Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez murphy 14 sty 2015, 00:25
Treść recepty nie, tylko dane lekarza.
Jeżeli masz wątpliwości – mów prawdę.

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 14 sty 2015, 00:26
Argish, nie przeczę łatwo nie jest... jego sprawa. .. swoim zachowaniem robi mi przysługę. .. pokazuje że nie jest wart ani jednej łzy

-- 14 sty 2015, 00:27 --

To wpisz sobie sam... nie dasz rady?

Spamowa wyspa

przez murphy 14 sty 2015, 00:28
Z tego co czytałem to nie mogę nic dopisywać do recepty, tak samo w aptece mogą zrobić tylko drobne poprawki. Resztę powinien poprawiać lekarz.
Nie chce mieć prze to jeszcze problemów
Jeżeli masz wątpliwości – mów prawdę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 14 sty 2015, 00:30
Aha... to nie wiem...

-- 14 sty 2015, 00:36 --

Napisałam czy zawozi jutro dziecko do przedszkola a on zadowolony pisze ze tak ze zaraz będzie i czy mam ochotę na hamburgera. .. po prostu coś mnie trafia.. ja się martwię gadam na temat transportu a on zero powagi

Spamowa wyspa

przez Arasha 14 sty 2015, 01:35
murphy, właśnie ... biorą ciężką kasę za parę minut wizyty, ale namiarów do siebie podać nie chcą. Ja akurat trafiłam 2 razy na lekarzy, którzy kazali mi wręcz na początku leczenia dzwonić codziennie i zdawać relację, jak się czuję. Ale lekarz lekarzowi nierówny :bezradny:
Ja bym na Twoim miejscu poszła na kolejną umówioną wizytę, domagała się przepisania recepty, ale nie płaciła po raz drugi, bo i za co :roll: Tylko wiem, że teraz jesteś w kropce i nie wiesz, co masz zrobić ... A nie masz możliwości dostania się do jakiegoś innego specjalisty, np. na nfz ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Prakseda 14 sty 2015, 01:37
Hej :papa:

Spamowa wyspa

przez Arasha 14 sty 2015, 01:39
Prakseda, hej :papa:

A tu wszyscy śpią ... ja się właśnie zbieram :zzz: Strasznie późno wpadasz na forum ...

Oglądałaś już sobie kandydatów i kandydatki do konkursów szeroko pojętej piękności :105: ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Prakseda 14 sty 2015, 01:48
Arashka :papa:
Booo... Ja jestem taki Nocny Marek. Co do naszych Misów i Misterów to lukałam, lukałam :105:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 sty 2015, 02:27
chocovanilla, w sumie moja kuzynka jest w takiej sytuacji, że mąż jej robi fochy, wyprowadza się do rodziców, nie zawsze daje na rachunki. Z tego co rozmawiałyśmy ostatnio, to powiedziała, że będzie szukać jakiejś pracy jak młodsze dziecko będzie już na stałe w przedszkolu, bo na razie chodzi tylko na takie zajęcia na parę godzin.
Wszyscy ci tu lekką ręką się każą rozwieść, a ja świetnie wiem, jak to jest być za przeproszeniem udupionym przez rodzinę, kiedy się na prawdę nie ma pola do manewru. Długotrwałe życie w takim stresie. Ale sądzę, że z czasem zobaczysz inne możliwości.

No, opracowałam sobie materiały do sprawdzianu z antybiotyków, już przymulam, ale mam ochotę jeszcze robić rzeczy. Mam śmieszną książkę. I złotą nić do wyszywania.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 14 sty 2015, 03:00
Nareszcie mam chwilę aby poczytać, co napisaliście. Spokojnej nocy wszystkim! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Infinity 14 sty 2015, 05:43
Witam
Nie śpię od 2.30, a zasnęłam coś około 22 :evil: Zgrywunio jest niewyraźny. Wieczorem nie mógł spać. Ciężko oddychał, często wychodził na dwór, w końcu otworzyłam okno usiadłam obok niego na podłodze tzn. ja na podłodze, on na materacu i go uspokajałam, po jakiś czasie twardo zasnął.
Miałam je dziś odrobaczać, a teraz się boję czy nie ma gorączki a co za tym idzie jest osłabiony. Nie pytałam się weta bo nie miałam takiej sytuacji.

Co do bezsenności to oby to był ostatni dzień. Jutro nie muszę wstać o 6, więc wezmę mirtę. Boli mnie głowa bo wciągu dwóch nocy przespałam nawet nie tyle godzin co czasem wciągu jednej.

-- 14 sty 2015, 05:19 --

Spróbuje jeszcze przysnąć. Dobra i godzina, a jak więcej i nie pojadę to też się świat nie zawali. Trudno, w takim stanie nie dam rady funkcjonować.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 14 sty 2015, 08:38
Dzień dobry kochani! Miałam dziś straszny sen,od kiedy się obudziłam cały czas czuję niepokój :( Spokojnego Dnia!
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Infinity 14 sty 2015, 09:02
Jadę ale czuje że to szaleństwo. Fatalnie się czuję. Mam duszności, słabo się robi, do tego źle się czuję wśród ludzi. Odlecę. Pewnie skończy się pobytem w psychiatryku.

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 14 sty 2015, 10:00
Ja juz nie mam siły do takich nerwów. .. wiem ze jest źle i niepotrzebnie ciągle o tym myślę... musze się jakoś wyluzować. ..

-- 14 sty 2015, 10:02 --

A tak w ogóle to witajcie:) u mnie dalszy ciąg armina:/ Teraz Relax w wannie a potem nie wiem...

Sortuj wg