia, a ty Słonko pełna energii, już dzielnie furkoczesz od rana. :smile:

platek rozy, Plateczkowa chyba dziś lepiej, co? Ciekawe, co wymyślisz na dzisiejszy dzień, czy po prostu się będziesz luzowac.

zalatana23 - czułam, że będzie fajnie i się miło zasiedzisz. :great:

zaczarowanaaa - jeszcze nie wiadomo jak się dzień rozwinie, porób coś, przegoń te głupie myśli. Nie daj się!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2015, 12:52
kosmostrada, cześć Słoneczko :papa: no to sobie dzisiaj pospałaś, a co! Leniuchowanie też potrzebne, ale sama wiem, że po dłuższym spaniu też mi w głowie byle jak. Po kawce Ci minie i małym spacerku na powietrzu.

:mrgreen: :mrgreen: Fajnie określiłaś, że furkoczę... jak już coś piszę na spamowej, to od razu odwalam posta na pół strony, wiem, wiem :mrgreen:
a bo mi się tak nazbiera wiadomości i od razu wszystko chcę zreferować :shock: dobra, będę dozować wieści :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 sty 2015, 13:34
mirunia, no co ty, ja uwielbiam takie posty, przynajmniej jest co poczytac. :D Ja zresztą też jakoś specjalnie zdawkowa nie jestem, jak naskrobię, to na pół ekranu :mrgreen:

Na razie muszę się oporządzic - zmyc pazury, bo wstyd nawet do spożywczaka z tym wyjśc, głowę umyc (choc teoretycznie pod czapką można schowac ;) ). Może listę podpiszę w lumpku, ale o tej porze to już wszystko przebrane...
A potem rozbierzemy choinkę, bo nie chciało nam się wcześniej i teraz podejrzewam, że jak zdejmę jedną bombkę to szuuuu i wszystkie igły pójdą.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2015, 14:27
mirunia, kosmostrada, halo Kochane moje :******** :mrgreen:
ja wlasnie wrocilam , bylam z siostra w markecie budowlanym i w carfourze.
Ona kupowala farbe do drewna bo jakies drzwi beda malowali a ja sobie wzielam taki fajny organizer na moje koraliczki --- 8 zl tylko zaplacilam a duzy i ma mnostwo przegrodek ,ale jestem zadowolona!
Drugie co mi sprawilo przyjemnosc to to ze ubralam welniana kiecuszke , cieple rajtopki i do tej kiecuszki zalozylam taki fajny naszyjnik ktory dostalam wczoraj .To szykowanie tez mi sprawilo radosc.

kosmostrada, a ja mam jeszcze ubrana choinke :mhm: :mhm: ale tak lubie ja zaswiecac jak przychodzi wieczor.

mirunia, pomalowac ma mi pomoc moj znajomy , takze mam nadzieje ze to sprawnie pojdzie.

Na po poludnie planuje ogladac film (jeszcze nie wiem jaki ale cos tam wybiore)i pozniej chyba pojde do sasiadow .

-- 24 sty 2015, 14:30 --

Pogoda wstretna , sypie snieg ale taki mokry i topnieje i sypie i tak w kolko... w domu jednak zas sie gorzej czuje sama .
A na zakupach tak fajnie bylo.
:bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 sty 2015, 15:00
platek rozy, To coś się podziało dzisiaj i pretekst był, żeby się ustroic... Ja to chyba dziś nawet się nie umaluję, tylko noc przypudrowałam, coby na chwilkę wyjśc. Ja to ci nawet trochę zazdroszczę tego śniegu, bo przynajmniej przez okno ładnie wygląda jak pada.
Moi znajomi choinkę mieli do Wielkanocy, w pewnym momencie już niezwykle designerską, bo została bez jednej igły :D

Wpadłam do lumpka, kupiłam sobie swetrzysko za 7 zeta- z golfem, szary melanż. Brakuje mi swetrzysk, bo jak pisałam w pracy marznę, a w kółko w tym samym nie chce mi się chodzic. Na przecenach są nawet fajne, ale już kasy nie mam, a szkoda...
Dobra, wypiłam herbatę i idę z psem.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2015, 15:05
kosmostrada, tak , przynajmniej wyszlam gdzies .
Kochana jaki to ten sweterek? Uwielbiam melanzowe :105: :105:
Wiesz , mojej choince chyba grozi to samo :D bedzie stala az sie wieczory zrobia krotsze :D

Nastawilam zupe pieczarkowa a na drugie nie mam pomyslu , chyba zrobie frytki z piekarnika i jajko sadzone?

Mam pytanie --- Dziewczyny macie sprawdzone przepisy na potrawy z kasza gryczana? mam jej jeszcze kilka woreczkow z Mops i chcialabym wykorzystac do czegos smacznego.:)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 24 sty 2015, 15:59
Gulasz z kaszą gryczaną...pycha!
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 sty 2015, 16:19
Wróciłam z psem - zimno i nieprzyjemnie, żadna frajda.
platek rozy, ja też uwielbiam melanż! sweter niestety zbyt gruby nie jest, ale zawsze to sweter, najwyżej puchową kamizelkę zarzucę. Gruby melanż -czarny+szary+biały, prosty w kroju, lekko opadający golf, trochę przykrywający pupsko.
Bardzo lubię gryczaną, ale u mnie monsz nie znosi, więc jem tylko na wyjściach... Tak jak pisze Panna Natalia super z gulaszem, zrazami, sosem pieczarkowym, dla mnie nawet bomba ze skwareczkami boczkowymi. Jadłam kiedyś z białym sosem do kurczaka nadziewanego szpinakiem i też pychota.

Dziecko mnie molestuje na KFC. Nie pochwalam śmieciowego jedzenia, ale raz na jakiś czas się uginam. Potem skoczymy po zakupy na obiad na jutro i tak minie dzień.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2015, 16:32
Właśnie siadłam cała zmachana sprzątaniem. Odkurzyłam, zmyłam mopem podłogi, przetarłam z grubsza łazienkę.
Ale w kuchni miałam więcej roboty, bo po smażeniu mielonych glazura spryskana tłuszczem, kuchenka też... oj lubię jeść, ale nie lubię smażyć :mhm:
Teraz mogę odpocząć :105:

kosmostrada, też lubię sweterki z lumpka, ale już dawno byłam. Przejdę się na jakimś wolnym dniu, bo wieczorami nie lubię sama łazić, może coś wyszperam. Ostatnio kupiłam sobie w tesco taką tunikę swetrową w kolorze pudrowego różu z białymi ściągaczami - słodki :D i ubieram do pracy do rurek dżinsowych - starsza pani w rurkach, a co! :mrgreen: szczupła jestem, dobrze mi, to se jeszcze tak pobrykam :D
A taki szary melanż to do wszystkiego pasi, grunt, że ciepły Kosmo.

platek rozy, kiedyś też miałam ze 3 sukienki wełniane, sama zrobiłam na drutach, były super. Ochodziłam się w nich dość długo, aż jedna ecri sfilcowała mi się od częstego prania- setka wełna.
Płatku, te kiecuszki są b. wygodne, miłe i cieplutkie, wcale Ci się nie dziwię, że sprawiają Ci przyjemność i lubisz je.

A choinkę też jeszcze mam, świecę wieczorami i mam urok zimy w domu, bo za oknem obrzydliwa, zgniła jesień :hide: teraz sypie śnieg z deszczem, chlapa i kałuże, po śniegu tylko wspomnienie :bezradny:

Płatku, zamiast pisać Ci przepis, to zobacz tutaj:
http://zmiksowani.pl/przepisy-na/kotlet ... -gryczanej

http://eatyourdream.blogspot.com/2014/1 ... rek-i.html

http://zwegowani.pl/kotlety-z-kaszy-gryczanej-2/

-- 24 sty 2015, 16:40 --

kosmostrada, jak dziecko molestuje, to się trzeba dziecka słuchać i pakować kuper do KFC :D

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 17:42
dopiero usiadłam na kuper :P zrobiłam kawkę i nie mam faworków mirunia, ostatnio jadłyśmy z siostrą takie pyszne, leciutkie, kruchutkie jak jechałam z siostra do p-nia na giełdę wielkopolską ale lepiej zapytać czego my nie jadłyśmy po drodze w aucie, non stop coś szamałyśmy

ja mam ochotę zrobić jakieś ciacho może jutro rano..
wiecie co byłam jakiś czas bez neta..tak czekałam aż go będę mieć a tera jak już mam to sama nie wiem od czego zacząć/ :mrgreen: :P
PannaNatalia, lubię, bardzo lubie, a sama nie robiłam jeszcze ;)
gdyby nie to, że zjadłam bigos to bym się wprosiła :yeah:
kosmostrada, :*****
z kfc lubie twistera mniam

platek rozy, pisałam na fb ale już wszystko wiem jak tu doczytałam :***

jakas nostalgia mnie ogarnęła...tak patrzę na swój pokój tyle wspomnień chyba przystopuję na dziś z porządkami w końcu weekend :P
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg