Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Argish 11 sty 2015, 21:22
acherontia-styx, też tak myślę, a ludzie sie stresują znowu :roll:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Spamowa wyspa

przez Zebrec 11 sty 2015, 21:22
acherontia-styx, dlatego ja już nie wnikam w jego posty. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 11 sty 2015, 21:24
wieslawpas napisał(a):amelia83, przeciez ty znakomicie sie czujesz

jasne, a skąd niby wiesz..ze ja się świetnie czuję...ostatnio dużo w życiu...przeszłam , może chcesz się zamienić ze mną, co ?????
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez magnolia84 11 sty 2015, 21:25
Wiesław, obrałeś złą strategię. Teraz Twoje skargi i żale będą puszczane mimo uszu i jak będziesz naprawdę w potrzebie, ktoś pomyśli, że znowu szukasz atencji... Nie tędy droga...
magnolia84

Spamowa wyspa

przez khaleesi 11 sty 2015, 21:26
acherontia-styx, nie zostaniesz zlinczowana bo przyszlo i mi logiczne racjonalne myslenie i bylam wsciekla jaka ja naiwna jestem. tylko czy na naiwność jakis lek jest.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez Zebrec 11 sty 2015, 21:27
magnolia84, dokładnie.

Wiesław, zamiast docenić, że wszyscy chcą Ci pomóc i się martwią, to wypisujesz takie bzdury, że szkoda gadać.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 sty 2015, 21:27
mirunia, Widzę, że też się dziś załapałaś na interpersonalną rozrywkę. Mnie chociaż koleżanka telefonicznie uprzedziła, że zaraz będzie, więc miałam czas wylec spod koca i sprawdzic, jak wyglądam i jak wygląda duży pokój, no i elegancko wyrzucic z niego mensza :D Nie miałam coprawda co podac do kawki, bo wszystko przez chłopaków wyżarte, ale na całe szczęście kumpelka na diecie ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez veni_vidi_vici_80 11 sty 2015, 21:27
wieslawpas, po cholerę czekać na budzik?
Ludzie, nie dajcie się znowu wkręcić. Jak ktoś chcę strzelić samobója, to robi to po cichu, a nie ogłasza to wszem i wobec na forum. Mało tego, najczęściej udaje się przed rodziną, że czuje się dobrze, jest poprawa, żeby nikt nie nabrał podejrzeń i nie przeszkodził.
Takie deklaracje, to chęć wzbudzenia zainteresowania, tylko że to chore. Szkoda mi tylko ludków na forum, którzy naprawdę to przeżywają i nie przesypiają później nocy.
Bywałem tu dawniej jako Luki_Nerwusik... Luki_is_Back...

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 11 sty 2015, 21:28
Ludzie! przestańcie się stresować! Osoba, która ma poważne zamiary samobójcze nie obwieszcza tego całemu światu. A już na pewno, na przykładzie Wiesława, po przegapieniu wyznaczonej godziny, nie wyznacza sobie następnej "godziny 0", tylko jak sądze wisi jej to czy jest to noc czy środek dnia.
Ewidentna próba zwrócenia na siebie uwagi i być może wołanie o pomoc, tylko co to za wołanie o pomoc skoro się tej pomocy nie chce przyjąć.

-- 11 sty 2015, 20:29 --

A tak poza tym o ile się nie mylę pisanie na forum o zamiarach samobójczych/sposobach na popełnienie samobójstwa jest zabronione.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 sty 2015, 21:29
wieslawpas, nie tylko mam takie tematy ale zycie sie toczy dalej czy jestem chora czy nie jestem , i tez miewalam i miewqam mysli samobojcze ale chodze na terapie i staram sie wyjsc z mojej choroby.
Jeszcze kilka dni temu tez bardzo zle sie czulam , mialam caly czas lęki , wiec nie mow ze Ty masz najgorzej bo nie wiesz jak kazdy z nas sie czuje . to ze nie pisze w kolo tylko o nerwicy nie znaczy ze nie cierpie!

I nie bede w kolo pisala tylko o tym bo to najprostsza droga do tego zeby nigdy sie nie wyleczyc. Ja nie zyje nerwica a zyje i funkcjonuje mimo niej !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez tosia_j 11 sty 2015, 21:30
Pisanie pomaga Wieskowi rozladowac troche napiecie. I tego sie trzymajmy
outsider

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 11 sty 2015, 21:32
tosia_j, ale niech nie pisze takich rzeczy bo ludzie tutaj się stresują niepotrzebnie.
Każdy ma prawo źle się czuć i wylać żale na forum, ale bez przesady.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 11 sty 2015, 21:32
Argish, dwa i pol roku terapii po dwa spotkania w tygodniu. terapia grupowa z mna, wyprobowane 4 leki coaxil, solian, wenla, citbax. Najgrosze jest to ze to napiecie zlapalo mnie 7 stycznia gwaltownie, i bez wczesniejszych objawow.

Spamowa wyspa

przez amelia83 11 sty 2015, 21:33
ja wpadłam tu wczoraj na chwile, widziałam tylko post wiesia z tym testamentem i teraz od pół godz jestem i nie jestem w temacie co się działo przez ten czas.....
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg