Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 13 sty 2015, 19:00
Witajcie :papa:
Widzę że bezsenność na tapecie ;)
Ja akurat dzisiaj spałam jak suseł, ale tylko dlatego, że poprzednią noc całą się wierciłam, kręciłam :bezradny:
Poza tym dziś kolejny dobry dzień.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 sty 2015, 19:07
Infinity, :D kłopoty z zapamiętaniem? to rób listę zakupów. Jak mam większe zrobić to piszę :D
Jeśli to był nasenny estazolam, to wcale nie taki łagodny, też go brałam po połówce w ubiegłym roku przez jakiś miesiąc :bezradny:

Arasha, wpadłam na szybko do rossmana mając w głowie tylko te najpotrzebniejsze zakupy i pakowałam do wiadomych półek i do kasy. Nie bardzo miałam czas pochodzić i porozglądać się. Też używam podstawowych kosmetyków, używam jeszcze balsamów do ciała i kremów do rąk i stóp. Paznokcie maluję tylko okazyjnie, kiedyś robiłam to na co dzień.

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 sty 2015, 19:20
hejka Kochani
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Infinity 13 sty 2015, 19:20
mirunia, czasem piszę, ale rzadko. Raz pamiętam mama zrobiła listę co potrzebuję, którą zapomniałam zabrać i co najgorsze w zwykłym sklepie, nie samoobsługowym, stałam dumałam aby wszystko sobie przypomnieć, a tu na złość jeszcze kumpel mnie zagaduje.Nie znoszę miejscowego sklepu i przeżyłam nie mały stres, w sumie to był pierwszy raz po długiej przerwie kiedy tam robiłam zakupy.

Spamowa wyspa

przez Infinity 13 sty 2015, 19:30
amelia83, cześć. Szkoda, że się mijamy. Napaliłam w piecu i idę odsapnąć. Dosyć sporo dziś spędziłam przy lampy czy tele i choć milo się rozmawia, przynajmniej mi, to należałoby się oderwać oprócz tego że mało co spałam.

Pewnie mnie już dziś nie będzie ( oby) więc do jutra. Niestety jutro też planuję wyjazd. Muszę jechać odebrać ksero karty choroby, a że to ponad 70 km, to wrócę późno.

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 sty 2015, 19:38
Infinity, :** trzymkaj się , smsek jak coś
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 13 sty 2015, 19:45
Witam Was..
byłam dziś u psychiatry
dostałam nowy lek clopixol
nie chce tej trucizny brać
kolejna
czuje sie w ogóle tragicznie coś
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 13 sty 2015, 19:45
Tez zrobiłam ten trening z mel B:)

Spamowa wyspa

przez Arasha 13 sty 2015, 19:49
chocovanilla, muszę, niestety. 3 lata temu wyszła mi nietolerancja na gluten podczas gastroskopii :bezradny: Ja tam dobrowolnie żadnych diet nie stosuję, a i tej nie tak bardzo rygorystycznie, bo czasem się skuszę na ciastka, w których jest mało ciasta typu sernik, makowiec ( ale nie taki zawijany ) czy eklery :hide: Silnej woli brak. Ale nie mam jakichś większych objawów, chociaż istnieje hipoteza, że jedną z przyczyn depresji jest właśnie nietolerancja glutenu u ludzi, którzy o tym nawet nie wiedzą ...

-- 13 sty 2015, 18:52 --

amelia83, witaj kochana :* Śliczny avek :105:

mirunia, a no i krem do rąk, obowiązkowo, zapomniałam :time: Ja się bez kremu nigdzie nie ruszam ... mam taki malutki specjalnie do torebki, bo ja lubię mieć śliskie łapy / bez skojarzeń :mrgreen: :nono: / ... niestety moje długopisy lubią już zdecydowanie mniej :bezradny:

-- 13 sty 2015, 18:54 --

Ahma, pisz częściej, co u Ciebie ;) Nie zaniedbuj nas :nono: Strasznie dużo tych leków masz, to fakt.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 sty 2015, 19:58
Dobry wieczór moi drodzy!
No i ten dzień za mną, jak dobrze... Miałam jeszcze nastawic pranie, ale w cholerę, nic nie robię, poluzuję się trochę.
Tak jak Platek przewidziała, po terapii trochę humor mi się poprawił (wpadłam tam podminowana i wściekła na siebie) T.powiedziała, że jestem niecierpliwa i od następnego spotkania popracujemy nad metodą małych kroczków. No i fajnie, może ruszę do przodu.
Na rehabilitacji trochę wycisku, mogę miec zakwasy jutro. ;)
W pracy też fajnie, więc dlaczego tak strasznie się stresuję takimi dniami, zwłaszcza że dziac się musi, inaczej zupełna kaplica...
Ostatnio edytowano 13 sty 2015, 20:00 przez kosmostrada, łącznie edytowano 1 raz
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 13 sty 2015, 19:59
Arasha, no własnie za dużo.. ale haloperidol odstawiony, clopixol raczej też
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 13 sty 2015, 20:11
Ahma odstawiasz sobie sama?
Ja już żyję przyszłym tygodniem. Kończę terapię. Podobno po grupowej zaleca się 6tyg przerwy, tylko nie wiem czy wytrzymam i że przez ten czas zmarnuję to co udało mi się wypracować i osiągnąć. Rozglądam się teraz za indywidualną na NFZ. Wczoraj na oddziale zaczęła nowa grupa. Pełen komplet. Sami młodzi ludzie...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 13 sty 2015, 20:15
Zalatana23, tak sama, lekarka nie chce mi odstawić leków
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 sty 2015, 20:18
Zalatana23, hejkA, ile czasu jesteś w terapii grupowej? czy to na nfz oddział dzienny? jak się tam czujesz? pytam bo sama jestem przed podjęciem grupowej na oddziale dziennym
Arasha, dzięki :*
tez mam rozkaz zrobienia badań tarczycy, bo robie je od roku :oops:

-- 13 sty 2015, 19:20 --

Ahma, Aśka, co Ty wyprawiasz znowu!!!!!!!!!!! mało ci szpitali i olewania sobie brania leków, rad i próśb??????? sama odstawiasz?!!! który to raz???????
M. Luther King

Sortuj wg