Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 sty 2015, 15:00
Witajcie wiosną :papa:

U mnie też wiosna na całego, słońce jak balia na niebie, a ja siedzę w pracy i podziwiam przez okno. Od dwóch dni nie świece światła w pracy, tak widno.
Super pogoda, oby w weekend tak dopisała.

kosmostrada, następnym razem pójdziesz do biblioteki z kartką i weźmiesz nie na chybił trafił :D skleroza bywa upierdliwa, bo się trzeba nalatać... znam to :D
A poza tym masz fajny dzionek, spacerek, luz i wiatr z głowy... lubię dni wolne co jakiś czas.

Niedługo tez pakuję się do domu, to jeszcze zaliczę słońce i wiosenne powietrze :great: Mogłoby już zimy nie być!
Miłego popołudnia.

cyklopka, PannaNatalia, witajcie Dziewczynki :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 16 sty 2015, 15:01
chocovanilla, trzymaj się kochana,ja też trzymam za Was kciuki :)za Ciebie i córkę
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 16 sty 2015, 15:02
mirunia, też jestem za żeby już zimy nie było:) jest cudownie:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 16 sty 2015, 15:03
mirunia, hej :papa:
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 16 sty 2015, 15:04
PannaNatalia, dzięki :) bedziemy się trzymać :)

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 sty 2015, 15:14
helloo Zalatana23, tak, za tydzień 23ego mam konsultacje z psychiatra i terapeuta
i zaczynałabym 9marca
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Cognac 16 sty 2015, 15:23
Hej,dawno Was nie widziałam:)

Trzymajcie kciuki za mnie, szukam nowej roboty... W tej się wypaliłam, krzyczę na ludzi :( :( Dlaczego ja mam taką krótką cierpliwość do niektórych osób, no dlaczego :( Najgorsze, co może być, to brak kontroli nad sobą (to się tyczy większości zaburzeń...)
Samotność to nie stan. To cecha...

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 16 sty 2015, 15:28
Cognac, trzymam kciuki :) u mnie też jest czasami ciężko z cierpliwością,łatwo się denerwuję,zwłaszcza jak coś idzie nie po mojej myśli

Spamowa wyspa

przez Enii 16 sty 2015, 15:31
amelia83, super że zalatwiłas , tylko ten marzec.

chocovanilla, najwazniejsze że zrobilas krok do przodu :great:
Cognac, ja tez sie rozglądam bo mam dośc w swojej
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 sty 2015, 15:57
Enii, joo, myślałam, że wcześniej, w lutym
ale to najbliższy termin jest :bezradny: nic nie zrobie
btw byłam na kawce latte amaretto :105: i z tej terapii to zadzwonili, oddzwonili jak byłam na mieście, nie spodziewałam się, ze oddzwonią i nie zapytałam o to co chciałam...ale trudno..zapytam na konsultacji ;)
Cognac, :great:

chocovanilla, ściskam, a niee doczytałam, gdzie on się spakował niby? wyprowadza się? :****

-- 16 sty 2015, 15:02 --

Zebrec, ja ładnie piszę, :D i się nudze, przyślij zeszyty :P PannaNatalia, panna Natalia nie jest dziewczyną..hmmm :mrgreen: różne rzeczy się dzieja
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 16 sty 2015, 16:07
amelia to super :great: Luty krótki, szybko minie :great: ;)
chocovanilla podbijam pytanie amelii - gdzie się pakował? Wyszłaś po swoje szczęście, czyli co???
kosmostrada :-*** U mnie też wiosna, ciepło i słonecznie. Również zaliczyłam dzisiaj bibliotekę, wypożyczyłam obie "gry i zabawy małżeńskie i pozamałżeńkie" Grocholi, oraz "Nietoksyczne rodzicielstwo" - takie dwa wnioski po terapii...
W sumie szukałam Magnolii o której pisał płatek ale nie było.
Młody dziś do wieczora u kolegi, ja ogarnęłam mieszkanie, powiesiłam i nastawiłam kolejne pranie i zaraz zabieram się do lektury ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sty 2015, 16:15
Hey Kochani:********* :papa: :papa: :papa:

Wlasnie weszlam do domu , bylam dzis u Madzi i bylysmy na spacerkuz racji wspanialej pogody :105: po pracy zaliczylam biblioteke i biedrone a teraz wpadlam i bede szykowala obiadek ---- dzis pierozki ruskie z przysmaozona cebulka i kefir .

Zalatana23, :******** czytalam jeszcze Grocholi razem z Wisniewskim tylko nie tym pisarzem a terapeuta "Zwiazki i rozwiazki milosne" ---- bardzo ciekawe takze polecam.

amlia83 Kochanie ciesze sie ze sprawa z terapia rusza do przodu:******** :great: :great: :great: :great: :great:
Dam znaka Slonce jak tylko chwile odsapne i zjem.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 16 sty 2015, 16:20
płatku :-******
Ta książka to chyba kontynuacja tej o której piszesz. Tą też napisali razem.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sty 2015, 16:22
Zalatana23, a to mozliwe , musze sprawdzic jak bede w naukowej :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg