Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 sty 2015, 21:24
platek rozy, Plateczku*******! Nie wiem, nie mierzę, bo jak się okaże że mam, od razu 2 razy gorzej się poczuję. (cała ja... :roll: ) A jutro mega intensywny dzień. Zmierzę dopiero w czwartek wieczorem.

Leżę już pod kołderką, w ręku herbatka z miodem i pomarańczą, rutinoscorbin połknięty, na noc wezmę jeszcze aspirynę.

-- 21 sty 2015, 21:25 --

Zalatana23, Z Plateczkową mądrze gadacie Arashce... Ja nie mam dziś siły nic mądrego napisac.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 sty 2015, 21:26
kosmostrada, to lez sobie spokojnie :********* i wygrzewaj te wstretne zarazki.
Mam nadzieje ze jutro jednak lepiej sie poczujesz . Tulam Cie cieplutko!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Arasha 21 sty 2015, 21:26
Zalatana23, platek rozy, rzecz w tym, że skoro sobie pomóc póki co nie mogę, to przynajmniej staranie się o innych trzyma mnie przy życiu ;) Bo poznałam na forum naprawdę fajnych ludzi, ale nie bardzo mogę się z nimi spotkać, bo wszyscy daleko mieszkają, a ja nie mam siły ani fizycznych możliwości gdziekolwiek jeździć. Pozostaje więc forum. Rozważam też inne alternatywne metody, jak akupunkturę, głodówkę i elektrowstrząsy :!: ( bo leków nie jestem w stanie dłużej brać przez fobię :bezradny: ). Obiecuję na razie się nie zabijać :uklon: Nie chcę Wam tu jęczeć, bo potem będę postrzegana jak jeden wielki nieudacznik życiowy, którym faktycznie jestem. Za parę dni kończę 30 lat, a ja co ... studiów nie skończyłam, znajomych nie mam, siły do życia ani zdrowia także :bezradny: Postaram się nie narzekać, bo wiem, że wiele ludzi naprawdę się męczy, dlatego wstyd mi :oops:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 sty 2015, 21:29
platek rozy, kosmostrada, zalatana, ściskam Was Kochane :papa:

Coś dzisiaj kiepsko wszystkie brzmicie :cry: niedobrze...

Płatku , jak Twoja migrena, przeszło już bolenie głowy? ta zima nas wykończy z tą zmienną pogodą, bo gdyby trochę pomroziło, to by wszystkie zarazy wytłukło i barometr byłby lepszy dla nas meteopatów.

kosmostrada, niedobrze, jutro masz przecież imprezę, musisz być zdrowa jak rybka! Szybka pomoc na gardło to płukanie wodą z solą... łyżeczka soli na szklankę ciepłej wody i gul gul. Nie przegrzewaj gardła gorącymi napojami, pij letnio-ciepłe. Gorące powoduje przekrwienie gardła i potęguje stan zapalny.
Trzymam kciuki za lepszy jutrzejszy dzień, oby nic się nie wykluło! Kuruj się moja Kochana :smile:

Ja z kolei dzisiaj bez energii, z zawrotami głowy :(

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 21 sty 2015, 21:29
kosmostrada jesteś usprawiedliwiona ;) Zdrówka Kochana dla Ciebie!
Ja już wykąpciana i pod kocykiem. Jednym okiem zerkam na jakąś komedię.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 sty 2015, 21:30
Arasha, nie masz sie co wstydac, narzekaj marudaj do woli , po to tu jestesmy zeby Cie wesprzec cieplym slowem , utulac i zebys nie czula sie sama z tym wszystkim.
Nie wiem czy inni maja gorzej czy nie maja ale Ty jestes wazna i powinnas na siebie popatrzec przychylniejszym okiem i byc dla siebie dobra! Jest to ciezkie wiem bo sama nie zawsze tak potrafie.
Nie zapominaj o sobie i nie przestawaj walczyc.
Ja wiem ze ciezko , sama mam dosc , bo od swiat czuje sie jak sie czuje czyli do dupy, ale nie moge sie poddac. Moze jeszcze bedzie calkiem pieknie?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Arasha 21 sty 2015, 21:30
kosmostrada, wiadomo, że niecodziennie jest się w formie ;) Przeważnie piszesz do rzeczy, więc nie jest źle :lol:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 sty 2015, 21:31
mirunia, Kochana :********* migrena juz na szczescie przeszla ale zawroty mialam pol dnia :(
Nawet na herbatce bylam ze znajomym i tam o dziwo czulam sie calkiem dobrze , a jak wrocilam do domu , do tej samotni od razu mi nijak.

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 21 sty 2015, 21:32
mirunia ja też mam dzisiaj zawroty głowy. Na sesji dostałam takiego uderzenia gorąca, że nie wiedziałam co się dzieje. Ciśnienie? Menopauza :shock: ? Nerwy?
Koniec terapii chyba tak na mnie działa + ten cały domowy dylemat :roll:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 sty 2015, 21:34
Zalatana23, :********* w piatek juz koniec tak?

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 21 sty 2015, 21:39
płatku :-*** tak, pojutrze kończę. Nie wiem jak sobie poradzę, bardzo się boję...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 sty 2015, 21:41
Zalatana23, wiem , rozumiem Cie doskonale , ja mialam takie mysli jak mi terapeutka spotkania zmniejszyla, ale mysle ze dasz rade!I bede za to trzymala kciuki. A jest u Was mozliwosc przedluzenia terapii? Na tej grupowej co ja kiedys zaczelam byla taka mozliwosc ze jak sie czul pacjent niepewnie mogl napisac podanie o przedluzenie o miesiac.

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 sty 2015, 21:46
Arasha, przeczytaj 2 razy to co napisała Płatek, bo napisała b. mądrze... dbaj i troszcz się o siebie... walcz!

platek rozy, dobrze, że chociaż ciebie opuściła migrena. Z kimś czujesz się lepiej, bo raźniej i głowa zajęta ciekawą i miłą rozmową, a w domu wiadomo... samotność. Ale i tą samotność trzeba oswoić i poczuć się dobrze w swoim towarzystwie.

Zalatana23, no to możemy sobie podać łapkę. Jeszcze trochę i będziemy błogo spały i wypoczywały. :D

Spamowa wyspa

przez Aluś 21 sty 2015, 21:48
cześć i czołem :) :papa:
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Sortuj wg