Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 sty 2015, 18:59
Maggda92, dziekuje :smile: :********

Chyba sobie cos poczytac pojde , wody nie mam znow od poludnia :bezradny: :bezradny: nastepna rura pekla i zas robia i robia ...
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 sty 2015, 18:59
wieslawpas, cześć! Ale widzisz wszyscy tu cię wspieramy i wierzymy, że można się czuć inaczej.

JERZY1962, cześć!

Maggda92, kiedyś lubiłam wysiłek fizyczny i muzykę, tak że może to być jakaś Droga, jest to jeden z pierwotnych sposobów uzewnętrzniania emocji. W tym miesiącu mam jeszcze warsztaty wokalne, a potem zdecyduję. Mam mocny spadek kondycji po lekach i to miałoby Mi pomóc.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 sty 2015, 19:03
wieslawpas, Wiesiu, zrób sobie przysługę i zgłoś się do szpitala psych. po pomoc. Nikt z nas przez internet nie jest w stanie Ci inaczej pomóc, jak tylko wsparciem i poradą. Więc radzimy - SZPITAL. Nie czekaj na jeszcze gorszy stan. Tam mają odpowiednie leki na Twoje napięcie i wierz mi, że pomogą.

Witam wszystkich, których dzisiaj nie witałam :papa:

Platek rozy, to fajny dzionek miałaś dzisiaj :D jutro też widzę dzień zajety. Ja też muszę rano wstać do pracy w taką wstrętną pogodę :silence:
Teraz siedzę piję meliskę z miodem, wyszłam z wanny, bo mi jakoś chłodno było. Zrelaksowałam się w kąpieli, wygrzałam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Maggda92 11 sty 2015, 19:04
platek rozy, ło matko... to masz przygody :/

cyklopka, To tym bardziej próbuj może Cię wciągnie :) Moja koleżanka chora na chad właśnie rozładowuje się wysiłkiem fizycznym zwłaszcza w hipomanii, i mówi, że dużo jej to daje... na początku było jej ciężko się ruszyć ale teraz to już się mobilizuje nawet w gorszych momentach. Ja wysiłku fizycznego nie bardzo ale mnie rozładowuje, motywuje ciut praca, każdy musi sobie coś tam znaleźć :)
Taniec, w sumie fajnie. Kiedyś bardzo lubiłam tańczyć

-- 11 sty 2015, 18:04 --

mirunia, witaj po dłuższej przerwie :******
Mozarin 10mg,
Symla 200mg
Ketrel 100mg
F31 ChAD, F21 zaburzenie schizotypowe, F60.0 osobowość paranoiczna

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 sty 2015, 19:06
mirunia, o czesc Kochana :******** pogoda wstretna , wieje dzis na szczescie u mnie nie pada ale wczoraj lalo okrutnie.
To Ty juz gotowa do relaksu :mrgreen: wyplumkana , odswiezona :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 11 sty 2015, 19:07
to dziiwne bo do 15 nie czulem zadnego napiecia taki fajny lacik, taka fajna lekkosc bytu, nie bardzo w ti wierze ze moge czuc sie inaczej,,, zazdroszcze Wam samopoczucce chociaz sam jeszcze w 3 KRÓLI czulem sie niezle.Nie meczylo mnie napiecie

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 sty 2015, 19:08
Maggda92, tak juz drugi raz ostatnio z ta woda mam.... :bezradny: Glowe chcialam umyc :?

-- 11 sty 2015, 19:09 --

wieslawpas, skupiasz sie na nim to meczy . musisz znalezc jakas pasje i odwracac uwage od nerwicy . Nie ma innej rady i tak samo Ci teraputa poradzi. Nie skupiac sie a jak jest zle to dialog wewnetrzny i racjonalizowanie.

Spamowa wyspa

przez Maggda92 11 sty 2015, 19:10
wieslawpas, tu nie ma czego zazdrościć my też nie czujemy się wszyscy codziennie zajebiście...
ale musisz sobie pomóc, my tego za Ciebie nie zrobimy. Zgłoś się do SZPITALA.

platek rozy, bidulka... ja się też muszę wypluskać i do wyra, rano trzeba wstać do pracy :P a jeszcze mi się te zatoki czyszczą :(
Mozarin 10mg,
Symla 200mg
Ketrel 100mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 sty 2015, 19:13
Maggda92, to ja ide do Ciebie sie [poplumkam :P

Dokladnie jest jak Madzia pisze , ile ja razy czuje sie zeby nie napisac ch...... wo . Ale staram sie czyms zajac , mam krzyzowki , teraz mam trzy razy w tygodniu pilnowanie dziecka na kilka godzin ,,, w domu czytam , robie bizuterie , ogladam filmy , jak tylko cos mi sie zaczyna dziac zlego od razu wskakuje w tryb dzialania ,

Poki dzialam , mniej sie nakrecam i nie skupiam tak na zlym samopoczuciu.

Spamowa wyspa

przez Maggda92 11 sty 2015, 19:15
platek rozy, nie ma problemu wpadaj się pluskać, wody Ci u nas pod dostatkiem póki co :P
No i tak być musi, że sobie szukamy zajęcia a jak jest fatalnie to pomocy no bo co innego zrobić?
Ile razy ja mam ochotę wszystko walnąć i mieć w końcu spokój ale muszę jakoś walczyć nie ma innego wyjścia.
Mozarin 10mg,
Symla 200mg
Ketrel 100mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 sty 2015, 19:16
Maggda92, dokladnie a Ty masz jeszcze ten klopot ze sie uoadparniasz na lekarstwa i w kolo trza zamieniac :x i co zrobic ? no trzeba walczyc .

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 sty 2015, 19:18
Maggda92, hej, :papa: fajnie, że się pokazałaś :D

Tak Płatuś, już jestem gotowa do snu, no ale jeszcze wcześnie. Dobrze mi teraz po kąpieli, jeszcze włosy wysuszę i ułożę i też coś poczytam w łóżku.

Znowu kłopoty z wodą? jakieś stare rury, bo mrozu przecież nie ma :bezradny:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 sty 2015, 19:18
Ściskam tych, których jeszcze nie witałam!

Koleżanka poszła, pogadałyśmy, ponarzekałyśmy na lenistwo i roszczeniowośc naszych dzieci (same sobie to wychodowałyśmy, ale to inny temat...), no i fajnie. Zaburzona nie jest, a też dzisiaj tylko obiad zrobiła, bo na nic innego nie miała siły i ochoty. ;)

cyklopka, kochana trochę powiało od ciebie pozytywem, bo masz konkretnego plana, ale zdradź skąd czerpiesz na niego energię...

ja chyba też zaplanuje sobie szczegółowo i atrakcyjnie tydzień - nie tylko ogólnikowo praca, rehabilitacja, terapia.

platek rozy, Cześc Słonko, wyszukałaś coś na przecenach?

Maggda92, Hej hej! Strasznie dawno cię nie było :papa:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 sty 2015, 19:21
kosmostrada, :******** buziole Kochana , super ze mialas odwiedzinki :smile:
bardzo lubie jak ktos wpadnie na kawke i pogaduszki.

Ja dzis kupilam sobie fajne , grube rajstopy (takie plecione) w calzedonii bo byly za 20 zl.
A siostra nakupila bluzeczki , spodnie ....Ja niestety za wiele kasy nie mam ale rajstopy mi sie przydadza bo moje ktore kupwalam jeszcze w tamtym roku juz sie zaczely wydzierac i zostalam o dwoch parach . :bezradny:

-- 11 sty 2015, 19:22 --

mirunia, tak znow wody nie mam :why:
Slonce a co czytasz???? :uklon:

Sortuj wg