Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 sty 2015, 15:06
kosmostrada, Kochana jutro ide do Madzi :****** ale mam wrazenie co chwile ze glebne tak chodze jak paralityk , chyba nerwy i zaciskanie sie miesni kapturowych cos mi na ten blednik rzutuje bo mam ciagle z ta prawa strona cos ... Sciaga mnie na prawo jak ide tak jak mialam od blednika.

Nerwy to poteguja.

No ale w sumie dobrze ze na prawo a nie na lewo :D bede prawa osoba !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 sty 2015, 15:30
kosmostrada, platek rozy, tosia, infiniti, hej Dziewczynki :papa:

Ledwo zdążyłam przyjść z kościoła, zadzwonił Bratanek, że jadą do parku na spacer :shock: /sypało kaszą, za chwilę słońce/ i podjadą po mnie. Nie było wyjścia, ubrałam się w kurtkę, bo butów jeszcze nie zdążyłam zdjąć i znowu na powietrze. Spacer całkiem fajny, dzieciaczki biegały goniąc wiewiórki, w sumie chyba nie zmarzliśmy otuleni w czapy i kaptury. Później pojechaliśmy na zakupy do biedronki i do domu.
A teraz gorąca zupa na rozgrzewkę... nie spodziewałam się dzisiaj takiej niedzieli :105

kosmostrada, fajną, rodzinną sobotę miałaś wczoraj... kawka, jedzonko poza domem, zakupy... wszystko ku pokrzepieniu serc :D

platek rozy, mnie się też kociubi w głowie, nie zawsze, ale często tak mam. Życzę Ci ulgi w tych kręciołkach.

Spamowa wyspa

przez Arasha 04 sty 2015, 15:33
platek rozy, witaj :**** Podoba mi się, że potrafisz w każdej sytuacji znaleźć jakiś pozytyw, chociaż to tak naprawdę śmiech przez łzy ( i ja to dobrze wiem ).

Znowu pół nocy nie spałam ( 3 leki brałam ) i wstałam później niż cyklopka ( po 1 :shock: ) Już mi się zegar biologiczny całkiem poprzestawiał. Staram się wyłączam forum przed północą, ale potem i tak za bardzo przeżywam wszystko, co tu się dzieje :bezradny: Nie umiem się wyłączyć. To wszystko dlatego, że nigdy nie miałam znajomych, a teraz mam jakiś substytut ...
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 04 sty 2015, 15:35
hejka :****
wróciłam, wczoraj miałam mega aktywny dzień, baseny, zjeżdzalnie, basen solankowy, jacuzzi, rwąca rzeka, fontanny, sauna parowa, finska, sucha, po saunie wiadro wody na łeb, jedzenie super, wieczorem piwko z siostrą i cala noc nie spałam, kładliśmy sie ok 1 i nie wzięłam tabletki na spanie, bo bałam się, że rano nie wstanę noo i zasnęłam o 6 rano a po 8 budzili.
...ale teraz wróciłam do domu i sie rozpłakałam, wczoraj bardzo dobrze sie czułam a dzis tak niezafajnie smutno mi...i tęsknię :why:
co u was kochani ?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Arasha 04 sty 2015, 15:41
mirunia, dobrze, że Cię wyciągnęli na ten spacer, bo ostatnio cały czas siedziałaś w domu. Rozumiem, że samej nie bardzo chciało Ci się wychodzić. Ale trzeba :nono: A wiewiórki są śliczne ... Ja miałam raz przezabawną sytuację parę lat temu, jak jeszcze jeździłam do Wa-wki do Por. Zaburzeń Snu. Ponieważ jeździłam nocnym pociągiem, żeby zdążyć do Poradni, to byłam w stolicy bardzo wcześnie ( przed 5 :shock: ). I co tu samemu robić ? Ano wtedy mi się jeszcze chciało i sobie Warszawę na piechotę zwiedzałam po ciemku 8) Raz dotarłam do takiego fajnego parku ( żaden z tych znanych, podjechałam kilka przystanków tramwajem ... jeszcze byłam w stanie :time: ), prawie była zima, chyba styczeń, dużo śniegu ... i wyobraź sobie, że nagle niespodziewanie pojawiła się wiewiórka i ... zaczęła mi się wspinać po nodze :shock: Nikt mi nie chciał uwierzyć, a ja nie zdążyłam cyknąć fotki, bo zbyt szybko to się wszystko działo :bezradny:

-- 04 sty 2015, 14:42 --

amelia83, witaj Słonko :*** Fajnie zabrzmiało ten kubeł wody na łeb :lol: Co bierzesz na sen ? Daleko byliście w tym spa ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 sty 2015, 16:04
Arasha, :papa: cześć Niebanalna!
A ja jestem w stanie Ci uwierzyć, że miałaś wiewiórkę na nodze, bo w naszym parku też b. blisko podchodzą. Jesienią są karmione przez ludzi orzechami, jeszcze trochę i z ręki będą jadły.
Natomiast jak byłam w sanatorium, to były tam w parku sikorki, które jadły z ręki, fruwały nisko i w locie jadły kuracjuszom z rąk... widok niecodzienny i dla mnie był wzruszający. Na którąś z sikorek wołano Kubuś i po jakimś czasie pojawiała się sikorka i porywała jedzonko z dłoni :D :D :D

Spamowa wyspa

przez amelia83 04 sty 2015, 16:14
Arasha, hej kochana Niebanalna :D w ustce , na noc mam olanzapine
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 sty 2015, 16:35
Arasha, :******** dokladnie to bardziej jak smiech przez lzy , bo co pozostaje????
A Ty co porabiasz Slonce?

amelia83, ciesze sie ze bawilas sie dobrze :*******

mirunia, :******** ja mam ciagle takie uczucie jakby mi ziemia sie uzuwala spod stop, denerwujace to strasznie. Zjadlam obiad, i dzwonila ciotka , mierze cisnienie i puls i puls mam na 1/4 propka pomiedzy 80/90 a cisnienie 70/ 110
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 sty 2015, 16:57
platek rozy, to ciśnienie masz dobre, ja się cieszę jak mam takie. A puls masz nieznacznie tylko podwyższony, bo norma dla pulsu to 60-80/min. Pobierz przez kilka dni po 1/4 i próbuj zwiększyć do 1/2 musisz się oswoić.
Dzisiaj mam mniejsze zawroty, ale wczoraj też mi podłoga latała pod stopami i zarzucało mnie czasami. Ta nerwica ma koszmarne oblicza.

Oglądam skoki, a przed chwilą wpadła sąsiadka na chwilę.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 sty 2015, 16:58
platek rozy, amelia83, mirunia, Arasha, kosmostrada, dzień dobry, dzień dobry, dzień dobry :*

Chyba już wiem co dzisiaj za dzień. Dzień miesiąca. Pewnie mnie będzie głowa boleć itd. ale jest przynajmniej poczucie bezpieczeństwa: stałości i regularności w prawidłach przyrody.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Infinity 04 sty 2015, 18:27
Mój bliski sąsiad nie żyje. Nie dawno z nim rozmawiałam. Wzięłam afobam bo mnie kopnęło. 48 lat kurcze, rówieśnik mojego brata

Spamowa wyspa

przez Bulo 04 sty 2015, 19:00
cyklopka napisał(a):Ja na to nawet nie patrzę w sensie relacji między pokoleniami, tylko o brak takich reguł i poszanowania drugiego człowieka. Choćby mieli wszystko przespać i nic nie pamiętać, nie odpuszczą i nie położą się spać przy wyłączonym.

Przez ostatnie lata wierzyłam, że wyjdę za mąż i najprawdopodobniej wyjadę do innego miasta, dlatego łatwiej mi było znieść takie codzienne problemy. A teraz widzę, że do końca życia może być tak jak teraz

też mam nieszczęście mieszkać z wariatką (matką)
ale jeszcze łudzę się, że się wyprowadzę

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 sty 2015, 19:07
Infinity, to przykre, młody człowiek :( czy coś nagle się stało, czy chorował?

Ludzie, zima powróciła! U mnie zrobiło się biało, bielusieńko... pewnie jutro znów będzie buro :?

Dzisiaj po 21ej na TVP1 jest fajny film z Jennifer Lopez i Richardem Gere - Zatańcz ze mną. Oglądałam już go 2 razy, a może i 3, a dzisiaj znowu z przyjemnością obejrzę :D :D fajnie się go ogląda, no i Richard!

Spamowa wyspa

przez Zebrec 04 sty 2015, 19:42
Witajcie w Nowym Roku! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg