Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 sty 2015, 14:23
mirunia, jakotako się czuje po japońsku :D Skreloza nie boli tylko trzeba się ochodzić ;) :D

cyklopka, hejka ;) :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2015, 14:43
Wychodzi na to ze ja zadnego leku brac nie moge :bezradny: musze sie dzwigac o wlasnych silach ani sie nawet betablokerem wspomoc nie mozna .... no trafi mnie z wscieklosci!
W glowie nadal sie zawraca tak jak od spadkow cisnienia , wspaniale to wrozy na przyszlosc.Mialam zupe gotowac ale nie mam sil.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 sty 2015, 14:48
platek rozy, przykre to :-|
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2015, 14:54
JERZY1962, no tak , jestem gorsza niz male dziecko , moj organizm wszelkie leki na uspokojenie i antydepresiaki odrzuca a inne jak biore jakos jest w miare ok.

Najdziwniejsze ze wsklepie bylam jak mnie te poty i slabosci dorwaly i tak serce sie uspokoilo , lękow nie bylo a ja pomyslalam tylko ze stoickim spokojem " o chyba umieram" :shock: :shock: i poszlam po mandarynki a pozniej do kasy , czulam sie jak piorko , taka leciutka.
Dotarlam do domu a tu nadal sie poce chociaz troche mniej .
Pije wode , na wyrownanie cisnienia.

-- 02 sty 2015, 14:59 --

to nawet mi szkoda tego spamilanu wykupywac bo pewnie po nim zasne na stojaco i tyle z zycia bedzie :o :shock: :P
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 sty 2015, 15:09
platek rozy, a na co ten Spamilan, ja brałem i nic lepiej po nim się nie czułem, on jest chyba na lęki.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2015, 15:18
JERZY1962, to uspokajacz i ponoc dziala tez na lęki w jakims tam stopniu :bezradny: nie bralam go nigdy ale jak na propku mam jazde t o nie wiem czy na tamtym nie bedzie jeszcze gorszej.

Moze ja powinnam mojemu sercu i mozgowi wmawiac z e jest super i serce uspokajac sila woli :roll: skoro lekami nie moge ,

-- 02 sty 2015, 15:19 --

wyczytalam teraz w ulotce od propka w ubokach" nagly spadek cisnienia z mozliwoscia omdlenia" to chyba to mnie zlapalo ????

esh.
Moja potliwosc mija .

Spamowa wyspa

przez Arasha 02 sty 2015, 15:23
cyklopka, co za sztuczne koty :shock: ?

Ja bardziej zaspałam :yeah: :yeah: :yeah: , ale i tak nie mam nic ciekawszego do roboty :bezradny:

platek rozy, hej kochana :papa: Sama widzisz, jak my się nadajemy do brania leków. Ja ostatnim razem miałam lęki nawet po zażyciu hydry :shock: ( ale to było chyba rok temu, teraz biorę benzo ), a jako dziecko dużo się tej hydry opiłam :pirate:

-- 02 sty 2015, 14:33 --

JERZY1962, Spamilan jest lekiem uspokajającym, ale w ulotce jest napisane, że u osób biorących benzo ( czyt. Ty i ja ) jego działanie jest o wiele słabsze niż u osób, nie będących uzależnionych od bdz. To już wiesz, dlaczego nie zadziałał :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2015, 15:38
Arasha, Hydra na mnie malo cod ziala niestety , biore czasami ale skutek zaden a tak inne leki to voila jak dzialaja ...a Ty jak sie czujesz ?:*********

-- 02 sty 2015, 15:42 --

Wzielam dzis pierwsza wyplate za pilnowanie Madzi .

Nawet sie nie zdazylam z niej ucieszyc .
Nie jest to jakas wielka kwota ale zawsze to pieniazki na zycie .

