Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Infinity 03 sty 2015, 13:33
Wkurzona jestem. Pierwsza sytuacja że mama wstała jęcząca o 12, twierdząc że umierała w nocy i nie mogła spać, a mnie wysyła dzień po dniu do miasta pomimo że jestem przeziębiona. Nie twierdzę że mama nie jest chora, że nic jej nie dolega, ale o to chodzi że nie dopuszcza do wiadomości że ktoś też może być w nie najlepszej formie. Wymaga współczucia i opieki w stosunku do siebie, ale nie było sytuacji żeby ona o kogoś się zatroszczyła.
Dwaj bracia jeszcze śpią. Co do chorego brata to rozumiem, jest świeżo po zastrzyku to nie jest jego wina. Zanim wszystko się pozbiera, wypije kawę to będzie grubo po południu.
Co do mamy jej bezsenność jest możliwa do opanowania jeżeli kładła by się i wstała o regularnych porach, albo udała się do lekarza po leki. Jak mamie powiedziałam żeby poszła do psychiatry, żeby dobrał leki, to była oburzona, że jak to ona do psychiatry. No tak, to lepiej męczyć się i narzekać, niż się tak "poniżyć".

Spamowa wyspa

przez Cognac 03 sty 2015, 13:52
cześć Wam :)

u mnie dziś ksiądz po kolędzie łazi, współlokatorka koniecznie chce go wpuścić, a ja się zamknę w pokoju :/

-- 03 sty 2015, 13:58 --

W ogóle to muszę się zabrać za sprzątanie pokoju, a ta kolęda mnie rozwala, bo nie chce zacząć odkurzać itp. jak zaraz ten cały ksiądz może przyjść :(
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 03 sty 2015, 14:31
Mój plan na dziś :D Familiada,Dwa Teleexpress,czytanie książki,wanna.Xięgarnia na TVN24,Fakty,Uwaga,Szkło Kontaktowe.Telefon do Magdy,spać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 03 sty 2015, 14:50
amelia83, tak przstałam brac leki :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 03 sty 2015, 15:00
Witajcie :papa:
Ja po łyżwach przy herbatce :mrgreen:
Amelia spa ... zazdroszczę :105: Marzy mi się taki relaks 8) Korzystaj Kochana i myśl tylko o przyjemnościach!
Infinity ja od rana niańczę męża, obudził się z potwornym bólem stawów :bezradny: Nawet skarpetek nie mógł założyć. Pojechał na ostry dyżur. No tyle, że ja się w miarę dobrze czuję.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 sty 2015, 15:18
Hey Kochani:********
Ja mimo ciulastego sampoczucia bylam dzis po koraliczki bo mam zamowiania na kilka par kolczykow , pozniej bylam w hurtowni gospodarstwa agd i na koniec w markecie na drobnych zakupach .
Niestety wczorajszy zjazd byl po propku bo na iweczor stalo mi sie to samo . Rozmawialam z koelzanka ktora tez go bierze i miala podobnie .
Zaczynala od malenkiej dawki i zwiekszala.
Ja ogolnie mam niskie cisnienie wiec pewnie nagle obnizyl je za bardzo.

Dzis wezme teraz 1/4 , nie chcialam brac przed wyjazdem na miasto bo moglo sie to roznie skonczyc :bezradny: meczylam sie z tahykardia ktora w markecie juz na szczescie ustapila calkiem. Mimoz e tlumy ludzi byly.

Robie zapiekanki na obiad i mam zupe ogorkowa z wczorajale jeszcze nic nie jadlam oprocz sniadania.

amelia83, bravo za wyjscie :great: :great: :great: :********* Dzielna dziewczynka jestes.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 sty 2015, 15:21
Ja dzisiaj mam w planie umyć głowę i pozmywać, a to mi się już wydaje dużo.Taki dzień.
Ale w sumie lepiej siedzieć w łazience albo w kuchni, niż słuchać telewizora w pokoju.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 03 sty 2015, 15:36
Ja oglądam skoki, obiad gotowy, w głowie się kręci-wiatr - wiadomo, planów brak, no, może spacer. Ogólnie dziwnie...

-- 03 sty 2015, 14:37 --

Mam krzyżówki, jakąś książkę znajdę, poczytam, i dzień zleci ;)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 sty 2015, 16:27
Witajcie Spamowicze przy sobocie Obrazek

Jestem już po obiedzie, udka z ziemniakami upiekły się super, dodałam jeszcze cebulę pokrojoną w ósemki... zapach na całą chałupę :yeah: nieźle się objadłam.
Nigdzie nie wychodziłam dzisiaj, oprócz wyrzucić śmieci... wieje okrutnie, chociaż było kilka radosnych momentów ze słońcem.

jasaw, podobnie do Ciebie spędzam sobotę - krzyżówki, teraz skoki.
Przed obiadem umyłam u ułożyłam włosy i już mam wolny dzionek.

platek rozy, hej, to polatałaś dzisiaj trochę po mieście :great: i dalej masz przeboje z propkiem, możliwe, że to sprawka ciśnienia.
Ja się dzisiaj obudziłam o 1 w nocy, wstałam i zapaliłam papieroska w kuchni, łyknęłam zimną herbatę i znowu poszłam lulu... nie wiem co mnie obudziło :shock:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 sty 2015, 16:28
Eh, ciężko mi z tymi włosami. Chyba się zapiszę do tego fryzjera na przyszły tydzień już.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 03 sty 2015, 16:47
Dzieńdoberek ;)

Senny i zmęczony jestem, pójdę się położyć na chwilę.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 03 sty 2015, 16:49
A ja wciąż czekam na męża - ciągle czeka na ostrym dyżurze , koszmar :roll:
Byłam z młodym na dworze, pokopał trochę w piłkę. Gdyby nie wiatr byłoby przyjemnie.
Mieliśmy zamiar jechać dziś za miasto, no ale mąż się posypał i doopa :bezradny:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez jasaw 03 sty 2015, 18:15
Zalatana23, czy Mąż wrócił, czy chorował wcześniej na stawy?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 03 sty 2015, 18:19
jasaw hej :papa:
Z poradni już wyszedł, pojechał jeszcze do sklepu. Generalnie stracił 6 godzin i nic się nie dowiedział :bezradny: Jedyny plus, że czekając poczuł się lepiej. Ot takie cuda polskiej służby zdrowia. Kiedyś miał boreliozę i myślał, że ma nawrót. Nie zrobili mu żadnych badań :bezradny:

Sortuj wg