Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 26 gru 2014, 14:41
platek rozy, mnie śnieg też nie ciesz wolę jak jest w miarę ciepło. W tej chwili czuje sie troszkę lepiej bo w nocy i rano miałem czarne myśli.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 gru 2014, 14:41
Arasha, :******** Kochana za oknem tak mam . A ludzmi sie nie przejmuj , szkoda nerwow.

-- 26 gru 2014, 14:43 --

JERZY1962, to mamy podobne odczucia co do sniegu :)
Dobrze ze Ci lepiej , oby trwalo jak najdluzej !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 gru 2014, 14:55
cześć, u mnie ciężko :why: nie mam siły zyc
ja nie zasługuje nawet by być z moja rodzina, wstyd mi za siebie, ze znowu jestem z niczym , sama, pojebana, nie wiem czy dama rade zyc
ja nie e wiem jak ja mam zyc, co za roznica czy cos robie czy nic nie robie, to jest i tak gowno warte
teraz czasami będę miała neta, ucieszyłam się jak się zalogowałam :*
dlaczego każa mi zyc, jak ja nie chce nie umiem,
mam wspanialą rodzine wiecie, że są kiedy ich potrzebuje i nie tylko, zawsze sa , jestem wstrętnym pasożytem..na nic nie zsluguje nie powinnam zyc, ktoś fajny zamiast mnie mógłby żyć...by żył naprawdę a nie....przepraszam ale tak mi ciężko
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Arasha 26 gru 2014, 14:59
amelia83, nie jesteś ani sama ani pojebana ! A tak w ogóle to ściskam Cię Słonko :*** Trzymaj się ! Na spamowej jesteś zawsze mile widziana :D
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 gru 2014, 15:03
amelia83, Kochanie :******** Teraz masz ciezki czas ale nie jestes zadnym pasozytem , jestes ciepla , wartosciowa osoba , i kazdy zyje po swojemu nie ma recepty na lepsze lub gorsze zycie . Kazdy z nas jest inny , grunt zeby byc dobrym czlowiekiem a Ty taka jestes :*********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 gru 2014, 15:09
Nie chce mi się dziś jednak już wychodzic, swoje fotony z rana zaliczyłam, chłopaków wysyłam i chwilkę pobuszuję z Wami ;) .

tosia_j, hej kochana! wzruszonam bardzo, dziękuję :uklon:

platek rozy, ależ pięknie masz!!! :105: Ja też chcę już wiosny (sam fakt, że nie chce mi się wyłazic, bo zimno), ale zazdroszczę ci chociaż pięknych okoliczności przyrody, bo wtedy łatwiej tą zimę przeczekac...

Arasha, hej, hej! Baw się dobrze przy swoim konkursie i tyle!

-- 26 gru 2014, 15:13 --

JERZY1962, hej! To dobrze, że choc trochę masz lepszy nastrój...

amelia83, Tulam cię, bo cóż innego mogę zrobic, na całe szczęście wkrótce powinien ci się nastrój zmienic i jakoś tą zniżkową fazę trzeba przeczekac. I nie jesteś pasożytem, każdy nawet normals ma swoje gorsze chwile.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 gru 2014, 15:20
to ja powinnam się zająć moimi rodzicami, maja 70 lat a nie oni mną, :why: :hide:
diękuję ze jesteście
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 gru 2014, 15:26
kosmostrada napisał(a):Mam nadzieję, że dziś się zregeneruję- mamy w planach oglądanie Krainy Lodu, partyjkę karciochów, spacer po lesie i zajęcia własne - chyba połknę pod kocykiem i z herbatką kryminał pożyczony z biblioteki.

Miłego dnia wam życzę!!!

Bardzo dobry pomysł, też sobie ściągnę Krainę Lodu na dzisiejszy wieczór. Wczoraj miałam "Nightmare Before Christmas", nadrabiam zaległości filmowe.

A próbuję się jutro wprosić na imprezę, tj. maraton filmowy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 gru 2014, 15:31
kosmostrada, cyklopka, ja dzis tez cos poogladam , wczoraj na wieczor ogladalam "Dawce pamieci" wzruszylam sie. Dzis jeszcze zamierzam ksiazke dokonczyc "Dotknac nieba" Evansa.
No i na znajomych czekam ale nie mam nastroju , mam dol i lękowo mi jakos , ale sama sie nakrecam bo miast mysli odwracac to ja sie rozczulam nad soba .

amelia83, Kochanie jestesmy i zawsze mozesz na nas tutaj liczyc!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 gru 2014, 15:33
platek rozy, niesamowite i trochę smutne, że ten sam śnieg widzi się inaczej zależnie od kondycji psychicznej.

Ech, chciałabym kiedyś mieć taką radość, żeby pierwszy śnieg widzieć tak:
Obrazek

-- 26 gru 2014, 14:39 --

amelia83 napisał(a):nie powinnam zyc, ktoś fajny zamiast mnie mógłby żyć...by żył naprawdę a nie....przepraszam ale tak mi ciężko

W sumie miałam podobne myśli jeszcze parę miesięcy temu, dużo się zmieniło, ale spróbowałam z tego wyciągnąć jakiś pozytyw, bo wiemy, że niektórzy ludzie mają depresję, a inni ludzie mają raka, dlatego postanowiłam nawet drobne gesty na rzecz różnych fundacji, żeby jednak coś z tego swojego życia wycisnąć.

Inna sprawa, że wierzę, że tak jak już kilka razy wcześniej, tak i teraz szybko wrócisz do nas w odmienionym nastroju. :smile: <tulam>
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 gru 2014, 15:49
Musiałam mimo zapowiadanego sobie luzu przetrzec łazienkę - czy u Was też tak cholernie kurzy się w łazience? Niechcący złapałam za maszynkę do golenia za ostrza i obcięłam sobie linie papilarne na kciuku. Zawsze kurczę muszę się jakoś uszkodzic... :(
Idę zrobic sobie herbatki, zapalic i zabieram się za książkę.

cyklopka, Przejrzeliśmy, co mamy nagrane i jakoś na dziś Kraina Lodu nam najbardziej zapasowała. Dziś wieczór filmowy animowany.

platek rozy, no i super kochana, że masz lightowego plana -książka, film, łatwiej wtedy jakoś lęki przetrzymac.

Popiszcie , bo chciałabym łypac na forum czytając mojego kryminała.... :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 26 gru 2014, 15:54
Witajcie w świąteczne popołudnie :papa:

platek rozy, u mnie wczoraj śnieg padał, ale dzisiaj już nie ma śladu :mrgreen: za oknem piękne słońce :mrgreen:
a przyjdą znajomi to Twoja uwaga automatycznie sama się odwróci od lęków i doła ;)
amelia83, tulam! ;* przetrwaj ten gorszy okres, a na pewno znów wyjdzie słońce u Ciebie w życiu :smile:

cyklopka, ja też nadrabiam zaległości filmowe ;) wczoraj oglądałam 'Kamerdynera' a na dzisiaj planuję chyba 'Love actually' :mrgreen: a no i ściąga mi się 'Dawca pamięci', o którym wspominał platek rozy ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 gru 2014, 16:03
cyklopka, ja nie lubie sniegu , nie w mmiesice , zawsze mi utrudnial dojazdy do pracy , marzlam wtedy , i komunikacja miejska dzialala wiadomo jak...

kosmostrada, tak w lazience tez mi sie zaraz nakurzy na poleczkach i musze je scierac.
"Kraina lodu" bardzo fajna :smile: kiedys ogladalam:)

acherontia-styx, to oby jutro u mnie tez bylo sloneczko i snieg potopnial :uklon:

"dawca pamieci " mnie wzruszyl bo w sumie mowi o tym co okresla nas jako ludzi.
Koncowka tylko dziwna ale to ostatnie 5 minut filmu a tak polecam!

-- 26 gru 2014, 16:06 --

Chyba wiem skad u mnie te lęki , dowiedzialam sie wczoraj ze umarl moj kolega z podstawowki , mieszkal klatke obok , byl w moim wieku i we wtorek przed swietami dostal zawal mozgu . Osierocil malenkie dziecko --- 3 letniego chlopczyka no i zone zostawil :(
tak mnie to zdolowalo ze jak mnie tachykardia chwycila rano to od razu lęk ze umieram i serce mi staje a to tylko szybsze bicie serca , nic wielkiego .

Spamowa wyspa

przez Zebrec 26 gru 2014, 16:22
Witajcie! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg