Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 sty 2015, 09:28
tosia_j, hej ;) co tam..

ja bylam z psem, umylam wlosy zrobiłam herbe rodzicom i będę szla na jasełka siostrzenca
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sty 2015, 09:45
Hey Kochani:********

amelia83, tosia_j, :********* buziaczki.

Ja niedawno wstalam , ale jakas taka malospokojna jestem.
Mam dzis w planie na miasto sie udac .
Sloneczka poki co nie ma :bezradny: chociaz zapowiada sie cieply dzien.

jakie macie plany????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Infinity 17 sty 2015, 09:48
Cześć

Popijawa była w domu. Dobrze że na mircie zasnęłam i o niczym nie wiedziałam tylko są pozostałości w kuchni. Nie wiem czy mama piła, jak tak to czeka mnie nieciekawy dzień.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 sty 2015, 09:50
platek rozy, u mnie całą noc padało...około 9 30 wystepuje siostrzeniec na jasełkach, kupie mu cos słodkiego i dam po występie, on ma5 latek, wysuszę wlosy, już się malnęłam żeby ne straszyć :P , potem pewnie sprzątnie, może cos poczytam i wieczorkiem umowilam się za sasiadką..to tyle z moich planów, wiesz kochana od razu lepiej się czuje jak wiem ze mam tą terapie w marcu

-- 17 sty 2015, 08:58 --

Infinity, smutno :**

ja nie mogłam zasnąć , w bloku impreza i dudniło, już miałam ochote isc i poprosić grzecznie osciszenie bo było około 1 , ale się uciszyli...i przestało łupać, gdyby to jeszcze była muza w moim klimacie to okej ;) :P
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sty 2015, 10:25
amelia83, tak jest jakis komfort psychiczny jak sie wie ze otrzyma sie pomoc na terapii :)
Ciesze sie:)
Milego dzionka i cudnych jaselek !:*******
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 17 sty 2015, 11:53
Dzień dobry :papa:
Ja jeszcze w piżamie. Nie mam za dobrego nastroju. Jest mi smutno. Bardzo mi brakuje czułości i takiego zainteresowania ze strony męża. On kompletnie nie rozumie o co mi chodzi i odbiera to jako atak, obraża się :bezradny: Nie wiem jak do niego dotrzeć. Wiem, że ja nie jestem bez winy. Terapia uświadomiła mi wiele spraw i staram się zmienić swoje zachowanie. Ale jeśli On nie da nic z siebie to to się chyba nie uda...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 17 sty 2015, 12:11
Witajcie kochani:*:*:*

Zalatana23, wsółczuje Ci bardzo, znam to z autopsji... spróbuj mu wytłumaczyć na spokojnie może zrozumie.. trzymam kciuki za Was:*

-- 17 sty 2015, 11:14 --

ja się wyszykuję i wyruszę gdzieś żeby się trochę rozerwać :) później posprzątam i może jakieś zakupy zrobię :)

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 17 sty 2015, 12:39
zaczarowana :-*
Fajny avek ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 17 sty 2015, 12:48
Zalatana23, dzięki, ale to taki pierwszy lepszy bardziej dla próby ale jak Wam się podoba to super :)

-- 17 sty 2015, 11:50 --

jest mi non stop zimno ;/

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 sty 2015, 12:51
Witajcie w słoneczną sobotę :papa:

Pogoda cudna, wiosenna. Byłam na spacerze i w sklepie po zapomniane zakupy :D Zrobiłam dość spore koło na spacerze z rękami w kieszeniach, powoli, bez pośpiechu, bo fajnie na dworze.
Teraz nastawiłam obiad i piję drugą kawkę :D Czeka mnie jeszcze odkurzanie.

Zalatana23, to smutne co czytam o Twoim mężu. Spróbuj Mu wyraźnie powiedzieć czego oczekujesz, /czułości, zrozumienia/. Na Twoim miejscu sama przytuliłabym się do Niego i powiedziała, że tego Ci brakuje oraz ciepłych słów. Może mąż tego też oczekuje od Ciebie? Mam nadzieję, że nie burknie i nie odtrąci Twoich czułości..., trzeba próbować, każdy jest łasy na dobre słowo, dotyk, przytulenie.

Spamowa wyspa

przez Arasha 17 sty 2015, 12:56
Płatek nauczył mnie innego sposobu wstawiania avataru :uklon: :uklon: :uklon: teraz mogę szaleć codziennie i zmieniać :105: I efekty wizualno - dymowe także możliwe, co widać po lewej ... ale długo to on się raczej nie ostanie, bo Arasha zmienna istota jest i gdyby nie rozmiar zdjęć, który mnie do tej pory blokował, już dawno bym szalała :yeah:

Kolejny forumowicz napisał mi na pw, że jestem ekscytująca :oops: ciekawe cóż takiego ekscytującego jest we mnie :shock: Chyba tylko moja aseksualność i niektóre poglądy, które głoszę. W każdym razie to miłe :P I wszystko wskazuje na to, że będę miała spośród kogo wybierać osobę towarzyszącą na ślub kuzynki, o ile któryś będzie chętny ... niestety większość mieszka na drugim końcu Polski, ale ostatnio poznałam także jednego ziomka z Cieszyna ... tyle, że nie wiem na razie, jak wygląda, a poza tym ma fobię społeczną, więc nie wiem, czy się zgodzi.

Oto moje poranno - dopołudniowe rozkminki :bezradny:

Aha ... zaraz będę jeszcze głosowała w moim konkursie na Porządnego chłopa ... w końcu organizatorka jestem :angel: A nagrodę już mam przygotowaną :mhm: dowiecie się przed 22 po zamknięciu ankiety.

Pozdrawiam Wam serdecznie :papa:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 17 sty 2015, 13:00
Arasha, piękny avatar tylko że trochę to błyskanie źle na mnie działa... może przez zdiagnozowaną padaczkę tak reaguje ... zdolniacha z
Ciebie, na pewno nie jeden by chciał z Tobą pójść na weselicho :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sty 2015, 14:25
Dzień dobry kochani!!!

Niestety planowac sobie mogę, a życie życiem...Weekend miał byc zupełnie inny, a tu takie atrakcje - młody mi od rana rzyga (już zarzygał dwa łóżka), teraz chwila przerwy, usnął, może przejdzie, bo jak nie, to będę musiała z nim na wieczór jechac do szpitala, bo nawet wody nie przyjmował i ma gorączkę. Jeszcze oczywiście pogoda się skiepściła - szaro i z przerwami pada.
Pożarłam właśnie nerwowo do kawy pasek czekolady. No cóż muszę jakoś wykorzystac to ,że nastąpiła zmiana planów i poskładam pranie, poprasuję, zmienię całą pościel (prześcieradła już się piorą zarzygane), pójdę po ręczniki papierowe, bo całe zużyłam. Taki to jest ekscytujący dzień... :(
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 sty 2015, 15:14
kosmostrada, cześć Kochana, oj, przykre wieści niesiesz dzisiaj. Nigdy nie wiadomo, kiedy życie przyniesie zmianę planów. :(
Kosmo, może Młody złapał grypę żołądkową i stąd te wymioty i gorączka... oby tylko to, to w swoim czasie minie. Żeby się nie odwodnił, skoro nie przyjmuje nawet wody, spróbuj Mu podawać kisiel po łyżeczce, stopniowo. Wiem, że przy anginie Dzieci Bratanka tak rzygały i przy jelitówce, to tylko kisiel trzymał się żołądka i nie zwracały. Poza tym suchary bez cukru. Ale kisiel wiem, że jest dobry.

Masz w takim razie dzień gospodarczy w domu, oby Młodemu szybko minęło!

Sortuj wg