Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 gru 2014, 17:35
kosmostrada, i zdrowia psychicznego mi zycz :uklon: :uklon: :mrgreen:

Dziekuje :******** czytam teraz horoskop a tam pisze ze raki czerwcowe czyli ja odniosa sukces w zawodach artystycznych i bedzie to jedno ze zrodel ich utrzymania :D musze to uwierzyc i moze moja bizu bedzie na mnie wiecej zarabiala :D

A ja sobie placka upieke z kakaem ! o !

Mam skladniki to zrobie takiego na szybko.

kosmostrada, w jakie gry gracie cala rodzinka? masz cos z planszowek?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 gru 2014, 17:47
platek rozy, po wielkich trudach, ale masz w końcu propka na wypadek W, super, że się udało chociaż to. Oj Płatku, życie jest i tak ciężkie, to jeszcze przez gapiostwo lekarki człowiek musi się nalatać i nadenerwować... ważne, że już masz.

kosmostrada, czy Ty musisz narobić takiego apetytu tymi krewetkami? mniami, pycha, jutro będę się oblizywać razem z Wami :mrgreen:

Ja ugotowałam dzisiaj pomidorówkę na indyku, z całych pomidorów z puszki- bez skórki, poddusiłam w rondelku i zmiksowałam. Ma zupełnie inny smak i kolor niż ta z koncentratu.
Na drugie kopytka i bitki wieprzowe w sosie pieczarkowym, jak będzie mi się chciało jutro, to zrobię surówkę- marchewkę z jabłkiem ;)

Jeśli mowa o przekładańcach, to czy znacie może krakersowca? Potrzeba ok. 3op. krakersów i 1 op. masy do karpatki. Dno brytfanki wyłożyć krakersami, na to warstwa masy /utrzeć 3/4 kostki masła i stopniowo wcierać masę karpatkową, dodać sporo soku z cytryny/, znowu krakersy, masa, krakersy. Całość polać polewą czekoladową.
Trzeba zrobić dzień wcześniej, żeby zmiękły krakersy. Tanio, szybko i smacznie.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 gru 2014, 17:48
platek rozy, zagramy pewnie w karciochy w tysiąca, w Uno, planszówy też mamy, zobaczymy na co nam starczy czasu. Pewnie coś obejrzymy, choc w tym roku wyjątkowo nie mamy planu filmowego, bo do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy, czy młody nie pójdzie do kolegi, no i mu się jednak odechciało. Coś wymyślimy, byle na luzie i z przyjemnością dla wszystkich.

Idę zupę podawac, bo już cały dom pachnie.
A jacyś nadgorliwcy już strzelają petardami... Ciekawe, czy pies jeszcze nogę z domu wystawi.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 gru 2014, 18:01
mirunia, o takie zupki wychodza pyszniaste , masz racje ! czasami tez taka gotuje , zaleznie od moich finansow i checi....
A bitke bym zjadla z kopytkami :105:

Kochana co planuejsz na wieczor? poogladasz cos? , poczytasz????

Skopiowalam sobie ten przepis na krakersowca bo przyznam ze nigdy nie jadlam . Brzmi ciekawie .

kosmostrada, Kochana Wy chyba lubicie czas razem spedzac prawda? to naprawde rzadkosc w terazniejszych domach zeby dzieci a wlasciwie nastolatki chcialy z rodzicami w sylwka siedziec . Masz bardzo fajna rodzinke :105: :105: :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 gru 2014, 18:22
platek rozy, tak Płatuś, spędzę spokojnie przy tv, poszukam może jakiś fajny film obejrzę, zajrzę na forum, a później w łóżku lubię coś poczytać przed snem.
Jak na razie to chyba 2 Sylwester tak spędzam, zazwyczaj to byłam albo u Brata, albo u sąsiadów, ostatnio była koleżanka u mnie i bardzo fajnie świętowałyśmy. A pamiętam też fajne bale za dobrych, młodych czasów :D

Obrazek Obrazek

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 gru 2014, 18:24
platek rozy, to podobnie, tylko wiśnie mam w dżemorze a część serka ukręciłam z czekoladą.
Swoją drogą, kwaśne mi się to wydawało. No nic, najwyżej skiśnie i się potrujemy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 gru 2014, 18:24
mirunia, Kochana to masz plany jako i ja . Takze przed snem lubie poczytac i zazwyczaj czytam w lozku z pol godziny , czasami dluzej .

Tez dawniej chodzilam na sylwka i sie dobrze bawilam a teraz ...... :bezradny: szkoda slow.

-- 31 gru 2014, 18:26 --

cyklopka, sprobuje nastepnym razem tak zrobic jak Ty robisz , mam dzem bo mi dali z Mops kilka sloiczkow.
Nie mam mascarpone ale moze bedzie na promocji to kupie jak juz dostane pieniazki za pilnowanie Madzi.

Spamowa wyspa

przez Fizli 31 gru 2014, 18:28
niech ten skurwiały dzień się kończy!!!!
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 gru 2014, 18:29
Fizli, nom , moglby byc juz piatek. albo najlepiej po Trzech Krolach.

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 31 gru 2014, 18:31
platek rozy napisał(a):cyklopka, no jest ryzyko ze sie pobrudzi , musisz bardzo delikatni czytac .
ja wczoraj zaczelam "Magnolie" i bardzo mi sie podoba.

Zalatana23, Kochana robisz sylwka w domku?

Płatku tak, znajomi przychodzą :mrgreen: Już jestem gotowa i pachnąca ;)

Ściskam Was i jeszcze raz : HAPPY NEW YEAR!!!!!!
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Fizli 31 gru 2014, 18:32
/cenzura/ kazdy sie swietnie bedzie bawil moja dziewczyna pewnie nawet o mnie nie pomysli /cenzura/....
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 gru 2014, 18:33
Zalatana23, HAPPY!!! Baw się dobrze :great:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 gru 2014, 18:35
Zalatana23, udanej zabawy Kochana !!!!! :yeah: :yeah:

Fizli, oc potulam Cie , ja sie nie bawie tez a wiekszosc ludzi ma mnie w dupie wiec widzisz nie tylko Ty masz tak .

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 gru 2014, 18:36
platek rozy, nie, nie tak szybko, bo ja dopiero idę do pracy po Trzech Królach... jeszcze muszę poleniuchować, pospać, polumpować rano w szlafroku... a za oknem zima, albo chlapa :mrgreen:

Jakoś jasaw się nie pokazuje, pewnie szykuje w domu sylwestra :D a może źle się czuje? Hej Aniu, pokaż się :D
Ostatnio edytowano 31 gru 2014, 18:40 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg