Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 19 sty 2015, 03:48
zaczarowanaaa, może Maleństwu coś się przyśniło, zdarza się...ważne, że byłas przy Niej ;)

Te moje smutki dotyczące relacji z Synowymi, już nie raz powodowały u mnie taki nastrój. Wiem, że to moja wina, bo nie zawsze jest tak, że dajesz z siebie wiele, angażujesz się, a druga strona wcale tego nie odwzajemnia. Bo tak prawdę mówiąc, nie musi, albo nie chce, albo nie potrzebuje. Ja wszystko rozumiem, ale dlaczego ciągle siedzi to we mnie? Mam tyle lat życia za sobą, a ciągle nie radzę sobie z tymi sprawami...
Prosta zasada...nie oczekuj, nie wymyślaj, bierz zycie takim, jakie jest :mhm:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 19 sty 2015, 10:13
Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 sty 2015, 10:49
Zaspałam na terapię i mam awanturę w domu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 sty 2015, 10:57
dzień dobry
wlaczcie na tvn o terapii jest

-- 19 sty 2015, 10:00 --

cyklopka, :*** wspolczuje
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez tosia_j 19 sty 2015, 11:03
Czesc Spamowe Ludki
outsider

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 19 sty 2015, 11:29
Cześć Wszystkim! Nie mogłam spać w nocy,nie spałam od 1 do 4 a pobudka o 6...Dziś w Lidlu nakrzyczała na mnie i na klienta przede mną kasjerka bo oboje nie mieliśmy drobnych a ona nie miała wydać ze 100zł,co za baba wredna...musiałam odłożyć część zakupów i jeszcze się dowiedziałam,że jak idę do sklepu to muszę mieć drobne przy sobie albo iść rozmienić-chyba panią dopadł blue monday.Ale jestem zadowolona bo wydrukowałam dziś kalendarz ze zdjęciami mojej mamy,siostry,psa i moimi :) Miłego dnia!
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 sty 2015, 11:38
dziś blue monday
ja lece się ogarnąć i z siostra wybrać prezent dla bratowej, wieczorkiem jade do niej na urodzinki i zostane na noc do jutra :papa:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 sty 2015, 11:39
amelia83, wiesz, jeszcze z wyrzutem do mnie, że nie powiedziałam wczoraj, że mam terapię, to by wyjęli pieniądze i mnie obudzili. A przecież wiedzą, że mam terapię co tydzień o tej samej porze, w każdy poniedziałek. To mnie dzisiaj budzi 20 min przed rozpoczęciem terapii i mówi, żebym coś w domu pomogła, jakbym nie miała nic na dzisiaj. A ja nie mogę mieć pretensji, bo to ja jestem "nieodpowiedzialna " jakbym co najmniej była w stanie robić plany i podejmować decyzje przez sen.
Niestety problemy ze snem pozostają nieruszone, bo chyba ludzie z mojego otoczenia nie do końca mi wierzą, a mnie najbardziej na tym zależy w całym leczeniu, na które się zgodziłam .
Przez ostatnie pół roku ani razu się nie spóźniłam ani do szkoły, ani na terapię, mimo że było to trudne. Ale to też nie ma znaczenia.

-- 19 sty 2015, 10:40 --

PannaNatalia, ja bym poprosiła o rozmowę z jej bezpośrednim przełożonym :roll: Bo nie jest twoim obowiązkiem latać i rozmieniać, ani też nikt nie ma prawa się na ciebie drzeć. Gdzie maksyma "nass klij-jent nass pan-n! " ?
Ostatnio edytowano 19 sty 2015, 11:47 przez cyklopka, łącznie edytowano 2 razy
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 19 sty 2015, 11:42
cyklopka, nie miałam czasu bo śpieszyłam się do pracy

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 sty 2015, 11:45
PannaNatalia, rozumiem, ale jestem na to strasznie wyczulona. Człowiek idzie normalnie do sklepu, a dostaje borutę, jakby coś złego zrobił.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Arasha 19 sty 2015, 11:48
jasaw, przykro mi, bo ja podobnie do Ciebie przeżywam każde odrzucenie ze strony innych ludzi. Próbuję się znieczulić, ale czasami uczucia są silniejsze :bezradny: Tulę na pocieszenie, chociaż wiem, że jestem młoda i niedoświadczona. Pamiętaj, że synów masz kapitalnych, wspaniałego męża, wnuki i masę przyjaznych duszyczek na spamowej :mhm:
( które nie zważają na różnice wiekowe ani światopoglądowe ! )

Witam wszystkich bardzo serdecznie :papa:

Za chwilę zbieram się do wyjścia, trochę później, bo jeden wykład przełożyli na czwartek.

Też kiepsko w nocy spałam ... za bardzo przeżywam to nasze forumowe życie i sprawy, które się tu rozgrywają, a potem nie mogę zasnąć z nadmiaru emocji :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 sty 2015, 12:12
Witajcie Kochani :*********
Ja u Madzi ale Madzia spi , bo ponoc malo w nocy spala.
Mam nadzis znajomego zamowionego zeby mi ten syfon naprawil .
Jakas nijaka jestem , smetna moze przez ta pogode ???? jest tak buro i ciemno jakby byl wieczor.
Dobil mnie ten popsuty syfon. Kolejny wydatek. jeszcze wczoraj jak zakrecalam wode zeby mi nie ciekla ze syfonu to zawor sie przekrecil calkiem , dobrze ze mialam jeden wolny kurek taki do wymiany i go wymienilam w tym zaworze :bezradny: :bezradny: :bezradny:

Ciulnia po calosci.

Jutro terapia , tyle dobrze.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez jasaw 19 sty 2015, 13:27
Dzień Dobry :D
Arasha, dziękuję Ci! Właśnie o to chodzi, o odrzucenie. To uczucie ciągnie się za mną od dziecka /czyli dość długo :mrgreen: /. Jednak człowiek nie może żebrać o akceptację. Tu mam problem, bo narzucać się nie chcę, jak więc stworzyć zdrowe relacje...
Przerobię to jakoś, po raz kolejny.

Nadal przeziębiona, osłabiona, bez gorączki...od kilku dni mam silniejsze zawroty głowy, a mimo to spaceruję, funkcjonuję w miarę normalnie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 19 sty 2015, 13:28
platek rozy, ja też jestem dzisiaj nijaka,w dodatku bardzo śpiąca,możliwe,że to przez pogodę

Citabax 10mg

Sortuj wg