Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Infinity 07 sty 2015, 19:01
Wróciłam z pogrzebu. Strasznie mną trzęsło. Nie sądzę że z nerwów po 1 mg afobanu ( w dwóch dawkach) i 40 mg propka, tylko raczej z zimna. Miałam na sobie krótką spódniczkę i jesienne nieocieplane botki. Potem byłam na stypie. Teraz mama chora, ma ostrą biegunkę, mówi że z krwią. Mam nadzieję że to nic poważnego tylko mama tak ma że często jak coś zje zwłaszcza tłuste i słodkie to potem takie "atrakcje". Z drugiej strony mam wyrzuty, że to olewam. Mieszają mi się uczucia bo potrafi wypić ponad miarę i przez dwa tygodnie chodzić z rozbitym czołem bo o coś jebsnie. Brat oczywiście gdzieś polazł.

Wł@śnie sp@lił@m kl@wisz n@ kl@wi@turze i nie dzi@ł@ :why:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 07 sty 2015, 19:05
Infinity
Kod: Zaznacz cały

Holera czy spaliłaś ten klawisz? :shock:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Zebrec 07 sty 2015, 19:26
Cognac, niestety doskonale wiem co masz na myśli. Jak pracowałem, to też każdego dnia przychodziłem jak na skazanie i nie mogłem patrzeć na kilka osób! :?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 07 sty 2015, 19:31
platek rozy, tak w piekarniku Wcześniej dobę leżał w marynacie. .

Spamowa wyspa

przez Zebrec 07 sty 2015, 19:31
platek rozy napisał(a):Zebrec, jaka zapiekanke robisz?

Surowe ziemniaki pokrojone w cienkie talarki z kiełbasą i przyprawą do ziemniaków smażone na oleju z suszonych pomidorów. Proste, a dobre! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Doberman 07 sty 2015, 19:33
Witam.
Doberman

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 sty 2015, 19:37
platek rozy, chyba przeleć się do biedry po wodę, bo nie wiadomo, czy będziesz miała dziś w kranie, a jeżeli już, to późno, a pić trzeba coś ciepłego i na rano się przyda w razie co.

Ma rację Twoja psych., że przy naszych choróbskach trzeba być pod stałą kontrolą swego lekarza i w razie potrzeby zwrócić się do niego. Ja mam ten komfort, że mogę nawet zadzwonić zawsze, kiedy tego potrzebuję. Czuję się wtedy zaopiekowana i spokojniejsza.

Infinity, o, to obie miałyśmy dzisiaj smutne ceremonie. ;) Tylko nie pomyślałaś, żeby się ciepło ubrać na styczniową pogodę i zmarzłaś... no, krótka spódniczka w mroźny dzień? wiadomo, że trzeba postać to tu, to tam :?
A mamę obserwuj, bo biegunka z krwią to coś nie tak...

Spamowa wyspa

przez Zebrec 07 sty 2015, 19:38
Cześć Doberman! Wybierasz się na spotkanie w Warszawie?

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Infinity 07 sty 2015, 19:39
JERZY1962 napisał(a):Infinity
Kod: Zaznacz cały

Holera czy spaliłaś ten klawisz? :shock:

tak spaliłam, musiałam wyłamać bo mam na wtyki, inaczej nie da rady pisać

Spamowa wyspa

przez Doberman 07 sty 2015, 19:39
Zebrec napisał(a):Cześć Doberman! Wybierasz się na spotkanie w Warszawie?

Nie, jednak się nie wybieram. Jestem spłukany i towarzystwo mi częściowo nie pasuje.
Doberman

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 sty 2015, 19:57
mirunia, bylam po wode , zimno jak nie wiem , no az sie wychodzic nie chce wcale!
Zreszta na zewnatrz zle , w domu zle , wszedzie zle... :bezradny:

Napisałam niedawno na fb:

Zabierz mnie stąd
Tylko nie mów, że nie
potrafisz.
Zabierz mnie stąd
niech lusterka
w dłoniach niegrzecznych dzieci
nie stopią wosku z naszych
skrzydeł.

Obrazek

-- 07 sty 2015, 20:02 --

Zebrec, o to smaczne :) lubie oliwe i suszone pomidorki :105: nadaja fajny smak potrawom.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2015, 20:11
Wróciłam właśnie z zimowego spaceru. Pies uwielbia śnieg, więc pędził, ja za nim, aż kolki dostałam. No ale pięknie się dotleniłam, może jakiś tłuszczyk nawet spaliłam, teraz gorąca herbatka, bo przyjemnie, ale zimno.

platek rozy, Plateczku no normalnie poetka jesteś :brawo: Zauważyłam u siebie, kiedy jeszcze pisałam, że im gorszy nastrój, tym lepsze wiersze...

mirunia, mam zapas gulaszu, więc mogłabym się podzielic. ;) Wyszedł przedni. Poddałaś mi pomysł z tym barszczykiem ukraińskim, bardzo dawno nie robiłam, a toż to samo zdrowie. Myślę, że na weekend ugotuje, żeby po jakimś spacerze się rozgrzac.
Żal, że nerwica już wieczną towarzyszką będzie, ale trzeba nauczyc się ten fakt zaakceptowac. Bardzo trudne...
Co do pracy, wiem, że człowiek nieomylnym nie jest ( i co z tego, że wiem...), przejęłam się nieracjonalną reakcją mojej głowy, każdy najmniejszy stres odbija mi się stukrotną czkawką. :hide:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 sty 2015, 20:14
kosmostrada, wiesz , mam to samo z tym perfekcjonizmem a to bynajmniej zdrowe nie jest. Zawsze sobie wypominalam jakies bledy chociaz zdarzaly sie bardzo rzadko. Taki typ.

O gulaszu to ja chetnie miseczke bo na samym suuchym prowiancie jestem :105:

Milo mi ze wiersz sie podobuje :uklon: :uklon: :uklon:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2015, 20:25
platek rozy, Kochana i dla ciebie by gulaszu starczyło. ;)
Poruszę to na następnej terapii, bo przyczyny mojego perfekcjonizmu już mamy z terapeutką obcykane, bo żeśmy już dzieciństwo przeanalizowały. Teraz tylko jak z tym walczyc? Bo nie dociera do mnie mój głos rozsądku i chociażbym nie wiem ile z sobą gadała, nadal katastrofa. Nawet w tak sprzyjających warunkach jakie mam w pracy i tak moja głowa swoje wie - trzeba złapac stresa. Naprawdę mam robaki w głowie... :( twoja T. miała na to jakiś pomysł?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg