Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 23 gru 2014, 17:38
/cenzura/ wszędzie jest tłuszcz
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez amelia83 23 gru 2014, 17:44
hejka ;)
ja spałam dziś długo, potem gapiłam się bez sensu w tv i lapka ... skończyłam czytać świetną książkę M zrobił zaakupy i będę robic ciasto..teraz pije herbatke i zastanawiam się czy najpierw się wykąpać czy robic ciasto...aaa połupać orzechy wpierw na ciasto, wszystkio mnie przerasta
:roll:
Infinity, choineczka pewnie ładna masz, a fryzka pokaz, ja tez mam teraz najkrótsze włosy w mojej karierze :pirate: kosmostrada, chciałabym mieć tyle siły co TYna wszystko... ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 23 gru 2014, 17:46
cześć :papa:
Zasiadam właśnie do późno popołudniowej kawy. Ciasto marchewkowe w piekarniku, ciekawa jestem czy mi wyjdzie :zonk:
Do południa byłam na terapii. Szczerze mówiąc chciałam odpuścić, ale jakoś się przemogłam. Zmotywował mnie mąż, który po nocnej jelitówce zebrał się o 8mej i poszedł do pracy :shock: Moje lenistwo byłoby więc co najmniej niemoralne :hide:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 gru 2014, 17:57
Hey Kochani :**********

Ja dzis gotowalam pol dnia , mam juz pyszny barszcz czerwony na miodzie i wedzonych sliwkach oraz doprawiony brazowym Dark Muscavado.
Mam kapuste z grzybami , mam sledzie i teraz gotuje warzywka na salatke jarzynowa.
Jutro zostaje mi do zrobienia ciacho brownie i szynka w pomaranczach z chillii na 1 dzien swiat. Chodze jak nakrecona i wszytsko robie nerwowo no ale przynajmnie zrobilam .najsmieszniejsze ze pomylilam sobie i chcialam dzis isc do psychiatry a termin mam za tydzien :shock: dobrze ze zadzwonilam sie dopytac czy doktorka jest :P i sie dowiedzialam ze dzis nie ma ani jej ani mojego terminu 8) 8) odmozdzenie widac mi nie odpuszcza :bezradny: :P

amelia83, tez mi sie wszytsko trudne wydaje i ciezko mi ze wszystkim. :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez jasaw 23 gru 2014, 18:16
amelia83, platek rozy, nie martwcie się, to wszystko minie. Może gdy pogoda się zmieni...? Bywają w życiu takie zakręcone dni, z różnych powodów, najważniejsze, by mieć nadzieję na poprawę :D

U mnie też leje okropnie, mam od rana ból głowy, chyba za sprawą niskiego ciśnienia, ale nie chcę już się nad tym zastanawiać...

Teraz odpoczywam, spoglądam w TV i myślę, czy zrobić ciasto, czy deser w czwartek, po obiedzie?
Mąż kupił makowce, bo nie wychodzą mi takie jak lubię, więc rezygnuję z ich pieczenia...
Barszczyk jutro, pierogi juz mam-Syn zrobił /ja nie potrafię zrobić dobrych/ :lol: , ale nie mamy karpia, bo w sklepach w naszej okolicy nie ma...ja uwielbiam, ale trudno, przeżyję bez niego ;) Może jutro rano kupię?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 gru 2014, 18:31
jasaw, :******** Aniu mam nadzieje ze znow sie lepiej poczuje , bardzo bym chciala.

A teraz poki co chwilke odsapne, zadzwonilam do ojca z zyczeniami .

