Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 sty 2015, 17:06
Hey Kochani:********
Jawrocilam do domu od Madzi , bylam jeszcze w Biedronce .
Przyszlam chce sobie herbaty zrobica tu wody nie ma :bezradny: dzwonilam do Wodociagow i gdzies od mrozow pekla rura i wody nie bedzie do poznych godzin wieczornych .

czuje sie bez zmian , wrecz nawet chyba gorzej , dol mam , niepokoj i lęki i zawroty a wszystko mam. :x

mirunia, :********** wydaje mi sie ze niestety zawsze tak bedzie . Tak mi pwoedziala psychiatra ze co wieszy stres to zle samopoczucie :(
Ostatnio edytowano 07 sty 2015, 17:16 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zebrec 07 sty 2015, 17:14
mirunia, a dlaczego nie pasuje? W rzeczywistości wyglądam bardzo podobnie. :mrgreen:
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 sty 2015, 17:15
Zebrec, o nie nie , nie pasuje , a wygldasz zupelnie inaczej :P wiem bo widzialam :P
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2015, 17:35
Hej ludkowie!!!

Pada śnieg!!! Rano było przerażająco zimno, aż mnie złośc wzięła, bo nie znoszę tego naszego nadmorskiego wilgotnego mrozu, ale po południu zaczęło prószyc i jest już przyjemnie.
Jakaś zmęczona jestem dzisiaj, może to ta zmiana pogody... Wstawiłam gulasz z indyka i czekam na moich chłopaków. Kawy już nie wypiję na pobudzenie, bo dziabnęłam już 3 od rana (oj niegrzeczna ja), więc może herbatę, bo zaraz się przewrócę.

W pracy zrobiłam drobny błąd z niepomyślenia, nic się nie stało, mało ważna rzecz, a mi aż głos odebrało... Jakbym conajmniej przestępstwo popełniła - taki nerw. Czy ja się kiedyś wyleczę z tego, że muszę byc perfekcyjna? :hide: Zdołowana jestem własną osobą.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 07 sty 2015, 17:51
Ja zaczynam oduczac się pić kawę. .. jedna dziennie max :) dzis za to woda z cytryna i miodem preferuje do picia;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 sty 2015, 17:55
kosmostrada, chocovanilla, :********** hey kobietki:)
kosmostrada, jak robisz gulasz z indora? z piersi?

u mnie tez snieg a w nocy bylo minus 18.

Napchalam sie kanapkami bo nawet nie mam jak ugotowac makaronu do pomidorowki :roll:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 sty 2015, 18:09
platek rozy, hej kochana! W sumie dobrze, że nie masz tylko wody, gorzej jakby ogrzewanie piardło...
Tak, zrobiłam z piersi, miliard mrożonych warzyw ( mieszanka węgierska i marchewka z groszkiem), dodam jeszcze od serca natki z pietruchy, sosik zagęszczę i będzie chyba si. Pora roku słabiutka jeśli chodzi o warzywa-wiadomo (ile można jeśc kiszoną kapustę i kiszone ogórki), więc trzeba się posiłkowac mrożonkami. Lecę jutro na rehabilitację po pracy, a potem prosto do dentysty, wię pewnie będę w domu dopiero po 7 mej, więc robię na 2 dni.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 07 sty 2015, 18:25
platek rozy, witaj:* kiepsko z ta woda masz:/ u nas przez jakiś czas były problemy z ciepłą wodą. . Tylko taka letnia leciała a teraz taki wrzątek ze aż poparzyc się można. .. jak nie w jedna to w druga stronę heh...

-- 07 sty 2015, 18:26 --

Ja upieklam kurczaka myślałam że będzie klapa a jest pyszny.. ugotowalam do tego ryż i z córcia pojadlysmy :)

Spamowa wyspa

przez Zebrec 07 sty 2015, 18:27
platek rozy, :D

A ja właśnie ogarnąłem kuchnię i zagoniłem tatę do obierania ziemniaków. Będzie zapiekanka! :D
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Cognac 07 sty 2015, 18:36
Smacznego Zebrec.

Ja siedzę w pracy, skręca mnie z nerwów, mam dość tego miejsca, chce mi się wyć...... Dlaczego moja głowa jest taka kapryśna, na wszystko wrzeszczy "nie", a nie podsuwa mi żadnych sensownych alternatyw, nie mówi mi, kiedy czułaby się dobrze :(
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez Zebrec 07 sty 2015, 18:38
Cognac, dziękuję. Do której jesteś w pracy?

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 sty 2015, 18:41
Cześć Dziewczynki :papa: chocovanilla, platek rozy, kosmostrada,

platek rozy, to masz do d... z powodu braku wody, dobrze, że w domu ciepło, bo mrozisko przeszywa na wylot. Jeszcze do tej pory nie mogę się rozgrzać po tym pogrzebie.
Wcale mnie nie pocieszyłaś tymi słowami swojej psychiatry... nie chcę już lęków z powodu stresów i zmartwień :( biorę po to leki, a mimo to...?

kosmostrada, pyszny jest taki gulasz z warzywami, narobiłaś mi apetytu. Zjadłam resztę żeberek duszonych z papryką i cebulą i poprawiłabym Twoim gulaszem ;) Lubię stosować w kuchni mrożonki do mięs lub na patelnię - szybciutko i smacznie, tylko z woreczka wrzucić i jest obiad. A barszczyk ukraiński jaki dobry z mrożonki, można go sobie podrasowić po swojemu :yeah:

Kosmo, a w pracy pomyłki też się zdarzają, wyluzuj. Nie myli się tylko ten, co nic nie robi ;)

Zebrec, też widziałam zdjątko i nijak ten pan do Ciebie nie pasuje. Nie strasz nas tymi ślepiami ;)

Spamowa wyspa

przez Cognac 07 sty 2015, 18:42
Zebrec, jeszcze godzina, ale co za różnica, jutro to samo szambo i pojutrze i od poniedziałku i tak w kółko...
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 sty 2015, 18:55
kosmostrada, a to pysznosci , bardzo lubie warzywka mrozone , zima czesto korzystam:)

chocovanilla, mam nadzieje ze naprawia to dzis.
W piekarniku pieklas?

Cognac, :******* Hey , moja glowa tez mnie nies lucha, a moze to ja jestem kiepska Domina i nie umiem zapanowac nad wlasnymi myslami...

mirunia, :******** ano , nie mam nawet wody na herbate , chyba sie przejde do tej biedry ale tak mi sie nie chce , za oknem minus 12 juz jest,.

A co do pogorszen no niestety jak juz raz wdepnelysmy w ta cholere to chyba juz mamy ja na zawsze.
Przeraza mnie to i doluje nieziemsko.

Zebrec, jaka zapiekanke robisz?

-- 07 sty 2015, 18:57 --

mirunia, moja psychiatra twierdzi ze musimy byc juz pod stala opieka psychologa i miec na podoredziu psychiatre bo beda wlasnie gorsze chwile tez ... niestety.
A mnie dzis sie wydaje ze tego nie zniose , nie wytrzymam . oszaleje z tych zaburzen.

Jutro terapia , cale szczescie :uklon: :uklon: :uklon:

Sortuj wg