Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 09 sty 2015, 20:57
Zalatana23,
czas spędzony tylko we dwoje na pewno Wam się przyda ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 09 sty 2015, 21:06
Zosia zaraz zmykam z forum ;) Mąż już wrócił ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 09 sty 2015, 21:27
Zalatana23, miłego wieczoru, niee... weekendu! ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 09 sty 2015, 23:12
Dołączam do grona osób co późno wstają. . Ja dzisiaj 9:30:/ zasnęła przed 3 ale nawet gdybym wcześniej zasnęła to i tak nie wstała bym wcześniej. Lubie spać i juz a szczególnie w zimie. Teraz siedzę sama z mala i jest dziwnie bo raczej nie zdarza mi się zostawać samej o tej porze... mieszka nas sporo osób ale dziś pustki... nie wiem czy mąż wróci dzisiaj na noc... on jak zwykle ma jakieś sprawy i w ogóle. . Juz mam tego po uszy...

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 09 sty 2015, 23:28
chocovanilla, masz nas ;)

ja codziennie wstaję po 5.00, ale zasypiam dopiero po północy, ciągle budzę się w nocy...

Spamowa wyspa

przez Zebrec 10 sty 2015, 00:07
Dobry wieczór kochani! Jak mija wieczór? Ja jestem u znajomych, pijemy piwo i oglądamy "Dwóch gniewnych ludzi". Swoją drogą nie przepadam za komediami więc lekko się nudzę. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez mandy3244 10 sty 2015, 01:28
Noc niezbyt optymistycznie... Chyba przegapię świetną okazję, tylko przez to, że nie mam znajomych :lol:
What if it never gets better?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 sty 2015, 11:19
Witajcie:******* :papa: :papa: :papa:

Po wczorajszym dniu zdalam sobie sprawe , ze zeby wyzdrowiec musze sie calkiem odciac od wlasnej rodziny.
Pilnowalam wczoraj Madzi i mama jej zadzwonila ze niestety sie spozni bo ma klopot z dojazdem , sa straszne korki ( lalo wczoraj okropnie caly czas) i ze mnie bardzo przeprasza. Niestety bylam po pracy umowiona z ciotka i dzwonie do niej zeby jej przekazac ze mama Madzi sie spozni wiec na czas nie dotre na spotkanie . Moja ciotka ma w zwyczaju komorke klasc kolo stacjonarnego i jej nie nosi praktycznie wiec oczywiscie nie dodzwonilam sie ani na stacjonarny a ni na ta cholerna komorke .
Mama Madzi spoznila sie ponad 40 minut wiec juz sie na spotkanie nie wybralam tylko psozlam zaniesc kolczyki ktore u mnie zamowila znajoma , A ze ona prowadzi sklep zaraz kolo miejsca mojej pracy to podeszlam tam i chwilke czekalam bo akurat znajoma miala klientke.

Wczesniej jeszcze jak sie umawialamz ciotka to mowilam jej ze po spotkaniu bede szla zaniesc kolczyki kolezance bo zamawiala a mnie sie kazdy grosz przydaje wiec moja ciotka przyszla do tej zanjomej do skepu i jak mnie tam zobaczyla to zrobila taka awanture wydizerajac sie ze ja robie w konia a do kolezanki sobie przychodze.
Nie zwazala na to ze jest klientka w sklepie , ze w ogole to miejsce publiczne a ja nie mam 5 lat zeby na mnie wrzeszczec i to nie slusznie bo przeciez zawiadomic ja chcialam ze musze dluzej zostac u Madzi.
Nie dala sobie nic wytlumaczyc tylko wydarla sie i pwooedziala na koniec " ze mam na nia wiecej nie liczyc bo ona juz mi nigdy mi w zyciu zadnej pomocy nie udzieli"
Jak wyszla to z nerwow mi sie az slabo zrobilo , puls taki ze sie dusic zaczelam , nogi slabe , roztrzeslam sie cala az sie ta zanjoma wystraszyla.
Dzis nastroj mam do kitu, wczoraj przeplakalam reszte dnia.

Psycholozka stwierdzila ze jak mnie takie osoby beda otaczac to nie wyzdrowieje nigdy.

I dzis tak mysle ze chyba sie odetne calkiem.
Ja potrzebuja spokoju , zrozumienia a nie jazd i spelniania czyichs zachcianek i zycia pod czyjes dyktando.

Jakie macie na dzis plany???
Ja zaraz jade do biblioteki naukowej i po koraliki bo mam kilka zamowien .

Milego dnia Wam zycze !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 sty 2015, 11:42
U mnie dzisiaj trochę smutno.Wczoraj pokłóciłam się z chłopakiem ale przyjechał do mnie i się pogodziliśmy,a dziś wyjechał za granicę,do pracy na 3miesiące.Tak sobie rozmyślam czy to przetrwa bo w końcu jesteśmy krótko parą a ja mam takie głupie napady,że wystarczy,że on się nie odezwie przez jeden dzień i już mam głupie myśli,że pewnie jest z kimś,że mnie nie kocha...to pozostałość po poprzednich związkach gdzie byłam cały czas oszukiwana :(
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 10 sty 2015, 12:24
platek rozy,
ja też na pewno byłabym roztrzęsiona po takiej sytuacji, nie lubię konfliktów, tym bardziej o takie sprawy... nie przejmuj się kochana, i myślę podobnie - chyba warto odciąć się od osób "stresogennych", które wzbudzają w nas takie emocje :* a co z pozostałą resztą rodziny, masz kogoś bliskiego, komu możesz zaufać i zawsze liczyć na wsparcie?

PannaNatalia,
trzeba myśleć pozytywnie i wierzyć w siebie i Wasz związek ;)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 sty 2015, 12:29
Zosia_89,staram się ale jak zwykle się przejmuję na zapas.Z tą wiarą w siebie też jest u mnie kiepsko.

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 sty 2015, 12:50
Platek rozy, myślę, że po kilku dniach, jak emocje opadną przemyślisz tą sytuację i wszystko się wyjaśni.
W końcu Ciotka to osoba już starsza i też trzeba brać na to poprawkę.
Traktujesz ją jak Matkę, wychowywała Cię, pomagała i pomaga… nie odcinaj się od najbliższej Ci osoby, bo mogą zdarzyć się takie sytuacje, że będzie Ci nie raz potrzebna, tak samo ona potrzebuje Ciebie. To są jednak więzy krwi, które przez lata Was łączyły i łączą.
Takie sytuacje zdarzają się w każdej rodzinie, konflikty są nieuniknione, ale zawsze wybaczamy sobie i powracamy do dobrych relacji.
Cioci też minie po jakimś czasie to oburzenie i nerwy i życie wróci do normy. Takie jest moje zdanie, a co Ty z tym zrobisz…. :bezradny:
Pomyśl na spokojnie.

Zdystansuj się nieco, ale nie gniewaj na nią. Gniew i żale tylko szkodzą naszej psychice.

Spamowa wyspa

przez Zebrec 10 sty 2015, 14:17
Cześć ludziki! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 sty 2015, 14:20
Zebrec, sieeeeeeeeeeeeeeeeeeemaaaaaaaa :yeah:

Citabax 10mg

Sortuj wg