Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sty 2015, 17:32
zaczarowanaaa, okropne to jest co? Jakoś zaczynam sądzic, że niestety, ale jednak nastąpiły jakieś nieodwracalne zmiany w mózgu z powodu depresji i głębokich lęków.Od października przecież funkcjonuję i nie zauważyłam, ażeby to się cofało... :(
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 16 sty 2015, 17:33
kosmostrada, jest okropne ale miejmy nadzieje ze odwracalne :)

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 sty 2015, 18:05
zaczarowanaaa, witaj i czuj się u nas dobrze :papa:

Witam ponownie :papa:

Czuję nareszcie weekend :great: Po pracy poszłam od razu do kauflandu zrobić większe zakupy, żeby jutro nie biegać /nie lubię tłoku przy sobocie/.
Przytachałam dwie olbrzymie torby zakupów na piechotę... spociłam się jak mysz, calutkie plecy mokre... oj ja głupia :hide: :time:
Teraz odpoczywam po obiedzie i po tym dźwiganiu... to nie na mój kręgosłup takie "mocarzenie".
Jutro w takim razie, jeśli wyjdę, to tylko na spacer dla relaksu i zdrowia. Teraz też włączyłam pranie, będę miała z głowy :roll:

Dziury w pamięci również mam, ale /jak widzę na przykładzie w pracy/ coraz mniejsze. Szybciej ogarniam teraz sprawy, niż przed braniem esci. Nawet koleżanka liczy na moją pamięć, "ciebie zapytam, bo na pewno wiesz i pamiętasz". Zaskoczyła mnie :shock: ale fakt, pamiętałam.
Tak, że nie martwcie się Dziewczynki, powoli zaczynają się łatać te dziurska i refleks lepszy. Chociaż... każdy dzień jest inny i bywa różnie :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sty 2015, 18:12
mirunia, Cześc Słonko! A to żeś się natachała! Niedobrze, bo wiem jak robię duże zakupy i tylko muszę je przynieśc do i z samochodu, to już mój kręgosłup się buntuje. Jeden plus, że masz z głowy i pewnie wszystko kupiłaś i nie będziesz latac do sklepu po kilka razy, bo np. śmietany zapomniałaś kupic ( jak to ja latam jak głupek, dobrze, że spożywczak mam w kapciach). A jak się w weekend dopieścisz, jakieś pyszności w planach?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 sty 2015, 18:23
kosmostrada, :mrgreen: :mrgreen: a żebyś wiedziała, że śmietany nie kupiłam :time: czyli jutro w kapciach do sklepiku :mrgreen:

No otachałam się, aż mi się rączki od reklamówek wcisnęły w dłonie. :evil:

Jutro pichcę medaliony z indyka z warzywami. Kupiłam takie ładne kawałki indyka - pn. medaliony i zrobię ucztę drobiową. Nie wiem jeszcze jaką zupę, może pomidorówkę /dawno robiłam/, więc śmietana potrzebna :D

A Ty Kochana co planujesz na jutrzejszy i niedzielny obiad i w ogóle jakie plany na weekend?

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 16 sty 2015, 18:43
zaczarowanaaa witaj :papa:
mirunia ja niestety będę musiała jutro stoczyć walkę z tłumami i kolejkami. Nie chce mi się już dzisiaj wychodzić. Wciągnęłam się w tą książkę o nietoksycznym rodzicielstwie i już prawie 100 stron przeczytałam :shock:
Teraz kolejna herbatka i pogaduchy z Wami ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sty 2015, 18:46
mirunia, z tą śmietaną to śmiech, jak cię wyczułam :lol: Będziesz jutro na spacerku, to kupisz. Lubię medaliony z indyka :105:

Ja jutro robię mielone z pieczarkami i marchewką w środku, muszę teraz nieźle kombinowac, bo młody ma założony już dół aparatu na zęby i nic twardego gryźc nie może. A w niedzielę może gdzieś na mieście zjemy, cobym miała prawdziwy luz.
W weekend coś tam w domu porobię, na pewno rodzinnie pokombinujemy, mam pomysł na biżu, więc jak będzie światło to porobię, poczytam, ot standartowo o tej porze roku. No na sanki nie pójdziemy, szybciej na rower. :D
A ty masz jakiś mega plan weekendowy?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sty 2015, 18:51
kosmostrada, Kochana :********* polecam Tobie ksiazki Richarda Paula Evansa , ja czytalam kilka i kazda mi sie bardzo podoba .

http://lubimyczytac.pl/autor/24483/richard-paul-evans

mirunia, :********* to pysznosci na weekend pichcisz :105: :105: :105:
Oby bylo jutro tak samo pieknie jak dzis.

Ja musialam odpoczac po pracy , zjadlam i czekam na siostre bo ma wpasc .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sty 2015, 18:51
Zalatana23, Oj nie zazdroszczę zakupów w sobotę... Też już herbatkę zaliczyłam ;)

Idę z młodym do empiku, bo tak się wkurzyłam na siebie tą dzisiejszą biblioteką, że chodzi za mną niespełnienie książkowe. Zapewne w empiku też jak tłumok stanę, ale przynajmniej się przejdziemy.

-- 16 sty 2015, 18:54 --

platek rozy, Dzięki Plateczku, zobaczę może coś niedrogo będzie jego w empiku, tylko muszę zapisac, bo przecież zaraz zapomnę to nazwisko :time:
O to miły wieczór ci się zapowiada!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sty 2015, 18:55
kosmostrada, a super pisze , o relacjach miedzyludzkich , takie ksiazki z przekazem do przemyslen i mega wciagajace:)

-- 16 sty 2015, 18:58 --

Obrazek Zrobilam na zamowienie :) Podobaja sie WAm?
Opal, z krysztalkami i przekladki w kolorze srebrnym.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 16 sty 2015, 19:02
platek rozy, podobają się bardzo

jestem strasznie smutna i zmęczona

Spamowa wyspa

przez Arasha 16 sty 2015, 19:05
Hej wszystkim :papa:

zaczarowanaaa, czemu jesteś smutna i zmęczona ? I co miało znaczyć ... tęskniliście za mną ? To Twoja kolejna odsłona na nerwicy ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sty 2015, 19:06
platek rozy, jak zwykle fajniaste Plateczkowa! :brawo: Ja zrobiłam sobie z opala bransoletkę, super kamulec, ładnie w nim gra światło.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sty 2015, 19:07
kosmostrada, cudne sa te kamyki :105: pokaz bransolke :uklon: :uklon: :uklon:

Sortuj wg