Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 sty 2015, 10:27
PannaNatalia, oby przeszlo :)
Jak wizyta u lekarza?

chocovanilla, pierwszy krok to na pewno to zebys znalazla prace i byla finansowo niezalezna.
Wtedy on tez na dupie ciut siadze bo nie bedziesz calkiem na niego zdana.
A dwa skoro firma jest na Ciebie to zawsze mozesz oglosic upadlosc i ja zlicytuja a Ty sie od meza uwolnisz.
Zawsze sa rozwiazania tylko trzeba wreszcie je dostrzec i nad nimiz aczac pracowac ! caly czas robisz zsiebie ofiare i on Cie tak traktuje .
W dodatku te telefony , esemski z inna , cos mi sie wydaje a nawet jestem pewna ze romans ma na boku .
Bo juz by tak facet eski pisal do dziewczyny jakby z nia go nic erotycznego nie laczylo , czy by go nie pociagala w jakis sposob. Otrzasnij sie wreszcie kobieto!

Witajcie Wszyscy :*******

Milego dnia Wam zycze i pedze do Madzi.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 14 sty 2015, 11:15
platek rozy, pewnie masz racje... sporo myślałam na ten temat... mam juz pewien plan ale wymaga czasu i cierpliwości:) dam radę ;)!!!!!!!!!!!!!!!!

-- 14 sty 2015, 11:30 --

cos źle się czułam jakoś sennie i w głowie mi się kręciło zrobiłam sobie kawe i ciut lepiej teraz nie tknęło żeby ciśnienie sobie zmierzyc a tam 99/59 pewnie dlatego mi tak kiepsko...

-- 14 sty 2015, 13:21 --

tak mi źle a tutaj takie pustki dzisiaj :(

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 14 sty 2015, 13:39
dzień dobry wszystkim :*

jak się dziś czujecie? pogoda za oknem jest piękna, czuję się jakby powoli przychodziła wiosna.
Wczoraj trochę się posypałam (nie w tym wątku), martwię się trochę o przyszłość, zaczynałam ją widzieć w kolorowych barwach, ale chyba za wcześnie.
Boże jak ja się zmieniłam przez kilka ostatnich lat :(

całuję Was gorąco i pędzę na terapię :papa:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 sty 2015, 13:45
Hejka ;)

Miłego dzionka wszystkim życzę :great:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 14 sty 2015, 14:04
platek rozy,W sumie to nijak..pogadałam z psychiatrą(bardzo miła kobieta,nie to co moja terapeutka)leków mi nie zmieniła więc wszystko po staremu. chocovanilla, Mi też dziś jakoś słabo... Zosia_89,Ja też jeszcze kilka dni temu myślałam,że wszystko już zacznie się układać ale nie ma tak dobrze..
JERZY1962, Hej,wzajemnie :)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 14 sty 2015, 14:17
PannaNatalia, ja znalazłam w samochodzie małą gałązkę asparagusa plumosusa... pytam skąd to a mąż kawałek krzaka... problem w tym ze ta paprotka nie rosnie u nas w zimie to po pierwsze a po drugie to dodaje sie do dekoracji kwiatow w kwiaciarni... podejrzewam ze platek ma racje i moj maz ma kogos w koncu skad moza wracac o polnocy?? jakie sprawy zalatwia sie tak pozno?

-- 14 sty 2015, 14:18 --

do tego te hasła, tajemnice, codzienne wybielania zebow...

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 14 sty 2015, 14:41
chocovanilla,szczerze mówiąc to nie widzę innej opcji niż zdrada...To nie jest normalne żeby zakładać wszędzie hasła,on musi coś ukrywać

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 14 sty 2015, 14:43
chyba zwariuje...

-- 14 sty 2015, 14:47 --

musze ruszyc dupsko i zaczac sie szykowac bo po mala trzeba jechac...

