Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 20 sty 2015, 20:15
mirunia :papa:
Dieta, powiadasz... hmm no mi też by się przydało :hide:
Myślę, że przez 13 lat wypróbowałam już różne metody i nic :bezradny: Nie chcę działać pochopnie, chcę dać sobie chwilę czasu, ale na ten moment perspektywa zamieszkania osobno wydaje mi się być najbardziej rozsądna.

kosmostrada gdzieś Ty? Daj znać jak było, bo ja na piątek się szykuję. Będziemy oblewać ( colą chyba ;) ) koniec terapii, taka psychoimpreza :lol:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 20 sty 2015, 20:32
Cześć Wam
byłam dziś u psychiatry zamieniła mi clopixol na haloperidol
dostałam L4 na 3 tygodnie
czuje sie ciut lepiej
byłam tez w galerii handlowej kupiłam sobie sweterek
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 20 sty 2015, 20:36
Ahma to dobre wieści przynosisz :papa: A jaki sweterek kupiłaś :105: ?
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 20 sty 2015, 20:40
Zalatana23, Zalatana23, kupił mi w zasadzie sweterek chłopak, rozpinany brązowy w H&M
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 20 sty 2015, 20:45
Ahma też bym sobie sprawiła jakąś drobną przyjemność ;)
Dzisiaj miałam gorszy dzień i po terapii wróciłam od razu do domu. W końcu posprzątałam w szafie, mąż prosił mnie od 3 tygodni... Może jutro gdzieś wyskoczę. Powinnam korzystać z wolnego tygodnia a ja nie wiem co ze sobą zrobić, ech...

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 sty 2015, 20:51
kosmostrada, cześć Balowiczko :papa: super wieści po imprezie... :brawo: dałaś radę, tak jak przewidywałyśmy :great:
Wszystko się dzieje w naszej głowie przed wyjściem gdziekolwiek, a później jest przeważnie dobrze, a nawet b. dobrze.
Zazdroszczę Ci tego winka :D a na sam opis tej sałatki z winegretem cieknie mi ślinka, mniammm!
Była to dla Ciebie pewnego rodzaju terapia bez udziału terapeuty :great:
W czwartek równie będzie super, jak nie lepiej, bo już miałaś wczoraj przedsmak... próba generalna udana! :brawo:

Zalatana23, dieta owszem, ale nie odchudzająca :D Staramy się z kosmostradą eliminować produkty, które nas rozpychają i powodują wzdęcia oraz dyskomfort w brzuchu :D

Przemyśl dobrze tą samodzielność i osobne zamieszkanie - dla Waszego dobra.

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 20 sty 2015, 21:00
kosmostrada :great: No, no w czwartek znowu... Rozszalałaś się :lol:
mirunia wiem. Nie podejmę tej decyzji od razu po terapii, podobno dobrze odczekać. Daję sobie jakieś 2-3 miesiące. Zobaczymy. Na pewno byłaby to kosmiczna zmiana dla nas wszystkich.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 sty 2015, 21:31
kosmostrada, Kochana wiedzialam ze bedzie dobrze :******** :great: :great: :great:
Ciesze sie razem z Toba !
Ja dzis na terapii mialam podobny temat z moja T , tez mowila ze tak juz bedzie , niestety, i musze byc na to przygotowana , okresy niezle i okresy duzo gorsze.
Opowadala o tym ze stracilysmy nasze mechanizmy obronne i dlatego jestesmy podatne na takie samopoczucie.

Zalatana23, mirunia, Hey Kobietki :********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 sty 2015, 22:04
Zalatana23, Też będziesz miała fajną imprezę zobaczysz. My musimy wychodzic do ludzi.
Aj tam zaraz rozszalałam, sama z siebie na to nie wpadam, żeby wyjśc, w czwartek towarzyszę menszowi . ;)
Może trzeba po terapii odczekac, ale nie wiem jak długo, w końcu jej efekt nie jest wieczny, a ma ona właśnie spowodowac zmiany, a nie tkwienie w starych schematach.
Zazdroszczę ci trochę tego wolnego tygodnia...

mirunia, masz rację kochana - taka próba generalna. :smile:
Zjadłam dziś na próbę samą drożdżówkę z rana i nie było najlepiej. Więc chyba drożdże. No w każdym razie chwilowo wyrzucam je z jadłospisu. Na całe szczęście do pracy miałam owsiankę.

platek rozy, Dzięki Plateczku!
Bardzo mi smutno, że właściwie zdrowe nigdy nie będziemy... Ale taki wieczór jak wczoraj daje nadzieję, że człowiek się do tego przyzwyczai, uruchomi jakieś mechanizmy i da radę to życie ze stylem przeżyc. Płaczę czasem nad tą częścią mnie, którą mi choroba ukradła.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 20 sty 2015, 22:07
witajcie:)
u mnie smutno jakos... jest i bardzo ciężko... mało w nocy spałam tak mnie to wszystko męczy:(
mała chora na górne drogi oddechowe.. dostała zastrzyki:( teraz wzięła się za pierogi... coś trzeba robić bo i tak spać się nie da a myśleć ciągle o tym wszystkim to zwariować mozna... mam nadzieje ze te pierogi tak mnie zmęczą ze padnę...

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 sty 2015, 22:53
kosmostrada, tak, drożdże trzeba odrzucić na pewien czas i się okaże. Mnie też po nich jest nie fair... puchnę :?
Smutne to co piszecie z Płatkiem, że nie powrócimy już do poprzedniej formy mimo leków i Waszej terapii.
Zgadzam się ze stwierdzeniem: "że człowiek się do tego przyzwyczai, uruchomi jakieś mechanizmy i da radę to życie ze stylem przeżyc."

Ledwo już siedzę, taka senność mnie wzięła, że mówię Wam Kochane - Dobrej nocy, do jutra :papa:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 sty 2015, 23:01
zaczarowanaaa, platek rozy, Zalatana23, Ahma, mirunia, cześć dziewczyny :papa:

kosmostrada, to fajnie, że nie masz interakcji, wiem co mówię :mrgreen:

Okropny dzień, dostałam niby dzień zdjęciowy ale jako rezerwa, kazali mi siedzieć w hotelu, nawet nie poszłam na plan, no i nie zdążyłam do klientki, bo to trwało do wieczora. Zapłacą mi tak czy inaczej, ale głupiego robota. Zaczęłam się czuć niezręcznie dlatego, że nie siedziałyśmy z ekipą, tylko z pracownikami i gośćmi hotelu, przez co czułam się, jakbym tam przeszkadzała. Ogólnie gorsza się czułam, bo ja nie pasuję do hotelu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 sty 2015, 23:12
kosmostrada, Mam tak samo , czasami placze nad soba dawna , nad tym co utracilam . A jak jestem np w miejscu w ktorym dawniej sie czulam super a teraz niekoniecznie to dopiero mnies mutek ogarnia.

Jak syn sie czuje?????

mirunia, Kochana Dobranoc :********* spij spokojnie.

cyklopka, Hey :********* no to faktycznie nieciekawy ten dzien . ja nie znosze gdzies czekac , szkoda tez ze nie zdazylas do klientki . Przelozylas termin? udalo sie???

zaczarowanaaa, :********* zdrowka dla malutkiej !
Z jakim nadzieniem pierozki robisz???

A mnie jaies zawroty glowy chwycily , ale takie dziwne jak po zadyszce , do tego mam strasnze mdlosci ..... :? :shock:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 20 sty 2015, 23:14
Witam i zmykam ;) :smile:

Spać mi się chce i chyba zaraz pójdę spać, dobranoc :papa:
♪♪♪

Sortuj wg