Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Arasha 20 sty 2015, 15:25
Zalatana23, hej :papa:

Ja już po wykładach ... mało dzisiaj spałam, ale nie czuję się najgorzej. Wczoraj trochę polatałam i nawet byłam zmuszona komunikacją się poprzemieszczać, bo zamarzyły mi się ekspandery do ćwiczeń z Lidla, a koło mnie wykupili zanim się zdecydowałam. Jestem z siebie dumna, że po tylu tygodniach pojeździłam sama miejskim autobusem, w dodatku zatłoczonym ... :shock:
A jak Twój mąż dogaduje się z Twoją mamą ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 20 sty 2015, 15:31
Arasha :papa:
No to gratuluję!!! Ja nie pamiętam kiedy ostatnio jechałam autobusem lub tramwajem :zonk:
Problem w tym, że dogadać się trudno. Dzisiaj na terapii wyszło, że ja robię za taki bufor między nimi. Żeby jakoś było staram się udobruchać męża i uspokoić mamę. To nikomu nie służy a najmniej mi. Dom jest po moich rodzicach i niby jest nasz, ale tak naprawdę to chyba tylko na papierze. Mama cały czas podkreśla, że to oni wybudowali ten dom i jak nam się nie podoba to trzeba było kupić sobie mieszkanie, że nikt nas tu nie trzyma itp... :bezradny:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 20 sty 2015, 15:33
hobbyturysta, nie.ikre z łosisia jako szmugiel do UK
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jasaw 20 sty 2015, 16:00
Zalatana23, Arasha, witajcie kochane Dziewczynki :D

U mnie troszkę lepiej, ale nadal kuruję siebie i Męża.

Arasha, jesteś bardzo dzielna :brawo:

Zalatana23, współczuję Ci bardzo.
Dlaczego rodzinne relacje są tak skomplikowane, utrudniają nam życie? Czy ludziom brak serdeczności, życzliwości...a mogłoby być tak pięknie :!:
Gdy byłam młoda, nie mogłam się z tym pogodzić...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 20 sty 2015, 16:31
Mi dziasiaj jest jakoś smutno,depresyjnie...może dlatego,że mój chłopak od poniedziałku milczy,trochę się martwię,jest za granicą-nawet nie mogę do niego zadzwonić.Obiecał,że będzie codziennie pisał na fejbuku,może nie ma dostępu do internetu.. :bezradny:
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez jasaw 20 sty 2015, 16:42
PannaNatalia, nie smuć się, zadzwoni...na długo wyjechał?
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 20 sty 2015, 16:49
jasaw, wróci na Wielkanoc :why:

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 20 sty 2015, 16:49
jasaw witaj Kochana :-*
Muszę spróbować coś zmienić, inaczej całe życie będę żałowała, że nie spróbowałam. Nie mam żadnej gwarancji, że ta decyzja poprawi nasze relacje, ale widzę szansę. Mieszkanie razem przez 13 lat doprowadziło mnie do nerwicy. Jak to dzisiaj podsumowała terapeutka, we własnym domu z jednej strony drzwi jestem osobą dorosłą a z drugiej dzieckiem... Żal mi nas wszystkich. Chciałabym jeszcze uzdrowić relacje z mamą...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez jasaw 20 sty 2015, 17:32
PannaNatalia, to jeszcze 2,5 miesiąca. To niby niedługo, ale rozumiem, że dla Ciebie to wieczność ;)

Zalatana23, trafnie to podsumowała :mhm: To naprawdę niełatwa sytuacja, ale trzeba próbować...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 20 sty 2015, 17:56
jasaw,wiem,że to nie aż tak długo ale chciałabym żeby był teraz przy mnie,zwłaszcza,że niedawno zaczęłam terapię.On chyba najbardziej umie mnie wesprzeć. W ogóle jest pierwszym chłopakiem,który rozumie mnie i akceptuje. Byłam wcześniej w dwuletnim związku i nie było tak jak teraz. Teraz wiem,że ktoś się martwi o mnie,troszczy i interesuje się mną

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez jasaw 20 sty 2015, 18:04
PannaNatalia, świetnie to rozumiem ;)
Mam nadzieję, że na święta wróci i już zostanie z Tobą...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 sty 2015, 19:17
Dobry wieczór Kochani :papa:

Cały dzień możliwie dobry, spokojny. Jestem jeszcze pod wpływem satysfakcji z wczorajszej wizyty u doktorka i kilku jego pytań dot. moich postępów zdrowotnych.
A tak poza tym to brrr... zimno jakieś dzisiaj na dworze, w pracy też było mi chłodno. Marzły mi ręce na klawiaturze :?
Teraz śnieżek prószy za oknem i szkoda, że szybko ginie.

Moja mała dieta rozpoczęła się dzisiaj obiadem... ryż i potrawka z kurczaka, dodałam dużo marchewki. Wtrząchnęłam, aż mi się uszy trzęsły :D
Jest dzisiaj dobrze, nic mi brzuchol nie dokucza. Niech tak zostanie.

Zalatana23, sytuację nie wesołą masz w rodzinie, ale rozważ to na spokojnie co zrobić, by relacje z mamą uzdrowić.
Chyba trzeba przeciąć tę pępowinę i całkowicie się usamodzielnić... dla zdrowia psychicznego.

-- 20 sty 2015, 19:30 --

kosmostrada, pokaż się i opowiedz jak tam wczorajsza impreza :yeah: ........ czyżbyś odsypiała? :D
no, zżera mnie ciekawość :105:

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 20 sty 2015, 19:45
jasaw,nie zostanie na długo...musi zarabiać bo kupuje mieszkanie

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 sty 2015, 20:11
Hej kochani!!!
Dobry dzień, ale trochę słaba jestem. Wypiłam wczoraj 2 lampki wina, jednak się nie powstrzymałam :hide:. Musiałam po prostu, nawet żeby poczuc, że jestem normalnym człowiekiem, który może napic się wina do kolacji. Dobry news - nie ma interakcji z moim lekiem, oprócz przymulenia przez dzisiejszy dzień. :great:
Kochani jeszcze raz wam dziękuję za wsparcie- wczoraj poszłam, zobaczyłam zwyciężyłam. Ba, powiem więcej miałam całkiem good time. Nawet poudzielałam się , zjadłam pyszną sałatkę z kaczką i malinowym winegretem :105:
Chyba dzięki wczorajszemu wieczorowi i wygranej walce z samą sobą, dziś pierwszy raz poszłam normalnie na terapię, bez mega trzęsiawki i stoperanu. I chociaż mówiłyśmy z T. o przykrej rzeczy- że już tak zawsze będzie - lęki, dołki, 2 kroczki w przód, ale czasami 3 kroczki w tył itd., to i tak jestem w tej chwili zadowolona i pełna nadziei!
Dla mnie specjalnie spadł piękny śnieg, coprawda nie wiem czy się utrzyma, ale chociaż z rana chwilę popatrzyłam na ładniejszy świat...
Teraz w czwartek kolejne wyjście, mam nadzieję równie dobrze sobie poradzic.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg