Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 sty 2015, 12:13
platek rozy, amelia83, witajcie :papa:

Wstałam dzisiaj po 10 :shock: dawno tak sobie nie pospałam. Obudziłam się w nocy o 3, wstałam na chwilę i jak zasnęłam tak wstałam niedawno :shock:
U mnie pogoda deszczowa, pochmurna, już wczoraj późnym wieczorem zaczęło padać.
Nie wiem, co będę dzisiaj robiła... zapewne siedzenie w domu, bo spacery odpadają.
Jestem nieco odurzona tym długim spaniem, a jutro trzeba wstać rano.

kosmostrada, jak się Młody czuje, lepiej?

Dobrej niedzieli wszystkim życzę.

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 sty 2015, 12:16
mirunia, hej ;) :papa:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sty 2015, 12:16
Dzień dobry wszystkim!!!

Piękny dzionek u nas, piękne światło, coś czuję, że zaraz zabiorę się za biżu..

platek rozy, Dziękuję bardzo, że pytasz - młody lepiej, ma mniejszą gorączkę, ale słabiutki po wczorajszych sensacjach, kręci mu się w głowie. Dostał pół banana, zaraz mu ugotuję jajeczko na miękko. Będzie dobrze.
Kochana jak twoje oczko? Ja czasami tak mam z oczami, jakoś mi się oko w nocy zatrze i boli z rana, więc zawsze mam pod ręką kropelki do oczu Bepanthen.

-- 18 sty 2015, 12:20 --

mirunia, Dziękuję, jak właśnie pisałam Platkowej, jest lepiej, ale do szkoły jutro nie pójdzie, musi dojśc do siebie.
Pospałaś kochana, ale ja też jestem zamulona, jak za długo śpię. Kawkę sobie zrób - postawi cię na nogi.

To wymieniamy się pogodą, bo u mnie dziś z kolei pięknie, po wczorajszych deszczach i szarości.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Infinity 18 sty 2015, 12:28
Witam
Miałam całkiem miły poranek aż do czasu "zderzenia z rzeczywistością". Brat nie wrócił na noc. Od wczoraj nie odbiera telefonu, nie oddzwania. Miałam iść na spacer, potem jechać do sklepu jednak lęki póki co wygrywają.

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 18 sty 2015, 12:38
Cześć :papa:
U mnie dzisiaj wczesna pobudka bo młody na obóz pojechał. Piję właśnie drugą kawę, za oknem deszczowo i ponuro.
Wczorajszy wieczór był przyjemny :105: Przy lampce wina obejrzeliśmy "Idę". Udało nam się porozmawiać ;)
zaczaraowanaaa dobrze brzmisz dzisiaj :great:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 sty 2015, 12:50
kosmostrada, dobre wieści, że lepiej Młodemu, jutro już dojdzie do formy :great: trzymam kciuki.

Ciesz się Kochana słoneczkiem i światłem, wykorzystaj to jakoś.
Deszcz i szarość przyszły od Ciebie do mnie... no trudno, przeboleję. Jutro ponoć ma być śnieg z deszczem :hide: nie lubię tej mieszanki :?
Siedzę i piję już drugą kawę, zaczynam się budzić ;)

Płatku , co porabiasz w taki pochmurny dzionek?

Zalatana23, winko i rozmowa, super! :great:

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 sty 2015, 12:53
Infinity, :*** oj masz z tym swoim bratem 3 swity współczuje :** Zalatana23, i jakie masz wrazenia z idy? bylam w kinie na tym i kompletnie nie zrozumiałam filmu...i tych wszystkich nagród i noninacji do oskara...
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 18 sty 2015, 13:04
Dzień Dobry wam
U mnie pochmurno i mrzawi deszcz
nie czuje sie najlepiej
najchętniej spałabym cały dzień i chyba tak zrobie
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Dami111 18 sty 2015, 13:13
Cały weekend w domu przeziębiony :/

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 18 sty 2015, 13:25
amelia83 mi się podobała, choć koniec zaskakujący. Kulesza fajnie zagrała. Myślę, że nagrody głównie za klimat filmu i odzwierciedlenie klimatu lat powojennych.
Dzisiaj idziemy do kina na francuską komedię "Za jakie grzechy, dobry boże". Podobno przezabawny film.
mirunia :yeah:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 sty 2015, 14:21
kosmostrada, :********* ciesze sie ze syn ma sie lepiej:) < do jutra pewnie juz bedzie calkiem niezle:)
Co tam bedziesz Kochana porabiala?

mirunia, :********** u mnie tez leje , pochmurno i zimno nie znosze takiej pogody , smutna jestem od rana , na placze mnie zbiera,.
Co dzis masz na obiadek????

Zalatana23, :********** milego ogladania:)

amelia83, jaaa ja na ciuchy zawsze chetna :D :**********

A ja bylam w osrodku medycznej opieki swiatecznej, oczy tak mnie juz piekly i sie zrobily czerwone z e musialam pojsc. Jak sie okazalo dobrze ze poszlam bo mi sie zaczyna zapalenie spojowek :bezradny: :-| dostalam kropleki z antybiotykiem i przeciwalergiczne .Wrocilam wlasnie.

Nie mam nastroju. Buja mnie dzis jakos , chodze jak pijana.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sty 2015, 15:20
Kochani!
Korzystam ze światła i siedzę nad biżu, kombinuję... Teraz z młodym ogladamy bransolety męskie, szukam pomysłów, ale nie mam składników... Buszujemy więc też po necie w poszukiwaniu końcówek, rzemieni itp. Kupiłam mu na allegro fajną bransoletę survivalową :smile: Sama pewnie też bym ją mogła zrobic, ale teraz nie mam za bardzo czasu na nauki splotów i latanie po części (linka żeglarska, szekla)
Zaraz monsz idzie z psem, więc kupi mi klej, bo zasechł.
Też będę musiała wyskoczyc, bo młody nie idzie jutro do szkoły i muszę pójśc do biura wydrukowac mu nuty, żeby miał co robic, jak będę w pracy.

Zalatana23, cieszę się, że pogadałaś i wszystko idzie w dobrym kierunku! :great:

platek rozy, Plateczku jak dobrze, że poszłaś do lekarza. Oczka szybko dojdą do formy, to i lepiej ogólnie się poczujesz. A co do zawrotów głowy, to nie wiedziałam jak bardzo jest to częste. Na rehabilitacji 2 babki nie mogą robic niektórych cwiczeń na leżąco, bo od razu nimi miota. Może jakoś cię to pocieszy, że wiele osób z tym się zmaga i jest to całkiem powszechna przypadłośc - kwestia przyzwyczajenia.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 18 sty 2015, 15:24
Słońce w końcu wyszło :yeah:
kosmostrada dobrze, że z młodym lepiej. Mój właśnie chwilę temu dał znać, że są już na miejscu i po obiedzie. Szykują się na wieczorny trening ;-) Jeśli mogę zapytać, ile lat ma Twój syn?

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 sty 2015, 15:30
Wróciłam przed chwilką z kościółka, byłam na 13. Dobrze, że nie padało, ale jest bardzo buro... zgnilizna :?

platek rozy, rozsądnie zrobiłaś, że poszłaś do lekarza, z oczami nie ma żartów. W porę uchwycone zapalenie spojówek szybko wyleczysz. Nie czytaj nocą, żeby oczy teraz wypoczęły.
Płatuś taka pogoda dzisiaj + stres z powodu oczu i dlatego się tak czujesz. Mnie też dzisiaj nie najlepiej na duszy, w kościele złapał mnie mały lęk i zawroty, po głowie chodziło mi jakieś nieuzasadnione myślenie, ale w miarę szybko minęło. Też mam dzień nie najlepszy. Wczoraj było znacznie lepiej, miałam więcej energii.

Na obiadek mam :D pomidorówkę /właśnie odgrzewam/ i te medaliony z indyka z warzywami, zrobiłam w śmietanie.
Po obiedzie krzyżówki albo czytanko.

Sortuj wg