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sty 2015, 15:45
platek rozy, wydaje mi się, że już brałaś kiedyś propranolol i nic się nie działo, dobrze tolerowałaś.
Te wszelkie obecne objawy masz chyba bardziej z nerwów i ostatniego złego samopoczucia niż z propka. Spróbuj o tym nie myśleć i w myślach nie czekać na objawy uboczne, a będzie lepiej. Propek tylko nieznacznie obniża ciśnienie. Mnie faktycznie czasami osłabiał, ale to było przejściowe... później to mija.
To pocenie również możesz mieć na tle nerwowym, emocjonalnym.
Wolisz mieć szybki puls i lęki nie biorąc propka? Bardzo męczący jest stan z walącym sercem i niepokojem.
Nie rezygnuj tak szybko, organizm się oswoi... bierzesz tak małą dawkę. To najbardziej chyba "przyjazny" betabloker i dobrze tolerowany przez pacjentów.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2015, 15:53
mirunia, Kochana mialam kiedys propka ale wzielam nie wiem ze dwa razy ....
Wtedy jako tako bylo a dzis nie wiem co sie podzialoa le faktycznie to bylo jakby z lekarstwa bo nie czulam sie nigdy az tak no i cisnienie mi spadlo dosc mocno ... :( teraz juz w miare ok , potlowosc minela , zawroty glowy sa takie jak wstaje czy siadam czyli takie od lekarstwa bo zawsze takie mialam na antydepresiakach ....
Moze ja bede brala 1/4 :D jak niemowlak

No bo fakt serce uspokojone i czulam sie niezle przez pierwsze dwie godziny ( tylko sennosc mnie meczyla)
Z neroww owszem mam potliwosc ale nie az taka :shock: normalnie bluzke zmoczylam i skore glowy mialam cala mokra :hide: dobre jes t to ze jakos mnie to nie przerazilo wcale tylko mysli mialam ze umieram czy Bog wie co mi sie dzieje ale serce bylo spokojne , cialo nie drzalo , lękow nie bylo.

-- 02 sty 2015, 15:56 --

Dobrze ze to mnie zlapalo juz po wyjsciu od Madzi bo jeszcze bym jej mame wystraszyla i po ptokach by bylo , nawet tej pracy bym juz nie miala :bezradny: :bezradny: :zonk:

-- 02 sty 2015, 16:02 --

Gotuje kasze do obiadu , i wezme jeszcze tego dziada na noc bo kazala dwa razy na dzien .

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sty 2015, 16:05
platek rozy, :D nie bój się Kochana, 1/4 to faktycznie niemowlęca dawka i nie żartuj :D
Pobierz przez kilka dni rano po połówce, a później 2x dz. po 1/2. Oswoisz się i będzie dobrze. Może to tylko zbieg okoliczności dzisiaj z tym poceniem, ale powinno minąć. Propek nie jest antydepresiakiem, a zawroty miałaś i masz, tak jak ja - na tle nerwicowym. Ja je mam codziennie z różnym natężeniem, wozi mną i buja... podłoga czasami ucieka, mimo, że czuję się spokojna i wyluzowana, wiem, że to nerwicowe objawy. Ja na dokładkę biorę 2 antydepresanty, po esci rano też jestem nieswoja jakieś 2-3 godziny, później jest lepiej. Jakoś muszę to wytrzymywać.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 sty 2015, 16:10
mirunia, zobaczymy Kochana , mam nadzieje ze to przejdzie , dzis jeszcze pogoda fatalna , odwilz plus 10 stopni i kapie cos z nieba ... trzy dni temu bylo minus 18 a teraz plus 10.

Mam to samo z zaqwrotami , nasillily mi sie przez te swieta strasznie.
I tak zostalo :hide: oczywiscie ja juz myslalamz e to blednik znow sie odezwal ale teraz wiem ze nie . Blednik jest uspiony betahistina.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 sty 2015, 16:21
Arasha napisał(a):cyklopka, co za sztuczne koty :shock: ?

Cyprian Kamil Paczyński, Debora Zash-Paczyńska i Amelia :angel:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sty 2015, 16:25
platek rozy, pogoda jest okropna i ma wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie... u mnie teraz pada, zmyło już zupełnie resztki śniegu, chlapa, bryja i wszelkie tałatajstwo w tej pogodzie. Mamy prawo czuć się tak, jak się czujemy. :?

Płatuś ja też będę miała dzisiaj kaszę gryczaną do moich resztek bitek i sosu pieczarkowego. :mrgreen:
Na jutro i niedzielę kupiłam udka i upiekę je razem z ziemniakami.
Dzisiaj trochę posprzątałam w chałupie, wytarłam mopem podłogi z kurzu, pachnie w domku płynem do podłóg... ogarnęłam trochę w sypialni ciuchy itp. - fajnie być na wolnym i nie śpieszyć się nigdzie :D

Obrazek

Sortuj wg