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 14 sty 2015, 14:49
chocovanilla,ja miałam jakiś czas temu chłopaka,byliśmy razem dwa lata(pół roku mieszkaliśmy razem).Zdradzał mnie(oczywiście się wypierał),chował telefon jak byliśmy razem,nie chciał wstawić wspólnego zdjęcia na portal społecznościowy(wiem to głupie)jak ktoś zdzwonił to albo nie odbierał albo wychodził.Jak był u siebie w domu to nigdy nie mogłam się do niego dodzwonić bo zawsze był zajęty albo nie słyszał.W końcu nie miałam już na to wszystko siły i dorwałam jego hasło jeszcze wtedy na nk...i okazało się,że przez te całe 2lata spotykał się ze swoją byłą i to w dziwnych miejscach np.na budowie gdzie pracował(nocował tam często bo było daleko od jego miejsca zamieszkania)i ja też raz tam byłam i wiem,że nie było warunków żeby spali odddzielnie.Faceci,którzy chcą zdradzić są wstanie wymyślić różne rzeczy...

-- 14 sty 2015, 13:50 --

chocovanilla, przemyśl to sobie na spokojnie i może spróbuj z nim pogadać szczerze

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 14 sty 2015, 14:58
PannaNatalia, jestesmy razem 8 lat... jest moim mężem, nigdy nie podejrzewałabym go o to... ale nie układa się i w ogóle ... chyba mu nie zależy na mnie gdyby bylo inaczej nie był by taki podły... już mam dosyć tego wszystkiego:( szukam w sobie siłę... czasem mi się udaje ale są i te ciężkie chwile.... w sobote rano pogrzeb jego dziadka on nie idzie bo w firmie ma zamówienie... nie wiem co ja mam robić....

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 14 sty 2015, 15:05
chocovanilla,a może on ma jakiś problem o którym nie chce Ci powiedzieć?Ja już sama nie wiem...dziwne,że nie może nic zrobić żeby pójść na pogrzeb dziadka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 14 sty 2015, 15:09
sama juz nie wiem... akurat w tym dniu mamy w firmie 2 umowy do zrealizowania w roznych miejscach...

-- 14 sty 2015, 15:20 --

lecę po małą do przedszkola..

Spamowa wyspa

przez jasaw 14 sty 2015, 15:30
Witam całą SPAMOWĄ!
chocovanilla, to wszystko nie wygląda dobrze, ale pewności nie masz...
Ja, będąc na Twoim miejscu, zastanowiłabym się, czy chcę być z Nim, czy Go kocham? Zastanawiałaś się nad tym?
Zapytałabym Go, czy widzi Waszą wspólną przyszłość, czy to wszystko jest już fikcją, czymś nie do uratowania. Wiem, że nie jest Ci łatwo, ale przede wszystkim trzeba uświadomić sobie, czego ja chcę?
Jeśli nadal Ci zależy, zapytaj Go, czego oczekuje od Ciebie, itd...
My możemy sobie teoretyzować, ale to Twoje życie, to muszą być Twoje przemyslenia i decyzje.
Jeśli człowiek czegoś bardzo chce, naprawdę może wiele zdziałać...
Nie załamuj się, dbaj o siebie, bo masz prawo do szczęścia i spokoju, tak jak każdy człowiek... :!:

-- 14 sty 2015, 14:33 --

Musiałam odwołać wizytę u gina, bo nie czuję się dobrze, nie chcę by coś gorszego się przyplątało.
Noc znowu nieprzespana, jestem zmęczona tym...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 14 sty 2015, 15:37
cześć kochani!!
mnie siostra wyciągnęła z domu, zebym z nią pojechała pozałatwiać parę spraw, nie wzięłam benzo i lepiej dałam sobie radę byłam bardziej rozmowna i kumata...a nie przyćpana...
jasaw, mądrze bardzo mówisz...jak zwykle :**
chocovanilla, wiem, że ci ciężko <tulam>

-- 14 sty 2015, 14:51 --

https://www.youtube.com/watch?v=vdu1A4QMXyI

duet kasi nosowskiej z Dawidem podsiadło z wczorajszej gali paszportów polityki :105:
wcinam naleśniki ze szpinakiem
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg