Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 sty 2015, 11:35
mirunia, ja tez wstalam przed 8 a poszlam spac okolo 2 w nocy , na szczescie ten menel z dolu nie imprezowal i moglam zasnac spokojnie.
Co dzis Kochana porabiac bedziesz????
U mnie pogoda paskudna , moze sasiadka przyjdzie po poludniu na ciacho.

-- 01 sty 2015, 11:38 --

Rozmawialam w czoraj z amelka prosila zeby Was pozsrowic , ona nie ma tam neta .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 sty 2015, 13:23
platek rozy, wróciłam przed chwilą z kościoła, pomodliłam się za pomyślność w nowym roku.
Pogoda zrobiła się wstrętna, chlapa, odwilż, buro i śpiąco. A wczoraj jeszcze fajny mrozik był, aż szczypał.
Spacerek mam już poza sobą, więcej dzisiaj chyba nie pospaceruję przy takiej pogodzie... a poza tym zawsze dzień Nowego Roku jest taki drętwy i martwy, wszyscy siedzą w pieleszach po nocnym ucztowaniu :bezradny:

Płatku, Amelkę widziałam dzisiaj na forum... jest na necie, ale za pozdrowienia dziękuję.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 sty 2015, 13:29
Dzień dobry kochani w Nowym Roku!!!

U nas na dworzu jakaś wiosna... :shock: Wietrzysko wieje, łeb boli, ot zaczął się nowy rok.
Telewizja nam w tle nie grała, bo rozwalił się akurat dekoder na Sylwestra :evil: , mogliśmy tylko obejrzec film na on demand, dzisiaj będzie serwisant. Muszę wam się przyznac, że padłam o 11tej, musiałam się położyc. Żenada... Wstałam przed północą, obejrzeliśmy fajerwerki, potańczyliśmy tradycyjnie noworocznie i z powrotem do łóżka. No zabawa przednia. :?
To już tak zawsze ma byc - brak sił? Gdzie ta dawna ja, wulkan energii, wróci jeszcze kiedyś?
Mam nadzieję nie miec czasu na przemyślenia, bo sami widzicie jaki mam dziś nastrój i stosunek do przyszłości i swojej osoby.

Dziś dzień luźny, trochę chałupę ogarnę i obiad zrobię i tyle obowiązków, reszta dnia na rodzinne przyjemności.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 01 sty 2015, 13:31
cześć...mam taka pustke w glowie...nie wiem co czuje... co sie dzieje...nic nie wiem, nienawidze siebie...jak mi cholernie ciężko :why: rycze albo spie, albo nie moge spac, albo leże....albo mam tyle mysli ze mam wrazenie ze zwariuje albo obojetna.../ mam net chwilowo..tak sobie zaglądam do Was
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 sty 2015, 13:44
amelia83, Kochana, dobrze cię słyszec! Tulam cię mocno i mogę ci tylko życzyc, żeby jak najszybciej ci się to odmieniło i żeby Nowy Rok takich chwil zaserwował ci jak najmniej. Pamiętaj, że jesteś dobra, miła, mądra!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 01 sty 2015, 13:55
ale ja jestem najgorszym śmieciem ...
każdy jest JAKIŚ a ja żadna...jakby mnie nie było, co za róznica czy cos robię czy nie wychodzę z łózka...żadna!! to co robie nic nie jest warte, nie chcę żyć a z drugiej strony bardzo chce życ ale nie wiem jak, nie mam siły...a najgorsze jest to że jak sama nic nie zrobię, to nikt za mnie nie będzie zył.... inni doradzają, wspierają, a mi jest jeszcze gorzej bo coraz mniej mam siły, jeszcze bardziej mi wstyd....
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez LadyMarmolade 01 sty 2015, 13:59
amelia83, skądś to znam, wszyscy idą do przodu, tylko ja stoję w miejscu albo robię 1247352 kroków do tyłu.. i nawet już mi się nie chce tego zmieniać. :-|
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 sty 2015, 14:05
kosmostrada, witaj noworocznie :papa: no to pobalowałaś trochę z przerwami na odpoczynek.
Ten świąteczno-noworoczny czas ma to do siebie, że jesteśmy nieco rozbici i wybici z takiego normalnego, codziennego rytmu.
Tak, że Kosmo nie rozmyślaj, wulkan energii wróci, jak tylko wejdziesz w dawny rytm, praca - dom, zakupy itd. A teraz masz prawo na mały spadek formy, jak każdy z nas.
Pogodowe wahania też mają wpływ na to, jak się czujemy i funkcjonujemy. Ja też jestem jakaś rozlazła i nieswoja :bezradny:
Tulam Obrazek

amelia83, Też Ciebie tulę mocno Obrazek jeszcze wrócisz do dobrych dni i dobrego samopoczucia, tylko nie myśl tak o sobie źle i nie pogrążaj się w takich myślach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 sty 2015, 14:12
amelia83, a czego się wstydzic? Każdy ma prawo do chwil słabości, a zwłaszcza my z naszymi psychikami, jak z najcieńszej porcelany. Nawet nie wiesz jak wielu ludzi wokół ciebie jest w czarnej dupie, tylko o tym głośno nie mówią. Ty jesteś odważna i silna, bo przyznajesz się do kruchości. A za tą cechą idzie wrażliwośc, która jest wielkim atutem, choc bywa ciężarem. Kochana trzym się, bo to tylko twoja głowa ci zamazuje obraz rzeczywistości, nie pozwala ci obiektywnie zobaczyc, jak wartościową osobą jesteś. Jesteś chora i masz prawo źle się czuc nawet sama z sobą. Przydałaby się ci dobra terapia, która mimo choroby pozwoliłaby ci spojrzec z miłością na siebie.

Idę na spacer, pogoda kupiasta, ale trzeba ruszyc tyłek i dotlenic się.

-- 01 sty 2015, 14:14 --

mirunia, Tulasy noworoczne!!! Tak, mam ostatnio spadek formy, byle do wiosny....
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 01 sty 2015, 14:15
dziękuję kochane,, ja nie wiem gdzie jet moje miejsce, :why: :why: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: wzięłam benzo(loraafen) biore to zeby odpocząć chociaż na chwilę od tych myśli..nie wiem jak dotrę za tydzień na wizytę u doktor a musze pojechać...ja nie dam rady :hide: :hide: boje sie nawet wyjsc przed blok...
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 01 sty 2015, 16:04
Witajcie w Nowym Roku :papa:
Gdzieś mi pół dnia uciekło :zonk: Godzinę temu wstałam :zzz:
Za oknem słońce i odwilż pewnie warto by się dotlenić ale póki co sił brak ;)
amelia uściski :-* Przeczekaj i pomyśl, że to minie - bo minie.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Bulo 01 sty 2015, 16:30
wszystkiego naj w nowym roku!
i żeby powstały nowe, bardziej skuteczne leki :]

ja siedziałem w domu i piłem rum z colą. no i jakoś się obudziłem pomimo połączenia z lekami heheh. ale ja to jestem pancerny ;p

tym co mówią, że są nikim i że nastrój *upa, to polecam jednak leki ...
dobre leki nie są złe
ja bierę 4 w sumie i po paru latach jestem innym człowiekiem
także można dać sobie szansę :-)

Spamowa wyspa

przez Infinity 01 sty 2015, 17:01
Nie wytrzymam w tym domu! Jak zawsze po tym jak się mama schleje, do mnie się nie odzywa. Próbuję zagadać, siedzę z nią, a tu tylko zdawkowe odpowiedzi i cisza. Dziś słyszałam że z kilkoma osobami rozmawiała normalnie, buzia jej się nie zamykała. Nie mam się do kogo odezwać i fiksuje. Bardzo potrzebuję kogokolwiek do pogadania, o pogodzie i innych bzdetach. Drugi dzień spędzam samotnie i nie jest to obojętne dla mojego samopoczucia. Z Pętelką nie wiem co jest. Ja jestem zakatarzona, przeziębiona i najważniejsze to że tracę przekonanie że muszę żyć.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 sty 2015, 17:15
Hello w pierwszy dzień nowego roku :papa:

Infinity, trzymaj się kochana :-|
♪♪♪

Sortuj wg