Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Infinity 06 sty 2015, 17:35
Witam
Chciałabym zatrudnić tymczasowo moje psiaki na stróżów, ale coś nie mają chęci na długie marznięcie łapek, jedynie Fraszka jest skora do współpracy. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Zebrec 06 sty 2015, 17:37
Witajcie kochani! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 06 sty 2015, 17:39
Dzień Dobry, kłaniam się :uklon: Spamowej Paczce :D

Jakież zdolne Artystki tu mamy - gratuluję - ja pozbawiona manualnych zdolności, mogę tylko pozazdrościć i pogratulować :brawo:

Książka przeczytana, noc nieprzespana, Czikuś znowu cierpi-te kręgosłupowe problemy bedą odzywać się co jakiś czas-to pewne / :cry: /, biedactwo

Tosiu, moim "typem" z listy jest Zebrec, a nad drugą kandydaturą muszę zastanowić się...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sty 2015, 17:39
platek rozy, Płatuś, to się chyba przytulimy obie, bo mnie też od 2-3 dni jest nijak.... taka huśtawka nastroju, jak kilka dni dobrych, to znowu buch!... i kryzys :mhm:
My nadwrażliwcy tak mamy, wszystkim się martwimy, przejmujemy. To taka domena nerwicowców. Gdybyśmy miały skorupę żółwia na sobie, to by po nas wszystko spływało i nie docierało. Taka skorupa to zaleta twardych ludzi, ale i tacy i tacy są potrzebni dla równowagi.
Płatuś, przyjdą jeszcze lepsze dni, wróci wiosna, słońce, częstsze wyjścia poza dom - to wszystko sprzyjać będzie lepszemu samopoczuciu.

Z innej beczki - właśnie wstawiłam biszkopt z bananami i sokiem z cytryny, za pół godz. powinien być gotowy :105: :D :105:

A obiadek miałaś pyszny. Też robiłam takie naleśniki z ruskim farszem, zwijałam je na prostokąt jak krokiety. Bardzo smaczne są odsmażane i właśnie z sosem pieczarkowym. :D A dzisiaj jadłam krupnik ;) który wczoraj wieczorem gotowałam i żeberka z dużą ilością papryki i cebuli.
Wiesz Płatuś, ja mrożę na zimę paprykę /krojona w kostkę/ i zawsze mam do duszonych mięs. Robię mieszankę z czerwonej, żółtej i zielonej - na kolorowo :D

Spamowa wyspa

przez Zebrec 06 sty 2015, 17:43
jasaw, dziękuję bardzo. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 06 sty 2015, 17:46
Zebrec, nie ma za co :D Piszę otwarcie, bo tak czuję i stać mnie na szczerość :D
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sty 2015, 17:53
jasaw, witaj Aniu :papa:

A noc nieprzespana z powodu Czikusia, czy tak po prostu nie mogłaś spać? Bardzo nie lubię, a wręcz boję się bezsenności... teraz jest dobrze i niech tak zostanie.

Wyłączyłam już biszkopt, pachnie pięknie w całym domu :D

Spamowa wyspa

przez jasaw 06 sty 2015, 17:57
mirunia, nie, zaczytałam się, a później sen nie przychodził...
Mąż rano był z Czikuniem u weta, dostał zastrzyk, teraz odsypia, bo całą noc spędził w pozycji czuwającej, widocznie mógł się ułożyć :mhm:

Ja też dzisiaj mam wszystko - zawroty głowy, nasilone uderzenia gorąca, ból pleców,zaostrzenie łuszczycy /ależ to nieprzyjemne, nie chcę się rozpisywać na ten nieprzyjemny temat/,

-- 06 sty 2015, 17:00 --

mirunia, ciasta biszkoptowe są pyszne, delikatne, pachnące. Ja miałam robić dzisiaj drożdżowe, bez wyrabiania /znalazłam ten przepis ze względu na mój bolesny bark i ramię/, ale nie jestem w stanie, chyba mi się nie chce :bezradny:

