Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 sty 2015, 21:38
amelia83, mam dużo czwórek, dlatego może być problem ze średnią. Gdyby nie to, że wypadam blisko stypendium, to bym machnęła ręką i poszła spać/czytać/grać :papa: A tak to jeszcze pospinam pośladki do niedzieli.

O, jeszcze mogłam panu od psychologii powiedzieć, że mnie przyprawia o kolkę jelitową :lol: bo dzisiaj było co nieco o stresie. Co on dzisiaj takiego durnego powiedział? Że PTSD jest wynikiem długotrwałego stresu? :lol:

-- 16 sty 2015, 20:41 --

zaczarowanaaa napisał(a):witajcie ponownie... widze temat o paleniu... ja raz pale a raz nie pale jak mi się chce... chociaz ostatnio dawno już nie palilam :)

Ja w tej jednej jedynej kwestii w życiu jestem konformistką, palę z palącymi (jeśli częstują, a ostatnio nieczęsto, bo podrożało), a z niepalącymi nie palę. Względy smakowo-dymowo-towarzyskie, bo własne papierosy mi już nie smakują, tylko "Cudzesy".
A sama tylko ordynuję sobie w celach leczniczych, bo nikotyna rozkurczowo na mięśnie gładkie, czyli może mi czasem poratować jelito.
Ostatnio edytowano 16 sty 2015, 21:46 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 16 sty 2015, 21:43
heej :)*

trochę czasu zajęło mi przeczytanie wszystkich postów, codzienne tyle się u Was dzieje :) bardzo miło Was poczytać ;)
dziś mam lepszy nastrój, pogoda była taka wiosenna, słonecznie, cieplutko, śpiewały ptaki, uwielbiam :105: ale uświadomiłam sobie, że czas mnie goni, bo obiecałam sobie popracować nad sobą do wiosny właśnie ;)

jedyny smutek to chora łapka mojej kotki, strasznie ją boli, nie wiem co jej się stało :?
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 16 sty 2015, 21:51
Zosia_89, hej:) przykro mi z powodu kotki.. mam nadzieje że szybko wróci do formy...
Pogoda faktycznie świetna ale to dopiero styczeń do wiosny jeszcze troche trzeba poczekac więc masz jeszcze troszkę czasu na popracowanie ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jasaw 16 sty 2015, 21:53
Arasha, są różne odmiany, mniej i bardziej słodkie, wszystkie bardzo wartościowe i smaczne, moim zdaniem

https://www.youtube.com/watch?v=Da1jaKaKgQU

-- 16 sty 2015, 20:58 --

cyklopka, oczywiście, że fajnie, bo to podnosi nas na duchu, dowartościowuje, nie ma co ukrywać :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 sty 2015, 22:02
Arasha napisał(a): ... zmieniłam avatar i dostałam mdłości :why:

Co się dzieje dlaczego dostałaś mdłości chyba nie prze ze mnie że napisałem o papierosach, co? Co się dzieje? :time:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 sty 2015, 22:10
cyklopka, mój tata od 20 ponad lat rzucił palenie i przezrucił się na 'cudzesy neswoje" :P czasami pali ze mną
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 16 sty 2015, 22:11
amelia83, cudzesy zawsze lepiej smakuja ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 sty 2015, 22:18
jasaw, chyba masz słuszność, że nie chcesz więcej czytać Chmielewskiej... też nie jestem Jej zwolenniczką, ale Lesia kupiłam i poczytam. Słyszałam właśnie, że dobry.

Arasha, tak, granaty je się na surowo, te ziarenka są bardzo soczyste. Można też wycisnąć sok na wyciskarce, ale sama radość ssać te słodko-kwaśne soczyste pesteczki :D

Ja już wykąpana i po kolacji, poszukam czegoś w tv na jakąś godzinkę.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 sty 2015, 22:18
zaczarowanaaa, tak zgadzam się z tym że cudzesy bardziej mi smakowały :P
Ja jakbym umiał palić trzy papierosy dziennie to bym na pewno palił dla relaksu :D

amelia83, palisz :?: :shock:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 sty 2015, 22:19
ja chcę zimę z mrozem i śniegiem :105: Zosia_89, hej :)
zaczarowanaaa, jak się czujesz/ ? chyba niezle, co, ulga w jakimś sensie? :mhm:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Arasha 16 sty 2015, 22:24
JERZY1962 napisał(a):Hej Arasha Ty palisz, no nie chyba, co? :hide:

A skąd ... fajki w ustach nie miałam ... a i tak jestem w takim punkcie, jakim jestem. Ale w końcu nie można mieć wszystkich możliwych nałogów ... ja już mam ... uzależnienie od benzo, od forum, od późnego chodzenia spać i od kompulsywnego objadania się :hide: Wystarczy na jedną osobę :!: ... aha i od przepisywania wykładów :lol: :lol: :lol:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 sty 2015, 22:29
Arasha, to dlaczego Cię wzieło na taki awatar z dymkiem? Nie wiem :bezradny:
Ja też mam swoje nałogi, dzisiaj całą czekoladę z orzechami zeżarłem i jeszcze bym więcej zjadł na pewno tylko że nie miałem. Dobrze że to nie jest codziennie tylko od czasu do czasu.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sty 2015, 22:29
I 2 kolejne odcinki zaliczone i niestety pożarte herbatniki, a miałam sobie odmówic, ale jak leżą na stole to jak się powstrzymac? :time: Muszę jutro je spalic...

Arasha, tak jak Mirunia granata pożeram na surowo, nierzadko z pestkami...
Ja coś nie mogę się przekonac do twojego avatara. Nie wiem, nie wiem.... Może mi przejdzie, bo w końcu też się przyzwyczajałam do zmian, które robi cyklopka, a teraz wręcz czekam na następny. W końcu to jest wirtualna rzeczywistośc i każdy może wyglądac codziennie inaczej...

jasaw, naprawdę wielce mnie uradowałaś, że tak dobrze się dziś czujesz!!!

cyklopka, a sama robisz sobie notesy?

A co do palenia - och jak lubię, zwłaszcza rano, gdy jeszcze wszyscy śpią , a ja idę na dymka z kawusią i myślę, myślę...

-- 16 sty 2015, 22:32 --

JERZY1962, Czekoladożerco, to chociaż magnez sobie wyrównałeś, a moje głupie herbatniki nie mają w sobie nic na plus :hide:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 sty 2015, 22:32
JERZY1962, chciałabym palic 3 dziennie średnio mam pake na 2 dni, pale cienkie ;)
M. Luther King

Sortuj wg