Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 sty 2015, 23:31
platek rozy napisał(a):cyklopka, Hey :********* no to faktycznie nieciekawy ten dzien . ja nie znosze gdzies czekac , szkoda tez ze nie zdazylas do klientki . Przelozylas termin? udalo sie???

Ja raczej nie mam problemu z siedzeniem i czekaniem, inaczej bym tego zlecenia nie wzięła. Po prostu się zaczęłam głupio czuć w hotelu, bo tam nie pasowałam. A z klientką nie ma sprawy, z nią najmniej problemów, też dzisiaj wróciła późno z pracy i się jej średnio chciało.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 sty 2015, 23:50
platek rozy, dzięki że pytasz, młody dobrze, jeszcze go jutro w domu przetrzymam, coby się upewnic, że temperatura nie wróci.
Tak mi przykro, że coś cię znów dopadło, aż mi się nie chce wierzyc, że to od nerwicy. Martwię się o Ciebie...

cyklopka, grunt że kaska wpadnie i klientka w gruncie rzeczy zadowolona. A ja tam hotele lubię. My w ogóle rodzinnie jesteśmy zwierzęta hotelowe. ;) Dla nas hotel równa się podróż, a podróż równa się frajda.(przynajmniej tak było dla mnie kiedyś... :roll: ) Czemu uważasz że nie pasujesz do klimatu hotelowego?

Dziś monsz na spotkaniu, z młodym oglądaliśmy filmiki ze sztuczkami rowerowymi, potem trochę klipów w tv, potańczyliśmy, teraz kilka stron poczytam i do spania.

Dobrej nocy!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 sty 2015, 23:52
A co do tego siedzenia to próbowałam się uczyć, ale nie wchodziło, to przeczytałam książkę, a w międzyczasie myśli powędrowały w kierunku jak bliżej poznać bardzo inteligentnego kolegę, z którym mi się bardzo miło rozmawiało przez świętami, więc sądziłam, że jakaś nić porozumienia została zarzucona, ale jakoś nie było okazji powtórzyć. Bo mogę na przykład pożyczać od niego książki przygodowo-fantastyczne, ale mogę też zrobić tabletkę gwałtu z kwetiapiny i tramadolu :great:

Taki jest stan mojego umysłu po ciężkim tygodniu.

-- 20 sty 2015, 22:57 --

kosmostrada, a no z własnych pieniędzy mnie nie stać, żeby wyjechać i zatrzymać się w hotelu, a na obsługę też się nie nadaję, bo mnie zrypano na funty na rozmowie kwalifikacyjnej właśnie w scence, gdzie miałam udawać managera hotelu i mam traumę. Jak paczyłam na recepcjonistki, to tylko myślałam, że one poważnie obsługują klienta, a ja jestem dużym dzieckiem i się bawię plastikowymi "kroplami" na sztucznym kwiatku.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 sty 2015, 00:08
cyklopka, Na studiach pracowałam na recepcji.
Bardzo mi się podoba pomysł z tabletką gwałtu :mrgreen: , faktycznie miałaś bardzo duużo czasu na myślenie...
Dobrej nocy kochana, choc dla ciebie to pewnie jeszcze wcześnie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 sty 2015, 00:16
kosmostrada, teraz nie mogę robić nic z obsługą klienta, bo nie umiem być miła i uśmiechnięta z urzędu, może w praktyce by się to zatarło, ale niestety na rozmowach kwalifikacyjnych mocno widać
Przynajmniej się dzisiaj zmęczyłam psychicznie i kręgosłupowo, więc nie będzie grania na kompie tylko w łóżku książka albo wyszywanie :105:

Obrazek
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 21 sty 2015, 00:56
Witajcie kochani! Jutro nareszcie wolny dzień i zamierzam się wyspać. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 sty 2015, 01:16
Ja chyba też się wyspię, bo mam lekcję dopiero o 15-stej, a po drodze się do fryzjera zapiszę może na jutro :105:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 21 sty 2015, 01:20
cyklopka, ja przeważnie mam zajęcia na 8 rano więc muszę wstawać o 5:45. Na szczęście nie codziennie. ;) Z jednej strony ma to swoje plusy, bo szybciej skończę, ale z drugiej... Zawsze miałem problemy z porannym wstawaniem i już chyba nigdy się do tego nie przyzwyczaję.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 21 sty 2015, 07:08
Ja już wstałam ale jestem zaspana. Od 9 do 11 mam terapię grupową-pierwsza sesja,trzymajcie kciuki. Miłego dnia ! :)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 21 sty 2015, 09:26
PannaNatalia będzie dobrze :great:
Ja też pędzę zaraz na swój oddział dzienny :lol:
Miłego dnia :papa:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 21 sty 2015, 10:22
Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Cognac 21 sty 2015, 10:59
Mówię cześć i znikam, bo się wyspałam (od 19 haha do 7 rano) i mam nastrój bojowy, czyli wychodzi ze mnie małpa, która chyba się ukrywa, gdy jestem zmęczona.
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 21 sty 2015, 12:37
Zalatana23, już jestem po,mam świetną grupę,naprawdę się cieszę,że tam trafiłam.Jednak po tym spotkaniu jestem bardzo poruszona,było dużo łez
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 21 sty 2015, 14:59
PannaNatalia świetnie :great: Fajni ludzie w grupie to ważna rzecz. My zżyliśmy się bardzo i na pewno z niektórymi kontakt będę chciała utrzymać. Smutno mi, że w piątek już koniec :(
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Sortuj wg