-- 06 sty 2015, 17:02 --

Oglądam skoki...bardzo lubię. Powtarzam się-Małyszka mi brak :105:
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 06 sty 2015, 18:10
Witajcie :papa:
Wróciłam ze spaceru. W końcu biało, słonecznie i przyjemnie mroźno :105:
Poprasowałam mężowi koszule i nastrajam się psychicznie na powrót do codzienności.
Też mam od kilku dni lekki dół. Towarzyszy mi ciągły niepokój, taki wiecie bez powodu, a przynajmniej bez świadomego powodu...
kosmostrada, płatku śliczne błyskotki, uwielbiam takie cudeńka :105:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sty 2015, 18:13
jasaw, to bardzo Ci współczuję tych dolegliwości, wszystko jest przykre i kłopotliwe.
Postaraj się wyznaczać wieczorem czas na czytanie, tak, żeby nie wybić się z senności, np. do północy i lulu :D ;)

Sama siedzę teraz z poduszką elektr. na lędźwiach i wygrzewam bolące plecy. Trochę rozruszałam się w kuchni, mała gimnastyka trochę pomogła, ale ciepło przyjemne sprawia też ulgę.

Spamowa wyspa

przez jasaw 06 sty 2015, 18:19
Ja się przyznam, że lubię oglądać biżuterię, ale sama nie noszę. Mam kilka drobiazgów, które czekają, chyba na Wnuczkę /?/. Uwielbiam perfumy, kosmetyki - to podstawa, ale bizuterii nie noszę, poza obrączką. Jednak wszystko zalezy od naszego charakteru, wnętrza, osobowości.

-- 06 sty 2015, 17:20 --

mirunia, rozgrzanie mięśni zawsze dobrze robi :lol:
Masz rację moja droga, muszę wyznaczać sobie granice...północ-koniec czytania :!:
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 sty 2015, 18:43
Hej hej ponownie!

Zdążyliśmy ze spacerem przed zmrokiem, potem dobry obiadek, a teraz zajęcia własne przed kolejną serią odcinków Lostów.

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa o biżu. Też najbardziej lubię od zawsze rzemykowe, ale nudno tylko takie robic. Naszyjniki robię dla przyjemności, bo bardzo rzadko noszę, z reguły mam na szyi rzemyk z czymś, albo łańcuszek. Sroka jestem straszna, ale bardziej na posiadanie i podziwianie, niż obwieszanie się...

jasaw, hej Kochana! Przykro mi czytac, że kiepsko się czujesz, a już to o niespaniu - aż mnie boli serce. Dziś wyjątkowo nie mogłam zasnąc, jeszcze jakieś lęki mnie męczyły, więc wiem jaka to masakra... :hide:

mirunia, ponapawam się wyobrażeniami o twoim biszkopcie. Piję właśnie poobiednią kawkę i tak bym coś do niej wrąbała... Ale trzymam się dzielnie, kupiłam nawet sobie wafle ryżowe, jakby mnie mocno chęc na przegryzkę dopadła. Wezmę też jutro do pracy - nie będzie drożdżóweczki do kawki... :nono:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sty 2015, 19:02
kosmostrada, oj nie będzie drożdżóweczki :nono: bo po łapkach :time:
A biszkopt wyszedł kwaśny, z zakalcem i spalił się... w sumie niedobry :mrgreen: żartuję :D :D

Dlaczego dzisiaj mam takie skoki nastroju? Jak godzina jest w miarę dobrze, to znowu za jakiś czas źle. Ta depresjo-melancholia wchodzi mi normalnie we wszystkie mięśnie i kości, bo mnie co raz wszystko boli :hide:
Jednak podgrzewanie się na jakiś czas pomaga, jak siedzę jest dobrze. W takim razie nie ruszam się.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 06 sty 2015, 19:11
i ja mam spadek nastroju

może to taki dzień...
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Sortuj wg