-- 23 gru 2014, 18:37 --

jasaw, u mnie karpi pelno , leza , ludzie cos malow tym roku kupuja :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 gru 2014, 18:45
Witajcie Kochani :papa:

To i ja melduję się z robotą. :D
Urwałam się wcześniej z pracy i od razu przystąpiłam do garów... upiekłam karczek, ugotowałam pychota rosół /najadłam się z kluchami :D / i pokroiłam częściowo sałatkę. Jeszcze mam dokroić ogórki, cebulkę i dodać groszek.
Jutro też przychodzę wcześniej z pracy i biorę się za sernik, a później chciałabym jeszcze podjechać na cmentarz do Rodziców zapalić wigilijny znicz.
Myślę, że taki plan dam radę wykonać, bo już na 16tą mam się stawić u brata na wigilii... trochę wcześnie, ale cóż... mają być dzieci i dlatego ciut wcześniej.

kosmostrada, zuch Dziewczynka z Ciebie, ogarnęłaś zapewne mnóstwo prac kuchennych i aż tu czuję te wspaniałe zapachy. A najbardziej lubię domowy pasztet... pewnie wyszedł cymes :yeah:

platek rozy , też Kochana podgoniłaś sporo w kulinariach, a to, że się czujesz jak się czujesz, to chwilowe i minie po świętach. Odpoczniesz, wyśpisz się i zrelaksujesz i wrócisz do normy.
Ja mam też chwile zawieszenia i sama nie wiem co chcę.... ale będzie dobrze! :great:

jasaw, masz super Syna, skoro lepi pierogi :great: ja też ich nie robię, dla siebie to kupuję kilka i już. Czasami dostanę ruskie od Bratowej, Ona pierogowa gospodyni :D
Patrzyłam się dzisiaj na makowca w "mojej" super piekarni, ale pomyślałam: a na co mi, wyschnie tylko :D

Cognac, damy radę i w pracy i w święta z tą naszą przypadłością... nie pozwolimy powalić się na łopatki!

Spamowa wyspa

przez jasaw 23 gru 2014, 18:47
platek rozy, Mąż był i w 2 Biedronkach i delikatesach Alma, sklepiku osiedlowym...nigdzie nie było :(
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 gru 2014, 18:49
Dzisiaj wstawione mięso do piekarnika, choinka ubrana i obrusy wyprasowane. Tak na prawdę nie lubię ubierać choinki.

Odpaliłam sobie na komórce gierkę, w której małe białe kotki gotują japońskie dania, więc mam swój świat. No i patrzę sobie do internetu i z tego patrzenia następujące rzeczy wynikły:

- przystojniak, z którym rozmawiałam nie wysłał (jeszcze) zaproszenia do znajomych :(
- za to zaproszenie wysłała dawno niewidziana koleżanka, którą akurat właśnie wspominałam (a długo nie miała fb) :shock:
- zespół, któremu oferowałam recenzję nie odpisał (jeszcze) na maila :(
- ale na fejsbuku odpowiedziała mi na komentarz dotyczący jakichś tam inspiracji muzycznych aktorka ze znanego serialu :shock:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 23 gru 2014, 18:49
mirunia, Syn z ze swoją Żoną specjalizują się w pierogach, mają dużą kuchnię, oddałam Im swoją stolnicę i wałek - w mojej kuchni nawet nie mam gdzie jej przechowywać, nie mówiąc o robiemu. Cieszę się, że robią razem, pieką też szarlotkę-bardzo smaczną.

-- 23 gru 2014, 17:51 --

cyklopka, dużo dzieje się u Ciebie :lol:
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 gru 2014, 18:51
Obrazek
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 23 gru 2014, 18:53
cyklopka, super kociaki :great:
Moja droga, możesz wytłumaczyć mi, nauczyć mnie, jak wkleja się obrazki na forum, na fb...ja starego pokolenia kobieta nie daję sobie z tym rady :oops:
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 gru 2014, 18:53
jasaw, o, jeszcze w sklepie byłam po zapalniczkę do gazu, tak że szaleństwo :P A teraz się regularnie poobijam i dopiero jutro lepimy pierogi.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 23 gru 2014, 18:54
cyklopka, no zasłuzyłaś na obijanie się :roll:
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg